Domácí léky vaří přírodní prostředky


Domácí léky vaří přírodní prostředky

vaří - stav kůže, který nastane, když vlasové folikuly nakazit. Tohle zranění není vážné, ale jsou docela bolestivé, protože zranění může být nesmírně otravné. Tyto léze jsou velmi časté a mohou vyvstat na jakoukoliv část těla, ale nejčastěji tyto bolestivé pupínky ovlivnit podpaží, hýždě, ramena, třísla a vnitřní strany stehen.

Co způsobuje vzhled vaření?

Tato zranění se objeví nejprve ve formě malých červených bodů, které jsou trochu ohromující. Někdy však bolest může výrazně posílit a pupínek mohou růst mnohem větší v důsledku otoku.

vaří jsou výsledkem bakteriální infekce (včetně Staphylococcus aureus), i když to není jedinou příčinou vaří. Existují i ​​další důvody, například: otrava krve

  • Diabetes Špatná výživa Špatná hygiena

Přírodní prostředky pro léčbu vaří

  • Place malý kousek membrány, která je uvnitř vaječné skořápky na postiženou oblast.
  • Vytvořte balíček syrového nastrouhaného mrkve smíchaného s malým množstvím pšeničných klíčků. Smíchejte směs přímo na vaření a zakryjte čistou látkou.
  • Použijte čistou utěrku s kompresí horké vody. Toto by mělo být provedeno nejméně třikrát denně. Když se furuncle ukáže, musíte pokračovat v této léčbě, dokud neodstraníte veškerý hnis uvnitř akné.
  • Smíchejte jednu lžíci medu s jednou polévkovou lžící pivního droždí a jednou polévkovou lžící pšeničné mouky. Smíchejte směs, abyste vytvořili homogenní krém a aplikujte ji na postiženou oblast. Ubrousejte a nechte ji celou noc.
  • Trpíte tímto problémem pravidelně? Pokud ano, vaříme 80 gramů kopřivy v jednom litru vody a pijete tři stejné části po celý den. Tato infuze čistí vaše tělo a krev.

Další rady

Nestláčet varu!

Vařte - citlivý pupínek, takže by neměl vyvíjet tlak na něj, protože to může být nebezpečné, aby bakterie pronikat do krevního oběhu a nakazit jiné části těla (sepse). Když vaše rty nebo nos zdá se vařit, mačkání to může být velmi riskantní, protože infekce může dokonce dostat do mozku (meningitida).

postižené místo musí být velmi čistá

Je nezbytně nutné, aby všichni vaří kolem oblast byla velmi čistá. Chcete-li to provést, můžete oblast umýt šátek nebo bavlněný tampon a malé množství alkoholu nebo jódu.

Musíte celý prostor vyčistit alespoň třikrát nebo čtyřikrát denně. Je nutné čistit duši, ne v koupelně, takže se můžete vyhnout šíření nákazy do dalších částí těla nebo na jiné osoby.

Při čištění varu měli používat rukavice, a to bez ohledu na to, zda používáte rukavice, nebo ne, měli byste si umýt ruce i po vyčištění a před přípravou jídla, aby se zabránilo napadající ostatní.

příznaky jsou okamžitě poslal k doktorovi

Pokud léčit vředy a začnou pociťovat tyto příznaky, měli byste co nejdříve navštívit lékaře, protože to je jasné znamení, že infekce se šíří:

  • obrovskou červenou oblast kolem varu.
  • Lymfatické uzliny se nacházejí v blízkosti varu, bolely.
  • Ve varu je z postižené oblasti červená čára. Pamatovat ...

vaří nejsou vážným problémem, ale můžete si vzít nějaké opatření, aby se ujistil, že neplatí, nezhoršuje a není proměnit infekce, které mohou vyžadovat více profesionální ošetření.

Doufáme, že se vám líbí tento článek o léčbě bolesti!


12 Přírodní prostředky pro nervozity

12 Přírodní prostředky pro nervozity

Přirozenou cestou, i když máte časté problémy s nadměrnou nervozitu, ne okamžitě zahájit léčbu. Existuje mnoho trezor, bezdrogové přírodní produkty, které pomáhají v boji proti nadměrné nervozity, počínaje problémem psychologické analýze nemoci a konče různými aplikacemi pro potraviny a čaje, které vám pomohou uklidnit.

(Lidových opravné)

Jak se zbavit střevních parazitů?

Jak se zbavit střevních parazitů?

Přírodní prostředky Existuje mnoho různých podmínek, které popisují, že se škodlivé organismy, které se usazují ve střevech. Nazývají se améby, tasemnice, paraziti nebo červi. Chtěli byste vědět, jak se zbavit střevních parazitů? Potom si přečtěte náš článek! Některá fakta o střevních parazitů paraziti usadit ve střevě, seskupené v koloniích a začít žít na naše náklady.

(Lidových opravné)