Domácí léky na snížení cholesterolu agenti


Domácí léky na snížení cholesterolu agenti

Přírodní Cholesterol - lipid nebo tuk, který tělo potřebuje určité množství zůstat zdravý a fungují správně. Mnoho lidí ví, že cholesterol je nepřítelem těla, ale jen málo lidí věnuje pozornost jeho odrůdám.

Cholesterol je špatný a dobrý. S nárůstem hladiny špatného cholesterolu v těle dochází k ucpání arterií a cév. A přítomnost dobrého cholesterolu v těle přispívá k aktivnějšímu fungování mozku a celého organismu jako celku. Proto, aby byl cholesterol normální, musíte znát seznam potravin, které obsahují dobrý a špatný cholesterol.

Buňky potřebují určité množství cholesterolu a tělo ho rozdělí nutností. Ale mnoho potravin, které máme dnes jedí mít vysoký cholesterol, což může vést k hromadění špatných svého druhu, postupné ucpání tepen a jejich vytvrzování. Když tepny ztrácejí pružnost, pohyb krve v těle se zhoršuje.

Tepny se postupně zužují a tím zabraňují krevnímu oběhu. S přihlédnutím k velkému nebezpečí, jako je hromadění špatného cholesterolu, berte to za samozřejmost, abyste sledovali vaše zdraví.

Máte vysokou hladinu cholesterolu? Pokud trpíte tímto problémem, doporučujeme vám vyzkoušet některé z nástrojů, které pomohou snížit hladinu špatného cholesterolu.

Je třeba si uvědomit, že při vstupu do různých organismů v našem těle začínáme pracovat jinak. Některé produkty obsahují vlákninu, která se rozpouští v žaludku a navíc váže škodlivý cholesterol, zabraňuje tomu, aby se vstřebal a dostal se do krevního řečiště. Ostatní produkty obsahují polynenasycené tuky, které pomáhají eliminovat špatný cholesterol z těla. Třetí potraviny jsou jakousi blokádou pro tělo a cholesterol není tráven.

Birch čaj Birch pupeny a listy jsou unikátní přírodní lék, který pomáhá zbavit se řady nemocí. Je zajímavé, že je to velmi účinný a šetrný k životnímu prostředí drogy, který je k dispozici většině lidí.

Protože bříza je jedním z nejrozšířenějších stromů v mírné klimatické zóně.

Strom má vynikající vlastnosti jako celek detoxikaci, protože stimuluje vylučování toxických látek a přebytečné cholesterolu. Abyste měli prospěch, měli byste vařit čas z březových listů a vypít to třikrát denně.

Složení 1/2 lžíce suší listy břízy

1 sklenici vody (250 ml)

 • Příprava přinést šálek vody k varu a přidat bříza listy. Vařte infuzi pět minut na nízké teplotě. Pak se před pitím tohoto infuze březové doporučuje množství odstranit z tepla a čaje, nechat louhovat o něco více než 10 minut.
 • Ovesné vločky

Oves je jednou z nejzdravějších potravin, které musíte přidat do své každodenní stravy.

Je těžké přecenit výhody ovesné mléko je tak bohaté na bílkoviny, minerální látky, různé vitamíny a vlákniny - všechny tyto prvky snižují hladinu cholesterolu v krvi.

Pomáhá také s depresí a stresem, kardiovaskulárním onemocněním. Chcete-li použít všechny vlastnosti ovsa, doporučujeme vařit mléko a pít několik sklenic tohoto nápoje během dne.

Suroviny 3 lžíce ovsa 1 litr vody

 • Metoda Jediné, co musíte udělat, je vzít tři polévkové lžíce ovsa, nalijeme do sklenice a zalijeme vše litru studené vody. Nechte tuto směs stát přes noc a další den napijte kapalinu a vypijte ji celý den. Pro ovesné mléko neexistují prakticky žádné kontraindikace, s výjimkou alergií na obiloviny. Ale před použitím je lepší poradit se s lékařem.

  vodní lilky baklažány voda se stala velmi populární v posledních letech, od té doby bylo prokázáno, že pravidelné užívání těchto vod může pomoci tělu spálit více tuků. Studie ukázaly, že lidé, kteří pijí vodu z lilku, mají nízkou hladinu cholesterolu. Obsah této zeleniny zahrnuje přirozené a fytonutrienty, které jsou v kůži lilek.

  Tyto prvky zeleniny chrání nervové buňky a mají silné antioxidační vlastnosti, tak, než v tom, lilek - skvělý způsob, jak bojovat proti cholesterolu, ale mohou být také použity jako vynikající preventivní opatření proti rakovině, a jako další napájení do mozku.

  Složení 1 lilek 2 litry vody

  způsob řezání lilek, dát do hrnce a zalijeme 2 litry vody. Přineste k varu. Během několika minut nalijte lilky, poté vyjměte z ohně a nechte mírně vychladnout (na pokojovou teplotu). Pijte sklenici této kapaliny několikrát po celý den.

  • Červené víno a petržel
  • Pokud budete mít zvyk vypít sklenku červeného vína denně může pomoci snížit hladinu cholesterolu, vzhledem k vysokému obsahu polyfenolů.

  Polyfenoly - rostlinné pigmenty, které jsou silnými přírodními antioxidanty.

  Polyfenoly zvyšují odolnost krevních cév, zlepšují krevní oběh. Jsou to základní prvky, které podporují kožní tkáně. Polyfenoly nejen pomáhá kontrolovat hladinu cholesterolu, ale také stimulují produkci dobrého cholesterolu.

  Současně,

  petržel má velké množství flavonoidů a působí jako vasodilatační činidla díky pro apiolu (aromatické esenciální olej). Spojíme-li tyto dvě složky na léčbu, dostanete skvělý způsob, jak snížit špatný cholesterol a zlepšit celkový zdravotní stav kardiovaskulárního systému, krev je obohacena železem, redukuje radionuklidy viskozity odvozeny.

  Takže není divu, léčitelé doporučujeme petržel podávaného v potravě při onemocnění kardiovaskulárního systému, stejně jako zvýšené hladiny cukru v krvi. Složení

  láhev červeného vína (750 ml) 50 g petržele

  způsob smíchání dvou výše uvedené složky ve velkém dekantéru a uzavřete těsně. Nechte 12 dní. Po této době si můžete každé jídlo vychutnat sklenici této směsi.

   • čajové lístky artyčok artyčok je bohatá na antioxidanty, které, když se vaří čaj jdou do vody. Tyto antioxidanty vést ke snížení oxidativního stresu spolu s poklesem špatného cholesterolu.

   artyčok čaj je skvělý pro detoxikaci těla, odstranění toxinů a snížit špatný cholesterol.

   Kromě toho, pokud pravidelně pijete artyčokový čaj, pak vám pomůže zhubnout snadněji. Ingredience

   2 artyčok list 1 šálek vody (250 ml)

   Příprava Pro přípravu tohoto čaje, měli byste vařit artyčok listy ve sklenici vody po dobu 15 minut. Pak dáme vývar další pět minut. Tento čaj se doporučuje pít na prázdný žaludek. Lidé, kteří mají problémy s trávením, by se měli vyhnout tomuto čaji vůbec.


    Tipy pro efektivní čištění koupelny

    Tipy pro efektivní čištění koupelny

    ČIštění koupelny někdy frustruje. Kromě toho, že potřebujete najít čas, výsledky často neodrážejí úsilí, které investujeme. V tomto případě je však možné použít nesprávné metody. Silné chemikálie nejsou nejlepší volbou pro čištění koupelny, protože mnoho z nich obsahuje škodlivé látky . Při čištění se dostanou do ovzduší a mohou ovlivnit vaše zdraví.

    (Lidových opravné)

    5 Způsobů, jak se zbavit kašle s použitím přírodních prostředků cibule

    5 Způsobů, jak se zbavit kašle s použitím přírodních prostředků cibule

    Kašel - jeden z ochranných mechanismů v těle , který je určen pro boj s viry a bakteriemi nebo cizí předměty, které se nacházejí ve dýchacích cest . Je tvořeno výbuchem vzduchu v plicích. Ve většině případů kašel je doprovázen sputem a podrážděním. Ačkoli se doporučuje není potlačit , protože to je jeden způsob, jak se zbavit nadbytek hlenu , většina lidí hledá způsoby, jak ovládat tento proces, což je někdy nepříjemné a bolestivé.

    (Lidových opravné)