Domácí léky na snížení červené a bílé stretch


Domácí léky na snížení červené a bílé stretch

Natural znamená Protahování pokožku velmi nepříjemné. Změna hmotnosti nebo hormonální nerovnováha jsou obvykle hlavními příčinami jejich výskytu. Jak se s nimi můžete zbavit? Někteří lidé se obrací na plastickou chirurgii, ale tento nákladný zákrok není k dispozici všem. Tyto

jednoduché prostředky, které mohou být použity jako doma, pomoci snížit strie přirozeně. Nemají je zcela eliminovat - je znáte od začátku - ale vyhlazují a učinit je méně nápadný. Chcete se dozvědět více o těchto jednoduchých tipů?

1. Domácí léky na strií

červené červené stuhy - nový úsek. Jinými slovy, jsou stále ve fázi "zánětu". Mohou se objevit na paží, nohou, hýždí a břicha, a téměř jistě nastat v průběhu těhotenství. Zánětlivý proces může trvat až několik měsíců, protože tělo posílá krev do postižených oblastí, podporovat vznik strií.

Později nakonec způsobuje tvorbu bílých jizev. Můžete se zbavit těchto nepříjemných stop? Budete mít lepší výsledky, pokud začnete léčbu bezprostředně po výskytu strií, zatímco jsou stále červené. Stojí za to vyzkoušet, a proto se podívejte na naše tipy, co dělat s strikem.

1. Jednoduchý cukr Peel

Je to opravdu snadné. Chcete-li toto peeling, stačí pouze asi jednu polévkovou lžíci cukru (20 g). Stát pod sprchou a namočte kůži. Potom protřejte cukr v oblasti protahování. Musíš to udělat s lehkou masáží, že v této oblasti došlo oběh. Tento postup pomůže snížit zánět v oblasti protahování. 2. Prostředky aloe, brambory a vejce

budete potřebovat následující ingredience:

One oloupané a nakrájené brambory

 • gel z aloe vera rostlina (30. prosince)
 • One vaječný bílek, si klade za cíl tento jednoduchý nástroj ke snížení zánětu v oblastech s červenými strií, vyživují zraněných pokožku a stimulovat hojení pomocí aloe vera. Pravděpodobně již víte, že aloe vera má mnoho vynikajících vlastností pro léčení všech druhů kožních problémů a snížit strie je jedním z mnoha výhod. Nejprve odstraňte maso zevnitř rostliny aloe vera. Umístěte jej do skleněné nádoby a přidejte vaječné bílé. Pak

Namáčení každý plátek brambor ve směsi a umístit

tyto bramborové plátky na oblasti s strií. Podívejte se na tělo, abyste zjistili, kolik plátků brambor potřebujete. Nechte 15 minut a poté sprchu. Jedná se o velmi účinnou léčbu. 2. ProstředkyWhite White stretch úsek - úsek, který se uzdravil, což znamená, že je těžší, jak se zbavit.

Nicméně, můžete je méně vidět pomocí těchto jednoduchých prostředků. To je důvod, proč je důležité začít léčbu v časných stádiích, zatímco protahování je červená. Mějte to na paměti!

Nyní se podíváme na některé nástroje bílé odrůdy strií. nástrojem pro snížení strií White

50g Aloe 20 ml olivového oleje

 • 3 kapky vitamínu E
 • Jak tento nástroj?
 • Tento jednoduchý prostředek je zaměřen na

krmení a obnovu poškozené pokožky.

 • Samozřejmě, že pro úspěšnou léčbu je třeba vitamín E. Běžně lze nalézt v lékárnách. Může to být trochu drahé, ale v mnoha případech se může použít vitamín E. Například, můžete přidat pár kapek lak na nehty, aby se nehty silnější, nebo přidat klimatizaci k posílení vlasů. Především je třeba získat lněný aloe vera. Použijte lžičku, abyste z rostliny získali průhledný gel. Dejte do misky a přidejte olivový olej. Pak přidejte tři kapky vitamínu E a promícháme všechny ingredience. Když se dostanete homogenní směs, vzít kousek vaty, namočí se do směsi a masírovat oblast, kde máte bílý úsek.
 • Je nutné tuto proceduru opakovat každou noc. Později uvidíte, že stíny jsou méně nápadné. Zkuste to!


  Přírodní léčby pro hemeroidy přírodní prostředky

  Přírodní léčby pro hemeroidy přírodní prostředky

  Hemoroidy - velmi bolestivý problém, který způsobuje mnoho nepohodlí . Nicméně, věřte, nebo ne, taková porucha je poměrně častá. Charakteristickým znakem hemoroidů je zánět žil v konečníku. Nejčastěji se projevuje svěděním. V některých případech může vývoj onemocnění vést k krvácení. V tomto článku budeme zvažovat některé nádherné přirozené způsoby léčby hemoroidů.

  (Lidových opravné)

  Jak vařit šampon doma

  Jak vařit šampon doma

  Dnes většina produktů osobní hygieny obsahuje chemikálie a syntetické látky. Proto nejsou pro tělo, vlasy nebo nehty prospěšné. Mnoho z těchto produktů se může dostat přes póry v krvi. Pokud hledáte přírodní alternativu k šampónu, přečtěte si naše tipy, jak připravit šampon doma. Přírodní šampon s octem a Soda na pečení "Organické šampony" jsou vyrobeny z rostlin a přírodních složek.

  (Lidových opravné)