Domácí léky, aby se zabránilo zápachu nohou přírodní prostředky


Domácí léky, aby se zabránilo zápachu nohou přírodní prostředky

zápach nohou mohou vznikat z mnoha důvodů, z nichž nejčastější je nedostatečná hygienanohou a nadměrným růstem bakterií. Vůní zpocených nohou může přinést nějaké nepříjemnosti, ale přesto s několika efektivní domácí prostředky, můžete snadno a úspěšně zbavit se. Zde jsou některé domácí prostředky pro prevenci nepříjemného zápachu nohou a nadměrného pocení. Jaké jsou příčiny nepříjemného zápachu nohou?

Hlavní příčinou zápachu nohou je pot. ○ Pete, i když necítí, vytváří prostředí, které podporuje reprodukci bakterií.

Zvyšování počtu bakterií způsobujících špatný zápach nohou. Nošení špatné obuvi a / nebo ponožky (zejména syntetické tkaniny: poliesturu nebo nylon) a nedostatek vzduchu procházejícího dále zhoršuje stav nohou. Ponožky absorbovat pot

ve stopách. Použití ponožek bez ponožek ve skutečnosti zvyšuje přidělení potu přímým kontaktem s botami a tím i aktivitou bakterií, které způsobují pachy. Nohy s vlasy - to je další faktor, který přispívá k růstu bakterií. Pachy nohou nebo bromidrózy jsou způsobeny bakteriemi, které se rozmnožují v teplých a mokrých nohou. Pete vytváří podpůrné prostředí, ve kterém se množí bakterie

. Stuhy nohou obsahují nesčetné potní žlázy vylučující pot, které se skládají z vody, sodíku, chloridu, tuků a kyselin. Zvýšení počtu bakterií a vznik těchto složek vytváří nepříjemný zápach nohou. Domácí léky na pocení nohou Zde jsou některé účinné domácí opravné prostředky, jak se vypořádat s pachem nohou:

hydrogenuhličitan sodný přidat nějakou sodu v misce s vodou a namočte nohy v tomto roztoku po dobu deseti minut.

Bikarbonát sodný zvýší kyselé vlastnosti nohy a významně sníží jejich vůni.

Bikarbonát sodný vytváří nepříznivé prostředí, které nepřispívá k růstu bakterií, a tím zabraňuje tvorbě špatných pachů. Černý čaj Voda s pěti

čajových sáčků

vařte 15 minut. Nechte vodu vychladnout, a když je voda teplá, ponořte se od ní. Pak vysušte nohy a nasaďte speciální prášek, aby se zastavili. esenciální olej čajového stromu Umyjte nohy dobře, osušte je a pak aplikujte trochu oleje z čajovníku na chodidlech.

Nepoužívejte pouze olej, je třeba smíchat asi deset kapek oleje z čajovníku z 10 ml pšeničných klíčků nebo mandlový olej.

Prevence zápachu nohou Zde je několik tipů, které mohou pomoci zabránit zápach nohou:

Ať je to pravidlo, aby umývala nohy každý den s použitím antibakteriální mýdlo.

Aplikujte kůži na nohy jednou nebo dvakrát týdně, abyste odstranili kožní kůži. Nezapomeňte na místa mezi prsty. ▶ Po sprchování osušte nohy.

 • Pravidelně měnit ponožky. Vyhněte se nošení dvou párů bot za dva po sobě jdoucí dny.
 • Posypat nohou speciálním práškem mezi prsty, aby se nohy suché
 • a zpomalovaly růst bakterií.


  Natural cream zbavit dýchacími potížemi

  Natural cream zbavit dýchacími potížemi

  Přírodní produkty nosní dýchacích cest vytváří nejen nepříjemné, ale může jít do vážnější onemocnění, jako je například bronchitida nebo pneumonie. Komplikace dýchání jsou způsobeny nadměrnou tvorbou sputa. Existuje pocit, že nejste schopni volně dýchat. To je často spojeno s virové infekce, která má vliv na zdravotní stav plic.

  (Lidových opravné)

  Jak posílit imunitní systém s únikem

  Jak posílit imunitní systém s únikem

  Existuje přirozený a účinný způsob, jak posílit imunitní systém, který možná nevíte, a které si určitě užijete: rukavice. Je to jedna z nejužitečnějších a nejživějších hub, které nás příroda dala. Jsou lahodné, bohaté na vitamíny a minerály, stejně jako účinné látky s velkými antivirovými a antibakteriálními vlastnostmi.

  (Lidových opravné)