Domácí prostředky pro pihy


Domácí prostředky pro pihy

Když jsme byli děti, pihy byly roztomilé a přizpůsobené věku. V dospělosti však tato místa způsobují, že tvář vypadá starší a některé z nich mohou být dokonce nebezpečné, pokud změní barvu.

V tomto článku vám řekneme o některých přírodních prostředcích, které lze použít k odstranění pih a čištění obličeje bez vedlejších účinků.

konvenční metody k odstranění pih

trhu existuje mnoho kosmetické bělící krémy a chemické peelingy na tom, že čistí pokožku a odstranění pih. Nicméně, tyto odrůdy produktů špatně působí na pokožku a může poškodit ji v dlouhodobém horizontu.

Jiné metody, jako je laser nebo kryoterapie, jsou také populární dnes. Vždy doporučujeme konzultovat s dermatologem.

Chceme se s vámi podělit o několik 100% přirozených způsobů, kterými můžete postupně eliminovat pihy.

Varovné znaky

Frekvence a skvrny mají tendenci ovlivňovat vzhled. Je však třeba věnovat pozornost tomu, zda změní velikost, tvar nebo barvu, způsobí bolestivé pocity nebo jsou nepříjemné na dotek. V těchto případech není třeba užívat, ale doporučujeme konzultovat s dermatologem co nejdříve.

Nejvíce náchylné k riziku lidí se světlým obličejem a tendence k pih, stejně jako ty, které jsou často vystaveny slunečnímu záření.

Prvním krokem je prevence

nejlepší způsob, jak léčit pihy - vyhnout se, co to je:

  • Nadměrné slunění: měli vždy používat opalovací krém pro váš typ pleti, klobouk a sluneční brýle, v případě potřeby, a vyhnout se odpolední slunce , pokud je to možné.
  • Hormonální změny během těhotenství: během měsíců těhotenství je výskyt pih na kůži z důvodu nadměrné produkce melaninu zcela normální. V některých případech pihy zmizí po porodu.
  • Použití perorálních kontraceptiv:Také mění hladinu hormonů, jako je těhotenství, a pihy často po léčbě zmizí.
  • Chronické akné:V těchto případech, jizvy způsobené chronickým akné, mohou způsobit vzhled pih, pokud nejsou řádně ošetřeny.
  • Stárnutí: Nedostatek živin, suchá kůže, účinky změny klimatu, stejně jako poruchy mohou dlouhodobě ovlivnit zdraví a vzhled pokožky.

Citrony jsou bohaté na vitamín C

Citrony se používají v barvě krémů kvůli obsahu vitaminu C a antioxidantů.

Použijte čerstvou citronovou šťávu na piháky a skvrny pomocí bavlněného tampónu. Můžete také třepat kůži uvnitř kůry. Nechte vyschnout.

Rose pro vyrovnání tónu pleti

Rose Oil je nejlepší tonus pleti na večer. Je ideální pro světlé i tmavé skvrny. Tento olej lze aplikovat na kůži čistou a nezředěnou dvakrát denně. Olej držte v láhvi z tmavého skla s hermeticky uzavřeným víkem tak, aby neztrácel jeho vlastnosti.

maska ​​s jahodami

Toto lahodné červené ovoce dokáže postupně snižovat vzhled tmavých skvrn na kůži.Vzhledem k tomu, že je to trochu složitější, než s použitím oleje z citronu nebo šípky, máme dva způsoby, jak využít jahody:

  • připravit masku s nakrájenými jahodami, platí a ponechte po dobu jedné hodiny. Udělejte takovou masku jednou týdně.
  • Rozmražené drcené jahody zmrazíme v misce na ledu a třímeme kostičky do kůže. Takže vždy máte po ruce. Aloe Vera

Natural akné gel s aloe vera je výborným řešením pro ty, kteří trpí chronickým akné a chtějí se zbavit skvrn na kůži a předcházet jejich vzniku.

Aloe vera gel má hojivé a hydratační vlastnosti, díky čemuž je ideální pro lidi s citlivou kůží.

Může být aplikován dvakrát denně.

Nepoužívejte žádné z těchto nástrojů, než půjdete ven na slunce.


Léčba trávení a nadýmání nástrojů

Léčba trávení a nadýmání nástrojů

Natural zažívacích potíží je problém trávení, který může způsobit bolest břicha, nadýmání, zvracení, průjem a obecné malátnost. trávení obvykle způsobeno tím, že jí těžké, mastné potraviny ve velkých množstvích , ale může být také spojeno s konzumací alkoholu, za přítomnosti vzduchu v gastrointestinálním traktu a jiných příčin.

(Lidových opravné)

Syndrom chronické únavy: co je a jak se léčí?

Syndrom chronické únavy: co je a jak se léčí?

Moderní tempo života vytváří nová onemocnění. Zejména - chronický únavový syndrom nebo CFS , která se poprvé začalo mluvit před 30 lety ve Spojených státech, je časté onemocnění v těchto dnech. Osoba trpící ČHV vždycky unavený nebo vyčerpaný a nemohou být aktivní rytmus tráví svůj pracovní den - bez ohledu na to, kolik hodin spala v noci, to je vždy unavený.

(Lidových opravné)