Domácí léky na dokonalé nohy


Domácí léky na dokonalé nohy

zdraví Máme tendenci se starat o naše vlasy, ruce a obličej, ale často zapomínají našima nohama. A to je úplně špatné. Stojí nás na nohou, takže se musíme nejprve postarat o ně. Z chůze, těsné boty, bosí procházky a fyzické cvičení, nejvíce trpící nohy.

Z dlouhodobého hlediska to může být problém. Nicméně, to je nejen z estetických důvodů, dobře udržovat nohu v dobrém stavu, aby se zabránilo další vážné problémy v budoucnosti a musí být schopen předvést své sandály v létě.

Vaše nohy, kořeny

Mnoho lidí může říci, že nohy jsou nejdůležitější částí lidského těla. Podporují nás a s jejich pomocí se můžeme přesunout z jednoho místa na druhé. Příroda nám dala silné a silné nohy, ale to neznamená, že nemohou být poškozeny. Velmi často dochází k popraskaným nohám, nohám s kýty a puchýři.

Kromě toho barva trikot namalované nehty - není vše, co potřebujete pro perfektní zastávku. Vaše nohy vyžadují mnohem větší pozornost, než vám někdy dávají. Především si lidé myslí o svých vlasů, pak tváří a pak o ruce. A nakonec poslední věcí je noha.

Abyste se mohli pochlubit nádhernými zastávkami, měli byste se o ně vždy postarat. Tento kurz bude trvat nějaký čas, ale vím, že v důsledku toho nejen nohy vypadají dobře, ale obecně mají vynikající zdravotní stav.

Care Tipy kroky

Aby se dosáhlo dokonalé nohy, podobně jako u modelů bez ztvrdlou pokožku, mozoly nebo popraskané paty, je jen třeba dát jim trochu času každý týden. Postupujte podle těchto tipů:

 • Každý týden musíte provést 30minutovou koupel s mořskou solí. To není obtížný úkol: můžete to udělat, když se díváte na televizi nebo na malování rukou. Vana pomůže nohám cítit se uvolněně a uvolněně, zejména pokud stojíte nebo sedíte celý den v práci.
 • Každých 15 dní trvá 5 minutová koupel s horkou vodou a hned po ní s chladem. Tato kombinace zlepší pohyb vašich nohou. Pokud přidáte pár kapek citronu ve vodě, šetří na zápach nohou.
 • Vždy používejte pemzu. To je velmi důležitá věc v péči o stolice. Pumice je velmi porézní sopečná hornina s nízkou hustotou, která se nachází v jakémkoli kosmetickém obchodě nebo supermarketu. Po sprchování nebo horké lázni použijte pemzu, abyste pečlivě vyčistili místa, kde jsou na chodidlech vytvořeny mrtvoly, zejména pata.
 • Každou noc před spaním masírujte nohy hydratačním krémem nebo esenciálním olejem. To jim umožní uvolnit a zabránit vzniku kukuřice. Masírovat kruhové pohyby s lehkým náporem.

 • Chůze naboso, cvičení pro zastavení (například kruhové kotníkové skvrny) a chodit po prstech kolem vašeho domu. Tímto způsobem posilujete nohy. Můžete dokonce otáčet míč pod nohama, a tak masírovat je pro zlepšení krevního oběhu.
 • Po sprchování dobře utřete nohy, zejména mezi prsty, aby se zabránilo tvorbě houby. Pokud se budete potit, použijte mastek.
 • Používejte měkké stélky a každý den nesnášejte velmi těsnou obuv. A v každém případě, paty nejsou nejlepší alternativou.
 • Nehty vystřihněte vodorovně, aby nedošlo ke vzniku vrozených, deformovaných a slabých nehtů. Pokud chodíte na pedikúru salonu krásy, ujistěte se, že nástroje, které používají, jsou vysoké kvality a nejsou rezavé, protože to může být příčinou mnoha infekcí.
 • Reflexoterapie - Další možnost dobrého zastavení, pokud jste příznivcem netradiční medicíny. Stimuluje ochranné reakce vašeho těla a pomáhá se zbavit toxických látek.Podstatou tohoto postupu je kliknout na určité body vašich nohou, které souvisejí s nervovým systémem.

Nástroje pro perfektní zastavení

Kromě výše uvedených tipů vám tyto nástroje udělají vaše nohy tak krásné, že je můžete vidět po celý rok:

 • Odlupujte nohy speciálním krémem. Stačí vzít lotion, který používáte, a přidat dvě polévkové lžíce cukru. Masírujte pět z této směsi. Takže tření pomůže odstranit mrtvé buňky.
 • Banány mají léčivou energii pro zastavení. Stačí porazit dva banány v mixéru, dokud nezískáte hustou hmotu. Nalévejte ho na patě po sprchování. Nechte 10 minut a opláchněte teplou vodou. Opakujte tento postup jednou týdně.

 • Rostlinný olej: Poprvé se vám tento pocit nelíbí, ale nezapomeňte, že tento postup je velmi účinný pro suchou kůži nebo praskliny ve stopách. Jakmile budete mít dobré praní a sušené nohy, vložte je do misky s hydrogenovaným olejem. Nasaďte si hrubé ponožky a neodstraňujte celou noc. Odstraňte mrtvé buňky. Tento postup lze provést třikrát týdně.
 • Citronová šťáva a vazelína - skvělý nástroj pro suché a popraskané nohy. Po promytí naneste tuto směs na nohu.
 • Smíchejte dvě hrsti soli se třemi lžícemi avokádového oleje a dvěma kapkami pepermintového oleje. Masírujte tuto směs s nohama po dobu tří minut a poté je vložte do teplé vody, aby se úplně umyla. Kromě toho, jak se zbavíte kukuřice, budete stále schopni zabránit vzniku špatného dechu.


Prevence křečových žil - zvykem

Prevence křečových žil - zvykem

Health křečové žíly - žíly, je to, že se vyskytuje hlavně v dolní části těla kvůli špatnému prokrvení. Tato porucha naznačuje, že se krev nemůže normálně vrátit do srdce. Křečové žíly se vyvíjejí v důsledku nerovnováhy zánětlivých procesů nebo oslabení ventilů, které procházejí krví. To bylo vždy považováno za estetický problém, protože červené žíly nebo se objeví modřiny, a to dělá nohy méně přitažlivé.

(Krása)

Jak vytvořit prostor pod podpaží lehčí?

Jak vytvořit prostor pod podpaží lehčí?

Oblast pod podpaží je velmi jemná a citlivá. Některé ženy se snaží skrýt skutečnost, že kromě použití deodorantů, holení a pocení, podpaží je tmavší než kůže na rukou. Budeme mluvit o možné příčiny takového jevu a přírodní prostředky pro pro boj s problémem tmavší kůže pod podpaží. Nadměrné pocení Pokud je příčinou tmavé kůže pod podpaží nadměrné pocení, měli byste vědět, že pot je jedním ze způsobů, jak bojovat s tělem toxiny.

(Krása)