Domácí léky na dokonalé nohy


Domácí léky na dokonalé nohy

zdraví Máme tendenci se starat o naše vlasy, ruce a obličej, ale často zapomínají našima nohama. A to je úplně špatné. Stojí nás na nohou, takže se musíme nejprve postarat o ně. Z chůze, těsné boty, bosí procházky a fyzické cvičení, nejvíce trpící nohy.

Z dlouhodobého hlediska to může být problém. Nicméně, to je nejen z estetických důvodů, dobře udržovat nohu v dobrém stavu, aby se zabránilo další vážné problémy v budoucnosti a musí být schopen předvést své sandály v létě.

Vaše nohy, kořeny

Mnoho lidí může říci, že nohy jsou nejdůležitější částí lidského těla. Podporují nás a s jejich pomocí se můžeme přesunout z jednoho místa na druhé. Příroda nám dala silné a silné nohy, ale to neznamená, že nemohou být poškozeny. Velmi často dochází k popraskaným nohám, nohám s kýty a puchýři.

Kromě toho barva trikot namalované nehty - není vše, co potřebujete pro perfektní zastávku. Vaše nohy vyžadují mnohem větší pozornost, než vám někdy dávají. Především si lidé myslí o svých vlasů, pak tváří a pak o ruce. A nakonec poslední věcí je noha.

Abyste se mohli pochlubit nádhernými zastávkami, měli byste se o ně vždy postarat. Tento kurz bude trvat nějaký čas, ale vím, že v důsledku toho nejen nohy vypadají dobře, ale obecně mají vynikající zdravotní stav.

Care Tipy kroky

Aby se dosáhlo dokonalé nohy, podobně jako u modelů bez ztvrdlou pokožku, mozoly nebo popraskané paty, je jen třeba dát jim trochu času každý týden. Postupujte podle těchto tipů:

 • Každý týden musíte provést 30minutovou koupel s mořskou solí. To není obtížný úkol: můžete to udělat, když se díváte na televizi nebo na malování rukou. Vana pomůže nohám cítit se uvolněně a uvolněně, zejména pokud stojíte nebo sedíte celý den v práci.
 • Každých 15 dní trvá 5 minutová koupel s horkou vodou a hned po ní s chladem. Tato kombinace zlepší pohyb vašich nohou. Pokud přidáte pár kapek citronu ve vodě, šetří na zápach nohou.
 • Vždy používejte pemzu. To je velmi důležitá věc v péči o stolice. Pumice je velmi porézní sopečná hornina s nízkou hustotou, která se nachází v jakémkoli kosmetickém obchodě nebo supermarketu. Po sprchování nebo horké lázni použijte pemzu, abyste pečlivě vyčistili místa, kde jsou na chodidlech vytvořeny mrtvoly, zejména pata.
 • Každou noc před spaním masírujte nohy hydratačním krémem nebo esenciálním olejem. To jim umožní uvolnit a zabránit vzniku kukuřice. Masírovat kruhové pohyby s lehkým náporem.

 • Chůze naboso, cvičení pro zastavení (například kruhové kotníkové skvrny) a chodit po prstech kolem vašeho domu. Tímto způsobem posilujete nohy. Můžete dokonce otáčet míč pod nohama, a tak masírovat je pro zlepšení krevního oběhu.
 • Po sprchování dobře utřete nohy, zejména mezi prsty, aby se zabránilo tvorbě houby. Pokud se budete potit, použijte mastek.
 • Používejte měkké stélky a každý den nesnášejte velmi těsnou obuv. A v každém případě, paty nejsou nejlepší alternativou.
 • Nehty vystřihněte vodorovně, aby nedošlo ke vzniku vrozených, deformovaných a slabých nehtů. Pokud chodíte na pedikúru salonu krásy, ujistěte se, že nástroje, které používají, jsou vysoké kvality a nejsou rezavé, protože to může být příčinou mnoha infekcí.
 • Reflexoterapie - Další možnost dobrého zastavení, pokud jste příznivcem netradiční medicíny. Stimuluje ochranné reakce vašeho těla a pomáhá se zbavit toxických látek.Podstatou tohoto postupu je kliknout na určité body vašich nohou, které souvisejí s nervovým systémem.

Nástroje pro perfektní zastavení

Kromě výše uvedených tipů vám tyto nástroje udělají vaše nohy tak krásné, že je můžete vidět po celý rok:

 • Odlupujte nohy speciálním krémem. Stačí vzít lotion, který používáte, a přidat dvě polévkové lžíce cukru. Masírujte pět z této směsi. Takže tření pomůže odstranit mrtvé buňky.
 • Banány mají léčivou energii pro zastavení. Stačí porazit dva banány v mixéru, dokud nezískáte hustou hmotu. Nalévejte ho na patě po sprchování. Nechte 10 minut a opláchněte teplou vodou. Opakujte tento postup jednou týdně.

 • Rostlinný olej: Poprvé se vám tento pocit nelíbí, ale nezapomeňte, že tento postup je velmi účinný pro suchou kůži nebo praskliny ve stopách. Jakmile budete mít dobré praní a sušené nohy, vložte je do misky s hydrogenovaným olejem. Nasaďte si hrubé ponožky a neodstraňujte celou noc. Odstraňte mrtvé buňky. Tento postup lze provést třikrát týdně.
 • Citronová šťáva a vazelína - skvělý nástroj pro suché a popraskané nohy. Po promytí naneste tuto směs na nohu.
 • Smíchejte dvě hrsti soli se třemi lžícemi avokádového oleje a dvěma kapkami pepermintového oleje. Masírujte tuto směs s nohama po dobu tří minut a poté je vložte do teplé vody, aby se úplně umyla. Kromě toho, jak se zbavíte kukuřice, budete stále schopni zabránit vzniku špatného dechu.


Jak vyrobit vlastní prostředky pro odstranění make-upu?

Jak vyrobit vlastní prostředky pro odstranění make-upu?

Dokončili jste prostředky k odstranění make-upu? Nebo možná máte touhu začít s přírodnějšími léky správně se starat o vaši pokožku? Existují různé možnosti, jak odstranit make-up a neuchýlit se k chemickým nebo kosmetickým výrobkům zakoupeným v obchodě. Zjistěte, jak dělat domácí odstranění make-up v tomto článku!

(Krása)

Jednoduché triky krásy pro každý den

Jednoduché triky krásy pro každý den

ŽEny strávit kulaté množství na kosmetické procedury, po které se nemusí dostat požadované výsledky. Jak často se to děje? Ano, ve většině případů se to stane. Naštěstí existují jednoduché kosmetiky, které mohou pomoci vždy vypadat dobře. Podívejte se na ně, zaručujeme, že jsou ekonomické a efektivní.

(Krása)