Domácí léky pro účinné odstranění kuří oka mozolů


Domácí léky pro účinné odstranění kuří oka mozolů

kosmetických může být vážným problémem a příčinou zpevnění pokožky a učinit z něj žlutý důsledku extrémního tlaku nebo tření. Ačkolipuchýřky často objevují na nohou, mohou nastat také v jiných částech těla vystavených silným nárazům.

Nejčastější příčinou puchýře na nohou, je příliš úzké nebo dlouhéboty. Pokud dlouho nosí boty příliš malá, bude jistě mít vliv na nohy. Jiné příčiny kuří oka, chůze naboso, nosit boty bez ponožek a sportu, když stisknete hodně pěšky.

Kalus nejen vypadat ošklivě, ale při špatném zacházení může být velmi bolestivé. Naštěstí, tam jsou některé přírodní způsoby, jak je snadno odstranit a obnovit kůži na své obvyklé hladkou, jemnou texturou. A vaše nohy mají mozolů? Nenechte si ujít následující informace o domácí opravné prostředky pro jejich odstranění.

Odstranění kuřích ok s použitím pemzy

Před použitím lék na kuří oka, se snaží třít pemza problémovou oblast, která je vhodná i pro citlivé oblasti nohou. To pomáhá odstranit mozoly protože odstranit odumřelé buňky a suchou pokožku a snižuje bolest a urychluje proces obnovy kůže.

Použití pemzy?

 • dolní končetiny v misce s teplou vodou po dobu 10 minut, pokožka stala jemnější.
 • pemzou jemně třít problémové oblasti po dobu tří až pěti minut.
 • Suché nohy a přiložit k kalusu vatu namočenou v ricinový olej, zakryjeme gázou a nechte přes noc. Na druhý den, opláchněte
 • ricinový olej a důkladně vyčistit nohu. Naneste několik kapek ricinového oleje čas od času během dne.

ocet bílý ocet - je velmi účinný způsob, jak odstranit mozoly vzhledem k vysokým obsahem kyselin, který pomáhá zjemnit ztvrdlé kůže. Tento nástroj má také antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, čímž se snižuje riziko infekce v poškozené oblasti.

Jak ji používat?

 • spaním Mix ocet a vody v poměru jedním až třemi, resp.
 • Uvitrit směs přímo do kukuřice.
 • Víko s šatnou a nechte přes noc.
 • ráno třít oblast pemzu.
 • nakonec důkladně umýt problematické místo a navlhčete pleť dobrý způsob. Jedlá soda

Produkt, který jste si pravděpodobně již máte doma, je to skvělý způsob, jak se zbavit kuřích ok. Jedlá soda působí jako přírodní exfoliant a odstraňuje odumřelé buňky a ztvrdlé mozoly, jejich měknutí. To také bojuje proti bakteriální a plísňové infekce.

Jak ji používat?

 • přidat dvě nebo tři polévkové lžíce jedlé sody v misce s trochou teplé vody a namočit nohy po dobu 15 minut.
 • Rub zasažené oblasti pemzu na odstranění odumřelé kůže.

Kyselina citronová Lemon obsažené v citrony pomáhá zmírnit tvrzené kůže puchýře a pak se snadněji odstranit.

Jak používat citrón?

 • může dát citronovou šťávu na obilí a nechte zaschnout. Opakovat dvakrát nebo třikrát denně.
 • také pomáhá hustou pastu a citrónovou šťávou a malým množstvím kvasnic. Dejte ji na obilí, přikryjte obvazem a nechat přes noc. Česnek Česnek

působí jako antioxidant a antibiotika, kromě toho, že má antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, které pomáhají odstranit mozoly a prevenci infekcíkůže.

Jak ji používat?

 • Mash stroužek česneku, jednoduše řečeno na kukuřici a přikryjte obvazem přes noc. V dopoledních hodinách omyjte teplou vodou nohou.
 • také můžete protáhnout několik stroužků česneku a smícháme se solí na konzistenci pasty. Naneste jej přímo do kukuřice a víkem s obvazem po dobu tří dnů. Po uplynutí nastavené doby, vyjměte obvaz. Protiva je velmi snadno odstranit pemzu.


8 Způsobů, jak snížit vrásky

8 Způsobů, jak snížit vrásky

Rok končí, bez ohledu na to, zda to chceme, nebo ne. V určitém okamžiku stačí přijmout starší věk a jeho znamení jako začátek nové fáze života. vrásky - to je součást přirozených procesů stárnutí těla, ale mohou se také objevit pod vlivem jiných faktorů. prokázáno, že předčasné stárnutí pokožky způsobuje špatné návyky, podvýživu, vystavení slunci atd.

(Krása)

Jak se postarat o vlasy dítěte

Jak se postarat o vlasy dítěte

Obvykle vzhled vlasů dítěte v průběhu času se velmi liší. Když jsou velmi malé, pak docela často nestačí, ale nebudete mít čas si všimnout, jak jsou vlasy silné a vzpurné. To je důvod, proč je dobré vědět o nejlepších produktech péče o vlasy pro dítě tak, aby rostlo co nejvíce zdravé a silné. Nezapomeňte, že to bude naučit je starat se o sebe od raného věku , což je zvláště důležité u dívek.

(Krása)