Domácí prostředky pro drozd


Domácí prostředky pro drozd

vaginální droždí infekce způsobené mikroorganismy, které se obvykle nacházejí ve zdravé pochvy. Jednou z nejčastějších příčin vaginy je plísňová infekce Candida albicans, která způsobuje příznaky, jako je výtok, zápach, svědění a zarudnutí stydkých pysků, v některých případech, šíření zarudnutí na horní části stehna. Jiný typ lékařů vaginální infekce označuje termín "bakteriální vaginóza". Příznaky zahrnují silné sekrece doprovázené ostrým nepříjemným zápachem, zejména po sexuálním styku.

Pokud se objeví příznaky vaginálních mykóz se, že je důležité, aby ihned konzultovat s lékařem k určení správné léčby, v závislosti na typu organismu, který způsobuje infekci. číst o domácí opravné prostředky pro boj s afty a zdravé návyky, které vám pomohou vypořádat se s vaginální houbovými a bakteriálními infekcemi:

zdravé návyky pro boj vaginálních mykóz

pokusit se udržet soukromé části vyschnout dobře vědomi

otřel ručníkem po požití koupele Houba roste a množí se v teplém vlhkém prostředí, proto důležité pečlivě otřete vaginální oblasti po sprchou nebo vanou.

nosit spodní prádlo, který umožňuje pokožce dýchat

Pokud je to možné, nosit spodní prádlo, který umožňuje pokožce dýchat, která pomáhá vyhnout se nadměrné vlhkosti a tepla. Pokud máte touhu nosit nylonové prádlo, ujistěte se, že má ještě bavlněné vložky. Také, neměli oblečení vlhký koupací plášť po dlouhou dobu po koupání.

udržovat správnou osobní hygienu

zda trpíte nebo ne vaginální plísňové infekce, měli byste si umýt mýdlem a neutrální. Být čistý každý den a nepoužívejte jeden ručník, mýdlo a jiné předměty osobní péče s někým. Měl byste také umýt prádlo v horké vodě nebo v roztoku octu a vody, abyste se zcela zbavili houbových mikroorganismů. Vyhnout agresivní mýdla

agresivní mýdla a výrobky pro osobní péči, které obsahují alkohol může dráždit vagina a změnit její přirozenou rovnováhu kyselin-alkalická. Pokud máte příznaky vaginální houbové infekce, připravte vaginální detergent, a sice malé množství octa, zředěné vodou. Ocet pomůže obnovit přirozené vyvážení kyseliny a báze vagíny na normální pH 4,5.

Domácí opravné prostředky pro boj s vaginální plísňové infekce

přírodní jogurt přírodní jogurt je jedním z nejlepších nápravných opatření k boji proti vaginální plísňové infekce. Pomáhá obnovit přírodní acidobazickou rovnováhu kvůli bakteriím, které obsahuje. Když trpíte houbovými infekcemi, měli byste nejen konzumovat přirozenější jogurt pro jídlo, ale aplikovat je zvenčí, aplikovat přímo na postiženou oblast nebo ji rozpustit teplou vodou a použít roztok k praní.

kyselina boritá

kyselina boritá je ekonomická léčba, která bojuje s vaginálními plísňovými infekcemi. Výsledky několika studií ukázaly, že jsou účinné při potlačování houbových infekcí. Pod dohledem lékaře připravte želatinové kapsle, abyste je použili jako čípky, plňte tyto malé kapsle kyselinou boritou. Tuto terapeutickou látku použijte jednou denně po dobu jednoho týdne.

Bylinné léky

  • Pokud chcete uvolnit vaginální svědění a pálení, připravte infuzi rozmarýnu a použijte ručník, který se aplikuje zvenčí na postiženou oblast těla.
  • Další možností je pít čaj z tymiánu. Vařte to takto: jednu lžíci tymiánu pro jednu sklenici vařící vody. Pijte jeden až čtyři šálky denně.
  • Malva je skvělý prostředek proti houbám Candida albicans a příznakům, které způsobuje. Tato rostlina je ideální pro snížení zánětu a poskytuje také uklidňující a analgetický účinek. Pro přípravu léčivého přípravku jednoduše vaříme listy sleziny v jednom litru čisté vody. Chladit a použít jako koupel pro vaginální oblast.

před použitím některé z navrhovaných nápravných opatření pro boj s afty znovu připomenout, že měli byste se poradit se svým lékařem, aby se ujistil jste opravdu příčinou je drozd. Tímto přístupem získáte důvěru, že v léčbě nebudete mít žádné komplikace.

Doufáme, že se vám tento článek bude líbit, jak se vypořádat s vaginálními plísňovými infekcemi.


Domácí léky k léčbě popálenin

Domácí léky k léčbě popálenin

Natural znamená, že pokud jste utrpěl prvního stupně popáleniny, může zmírnit bolest pomocí naše tipy. Používejte domácí prostředky pro popáleniny. Vždy si pamatujte, že kůže nemůže být aplikována na postiženou oblast kůže, nebo může být zablokována. Nadměrné teplo může způsobit popáleniny. Jsou velmi vážné a nebezpečné pro různé vrstvy pokožky.

(Lidových opravné)

Neuvěřitelné mrkev koktejly stojí za to vyzkoušet

Neuvěřitelné mrkev koktejly stojí za to vyzkoušet

Mrkev koktejly obnovit a vyživit. To je skvělý způsob, jak začít den. Mrkve jsou nedílnou součástí stravy, bohaté na živiny a antioxidanty, obsahuje beta-karoten, který je důležitým prvkem pro syntézu vitamínu A. Také nezapomeňte, že je výborným zdrojem vitamínů K, C, E, B a minerálů takových jako mangan a draslík.

(Lidových opravné)