Domácí léky k boji proti lupům a mazotok


Domácí léky k boji proti lupům a mazotok

Přírodní produkty, jako lupy a seborrhea - dvě velmi časté problémy pokožky hlavy, , které mohou nastat v kdokoli bez ohledu na věk. Tyto onemocnění způsobují velké potíže a mohou způsobit velké nepohodlí a nepříjemnosti pro lidi, kteří z nich trpí.

Pokud pozorujete přítomnost lupinových šupin, můžete mít suchou pokožku hlavy. To je důvod, proč tyto malé částice pokožky zpravidla padnou na ramena, a když nosíme šaty tmavé barvy, pak to vypadá strašně.
Také lidé, kteří mají takový problém, se cítí nepohodlní a plachtí. Proto pokud je to možné, nosí vlasy volně, takže zavírají ramena.

V případě olejového - problému je závažná proto, že pokožka vytváří strupy že oloupat, což způsobuje zarudnutí nastane, svědění a vypadávání vlasů, a v některých nejhorším případě může být výsledek některé druhy infekce.

Jaká je příčina lupů?

Výskyt lupů může mít několik příčin. Zde jsou některé z nich: přítomnost plísně

  • podvýživa
   • nadměrný stres nezdravé vlasové kúry a chemické látky (jako jsou barvy na vlasy).

   V tomto článku doporučujeme některé účinné domácí prostředky pro léčbu lupů a seborrhea.

   zmírnit příznaky seborrhea pomocí med

   seborrhea - onemocněním vlasaté pokožky hlavy, spojených se zvýšeným rozdělení tuku projevů seboroické dermatitidy. Rozdělena do dvou typů: suchá a mastná. se suchou seborrheou se vlasy stávají tenkými, křehkými a křehkými, svrbením, peelingem kůže, vzhledu velkého množství lupů.

   S mastnou seborrheou se vlasy stávají lesklé, nedbalé, lupy vypadají jako nažloutlé měřítko, je to těžké svědění. Seborrhea vede ke ztrátě vlasů, někdy k přetrvávající plešatosti, a jak již bylo uvedeno výše, může vést k infekci.

   Home lék na bázi přírodního medu - je velmi efektivní, protože vědecké studie ukázaly, že med má léčivé vlastnosti a je nepostradatelný lék v případě problémů s skalp. Experimentální skupina lidí, kteří měli takové problémy a používala při léčbě přírodní med, dosáhla ve velmi krátkém čase celkového zlepšení svého stavu.

   Chcete-li vařit tento domácí lék, stačí udělat směs 90% čistého medu a 10% teplé vody. Aplikujte dokončenou pokožku na celou hlavu, lehce masírujte a poté pokryjte hlavu látkou a nechte ji alespoň tři hodiny.

   Potom opláchněte hlavu teplou vodou. Léčba by měla být prováděna každý den po dobu jednoho měsíce, pak by měla být provedena do šesti měsíců, ale je to pouze jednou týdně. S takovou léčbou symptomy a nepohodlí mizí postupně, a po šesti měsících budou všechny problémy zcela vyřešeny. Další postupy

   • a pokyny Připravte nálev takto: Vložte nějaké pampeliška listy v šálku a zalijeme vařící vodou, nechte vychladnout infuzi a potom vypijte. Tuto infuzi byste měli užívat třikrát denně, dokud nezaznamenáte zlepšení stavu pokožky hlavy.
   • Další infúze, užitečná při řešení takového problému s pokožkou hlavy - je infuze přesličky. Připravte to tak, jak jste to udělali s pampeliškou, ale dát lžíci sušené rostliny na šálek vody. Pijte několikrát denně.
   • Když vidíte problém nadměrného vylučování tuku do vlasů a vypadá ošklivě, můžete vařit špetka Cypress větvičky na litr vody. Když se vývar ochladí, masíruje pokožku hlavy a pak si vlasy umyjte, jak obvykle.
   • Lidé s takovými problémy s kůží by měli být velmi opatrní s produkty, které konzumují, a ne zhoršovat příznaky. Doporučujeme vyhýbat se potravinám s vysokým obsahem tuku, jako jsou smažené nebo polotovary, stejně jako mnoho omáček za každou cenu. nejlepší jíst všechny druhy zeleniny, zvláště ty bohaté na selen a zinek, například, okurky, cukety, cibule, chřest, lilek, fíky a ořechy.

   Home lék v boji proti lupům

   • Chcete-li snížit tvorbu nežádoucího lupů je velmi efektivní jablečný ocet, který se použije, jemně masírovat pokožku hlavy prsty namočenými v něm. Poté nechte tento výrobek na pokožce po dobu dvaceti minut a poté opláchněte velkým množstvím teplé vody. Tento lék můžete použít ke kontrole lupů dvakrát nebo třikrát týdně.
   • Tea tree oil může být také účinným způsobem, jak bojovat proti tomuto problému skalp, protože tento přírodní produkt, má antibakteriální vlastnosti, je to dobrý antiseptický a protiplísňový lék, tak to dává velkou naději na rychlé řešení tohoto nepříjemný problém.
   • Další domácí lék, který dává skvělé výsledky v krátkém čase, vyrobené z jablečného octa, rozmarýn a máty. Chcete-li vařit, budete potřebovat jeden litr jablečného octa, některé čerstvé větvičky rozmarýnu a několik větví čerstvé máty. Nalijte jablečný ocet do lahve s víčkem, přidejte rozmarýn a větve máty, pevně zakryjte lahev a umístěte na temné místo při pokojové teplotě. Nechte přípravek přetrvávat po dobu nejméně dvaceti dnů, poté napusťte infuzi a nalijte ji do jiné láhve. Tento infuzní opatrně se vztahují na celou pokožku hlavy, masírování a nechte ho uvibratysya vlasy a vlasovou pokožku za patnáct nebo dvacet minut. Pak si umyjte vlasy, jak běžně děláte.
   • Nakonec doporučujeme, aby si umýt vlasy častěji, protože jen tímto způsobem se můžete zbavit tuku na vlasy, které mohou významně ovlivnit jeho vzhled a stav pokožky hlavy obecně.


   Pět užitečné cvičení pro léčbu bolesti kolena

   Pět užitečné cvičení pro léčbu bolesti kolena

   Přírodní produkty na našich webových stránkách, jsme hodně mluvili o tom, proč je důležité, aby zůstali aktivní. Samozřejmě, že to pro tebe není nic nového. Nicméně, když je něco bolavé, vykonávání cvičení není příliš příjemné. Proto je velmi důležité najít správné cvičení pro léčbu bolesti kolena. Samozřejmě, můžete položit ruce a nic nedělat.

   (Lidových opravné)

   Přírodní prostředky a tipy pro produkty rychlého růstu vlasů

   Přírodní prostředky a tipy pro produkty rychlého růstu vlasů

   Natural Bez jakýchkoliv pochybností, každá žena by chtěla mít zdravé a krásné vlasy, a silné a dlouhé. Do společnosti je docela falešný názor, že je extrémně obtížné rychle roste vlasy pomocí přirozených prostředků. Toto nepravdivé prohlášení činí mnozí z vás používají pro rychlý růst vlasů různých kosmetických produktů, které obsahují chemické látky, které navíc nejsou malé peníze.

   (Lidových opravné)