Domácí prostředky pro bělení zubů produkty


Domácí prostředky pro bělení zubů produkty

Natural Věděli jste, že některé potraviny, které jíme může způsobit ztrátu bílé zuby žloutnutí nebo postupné? To může být také způsobeno kouřením cigaret. Nicméně,zuby mohou být vráceny k jejich přirozené barvě pomocí určitých zubních procedur, které okamžitě změní jejich barvu. Navíc existují domácí metody, které mohou tento problém odstranit. Chcete se dozvědět více o tom, jak bělení zubů? Pokud ano, čtěte dál!

Existuje několik různých typů skvrn, které se mohou vyvinout na zuby, protože některé z výše uvedených i jiných důvodů, jako je pravidelná konzumace kávy, čaje, tmavých nealkoholických nápojů a kouření. Některá místa se objeví, jakmile se zub začne tvořit. Musejí být odstraněny zubním zákrokem, protože nemohou být odstraněny domácími metodami.

Oranžová kůra

Vnitřní část pomerančové kůry je velmi užitečná pro odstranění párátků. Tato bílá část pokožky obsahuje vitamín C, pektin a limonen. Poslední složka může pomoci při přirozené bělení zubů.

Jak ji používat?

Tato metoda se snadno aplikuje. Můžete to udělat: omyjte a vyčistěte pomeranč a poté si zuby vyčistěte bílou částí pokožky. Po 30 minutách můžete zuby kartáčovat jako obvykle.

POZNÁMKA: Tuto metodu nezneužívejte. Použijte pouze jednou nebo dvakrát týdně, ne více.

Aloe

Aloe vera je efektivní a zdravé řešení problémů bělení zubů. Potřebujete jen gel z rostlin, které můžete aplikovat každý den pokaždé, když si kartáče zuby.

Jedlá soda Jedlá soda je velmi užitečná pro bělení zubů, pokud stačí přidat půl lžičky jedlé sody s malým množstvím vody a potom čistit zuby. Je třeba poznamenat, a vy byste měli mít na paměti, že to lze provést pouze jednou za týden, jako potravinová soda může poškodit zubní sklovinu, pokud zneužívány ji, protože ona má abrazivní účinek.

Jahoda

Věděli jste, že jahody mohou pomoci odstranit plaketu? Musíte to ve dvou vyřezat a za pár minut si prohmatávat zuby. Jahoda pracuje podobně jako soda, ale je to méně škodlivé pro smalt. Jahody navíc obsahují speciální vlákna, která pomáhají odstranit nebezpečné bakterie v našem těle, což je velmi užitečné pro správnou hygienu ústní dutiny.

Nezapomeňte!

Nezapomeňte, že metody popsané v tomto článku by měly být používány mírně, nepřehánějte to s žádným, protože můžete způsobit nevratné poškození skloviny. Je důležité používat tyto produkty s opatrností a ne velmi často, aby mohly pomoci efektivně a bezpečně bělit zuby. Nepřehánějte to prosím!

Jen pamatujte, že jíst více celer, mrkev a jablka, aby vaše zuby čisté, zdravé a silné, protože tyto potraviny pomoci vytvořit slin, což je velmi důležité, aby se zabránilo vzniku zubních skvrn. Důležité je také mít na paměti důležitost používání nití a ústní vody.


šťáVy, které čistí ledviny a zlepšení krevního oběhu

šťáVy, které čistí ledviny a zlepšení krevního oběhu

Natural znamená bezpochyby jednu ze svých hlavních priorit by mělo zdravý životní styl, který podporuje správnou funkci ledvin a dobrý krevní oběh. doporučujeme vyhnout pasivní životní styl a užívání tabáku a vybrat stravu, která je vyrovnaná a bez zpracovaného cukru, soli a nasycených mastných kyselin.

(Lidových opravné)

Neznámý výhody řepné šťávy Natural

Neznámý výhody řepné šťávy Natural

Pravděpodobně znamená, že do tohoto kořenového salát vařené, ale můžete jen těžko odhadnout, jak výživné a příjemné to může být, když se vařit koktejl. V tomto článku vám řekneme něco nového o výhodách této šťávy. Připravte se na překvapení! Co obsahuje řepa? Po uvaření řepa, ztrácí některé ze svých základních živin (stejně jako většina produktů).

(Lidových opravné)