Domácí krém odstranit tmavé skvrny


Domácí krém odstranit tmavé skvrny

Zdraví Tmavé skvrny se mohou objevit na obličeji z různých důvodů: slunci, těhotenství, antikoncepčních pilulek, akné a další.

Zde najdete jednoduché a levné recepty na odstranění tmavých skvrn pomocí krémů doma.

Nezapomeňte, že nejlepším způsobem, jak odstranit tmavé skvrny, je odstranit jejich příčinu. To je důvod, proč byste se měli starat o stravě, vyhnout se špatné návyky, včetně kouření, chráněné před přímým slunečním světlem, ne opalovat se ve špičce, atd

Různé recepty, které nabízíme, se snadno připravují. Jejich hlavní výhodou je, že neobsahují přísady, které působí agresivně na pokožku. Doporučujeme vyzkoušet různé recepty, abyste zjistili, co funguje nejlépe.

Před aplikací krému máte jemnou peelingovou kůžik odstranění mrtvých buněk a zlepšení regenerace. Můžete si vyrobit velmi levnou kůru s použitím sody, cukru nebo malé soli. Aplikujte jemně a míchat je s olejem, pokud máte suchou pokožku.

Kůže bělící krém

Tento krém zejména odstraňujetmavé skvrny kvůli svým přírodním složkám s bělícím účinkem.

 • několik kapek vody obohacené kyslíkem
 • dvě polévkové lžíce sušeného mléka
 • několik kapek rostlinného glycerinu
 • několik kapek citrónové šťávy

důkladně smíchat ingredience až mastnou pasty. Aplikujte ji na kůži před spaním a vyčistěte tvář velkým množstvím vody ráno, jakmile se probudíte.

výživný krém s citronem a ovsa

Kromě pomoci při ničení tmavé skvrny, tento krém také poskytuje vám nutriční výhody ovsa a vlastností čištění citrónu.

 • 1/4 lžíce nakrájeného ovsa
 • čtvrt litru vody
 • lžíce citrónové šťávy

směs ingrediencí. Aplikujte tento krém každý den po dobu jednoho týdne. Nechte 15 minut a poté opláchněte vodou.

Aromatický krém s pomerančem

Jedná se o lahodný a úsporný krém, který se vaří s pomerančovou slupkou. Nechte oranžovou slupku na slunci uschnout. Když se to stane suché, brousit, dokud se dostanete jemný prášek, a pak ji smícháme s mlékem a několika kapkami rostlinného glycerolu v následujících poměrech:

 • dvě polévkové lžíce pomerančové kůry práškové
 • Lžíce mléka několik kapek glycerinu

Naneste směs a nechte ji na kůži do sucha a poté opláchněte teplou vodou.

krém s medem a kurkuma

Tento krém obsahuje složky, velmi užitečné, a to nejen, jak se zbavit tmavé skvrny, ale pro síly a snížit zánět kůže. Proto je ideální pro jemnou pleť, nebo pokud máte ekzém. Tento krém funguje velmi dobře s místy, která jsou lehčí než barva pleti.

Smíchejte vysoce kvalitní med s práškovým kurkumem, dokud nezískáte hustou pastu. Aplikujte masku na půl hodiny a opláchněte vodou.

Lotion s antioxidanty pro svěžest pokožky

Toto lotion je velmi osvěžující. Snadno se připravuje než výše uvedené prostředky. Jeho zejménadoporučuje pro mastnou pleť, nebo když je venku velmi horké. Půl šálku šťávy okurka

 • dvě polévkové lžíce citronové šťávy
 • jednu polévkovou lžíci rostlinného glycerinu

půl šálku růže voda důkladně promíchejte ingredience a sprej tento krém každé ráno, když se probudím. Není třeba ho umyt vodou, protože to také pomůže udržet tón pleti.

Několik posledních tipů

Zde jsou některé ingredience, které vám pomohou připravit svůj osobní recept.

 • Citron je skvělý pro čištění a dezinfekci kůže, ale tento přípravek může být příliš silný. Pokud máte jemnou pokožku, před použitím ji promíchejte s glycerolem.

 • Aloe Vera - rostlina, která pomáhá hydratovat mastnou pokožku a také léčí stopy akné a zranění. Stonku můžete vystřihnout přímo z rostliny nebo si koupit jeden z gélu, který se prodává v lékárnách a trávě.
 • Malinový olej má silné regenerační a hojivé vlastnosti. Je skvělý pro suchou pokožku nebo stárnoucí pokožku.
 • Vitamin E, který vykorystovuyet jako konzervační prostředek v mnoha kosmetických přípravků, pomáhá čistit pleť, dát mu lesk a odstranit všechny stopy a skvrny.
 • Geranium esenciální olej má regenerační vlastnosti, proto doporučujeme přidat několik malých kapek do krému odstranit tmavé skvrny.


Jak narovnat vaše vlasy bez poškození: 3 tipy

Jak narovnat vaše vlasy bez poškození: 3 tipy

Estetika hraje velkou roli v tom, jaký dojem uděláte ostatním. Ve skutečnosti se v moderním světě stala důležitou součástí sociální interakce. A vaše vlasy jsou důležitou složkou. Víte, jak správně narovnat vlasy? Vzhled člověka zahrnuje mnoho různých aspektů, vlasy patří k nejvýraznějším. Proto je nutné pečovat o něho dobře.

(Krása)

Jak omlazení pokožky a dát to hydratační

Jak omlazení pokožky a dát to hydratační

Značná část produktů vyráběných kosmetická péče o pleť, pleťové krémy, anti-aging krémy, masky, a přírodní prostředky - nadšenci pro péči o pleť se pokusili vše. A co opravdu pomůže ozdravit a zvlhčit pokožku ? Ačkoli to může vypadat jako lež, nejjednodušší a nejúčinnější způsob péče o pokožku je zdravá plná noc spánku nejméně 8 hodin.

(Krása)