Domácí krémy na popraskané podpatky


Domácí krémy na popraskané podpatky

ošumělé podpatky - poměrně časté a nepříjemné onemocnění.To je důvod, proč mnoho lidí, kteří mají takový problém, hledá různé způsoby, jak léčit popraskané paty; praskliny nejen vypadají neeticky a ošklivě, ale navíc způsobují velké nepříjemnosti. Je pravda, že vyléčené čipy jsou velmi snadné. Takže bychom vám chtěli dát nějaké tipy, jak doma vyrobit domácí krémy na popraskané paty. Všichni se velmi snadno připravují.

Home krém s vosku parafínu - látka bílý nebo nažloutlý, velmi užitečný produkt pro boj s suchá kůže, díky své parafínu stejně pomáhá hojit popraskané paty. Chcete-li jej použít, stačí dát dvě šálky parafínu do misky a přidat jednu lžíci kokosu nebo olivového oleje. Pak je umístěte na parní lázni tak, aby se parafín roztavil. K tomu můžete použít parní sporák. Poté protřepte podrážděné paty teplým parafínem.

Je třeba věnovat pozornost velmi důležité věci! Dávejte pozor, abyste příliš nezahřívali parafín. Protože příliš horký parafín může spálit nohy. Aby nedošlo k přehřátí parafínu, vězte, že parafin normální teploty je bílý a má konzistenci kapaliny. Po nanesení parafínu na paty ho nechte 30 minut a pak opláchněte teplou vodou.

Homemade krém s avokádovým a banánů

Další domácí recept na krém k léčbě popraskané paty, nabízíme vařit exotické ovoce - avokádo a banán. Chcete-li vařit tento krém, musíte rozdrtit avokádo a malý banán a dobře promíchat. Poté použijte tuto směs, aplikujte na nemocnou patu a nechte směs ovoce po dobu 20 nebo 30 minut. Chcete-li dosáhnout lepších výsledků, doporučujeme vám uložit do sáčku plastový sáček. Potom opláchněte krém malým množstvím teplé vody.

Domácí med krém

Honey je přírodní produkt, který pomáhá bojovat pata trhliny. Pro přípravu krému, míchat jednu šálek medu v malém množství vody. Med musí udržovat svou hustotu. Poté naneste krém na patu a nechte půl hodiny. Med může být zahřátý a horký. Pak opláchněte teplou vodou, můžete dokonce použít pemzu, abyste získali lepší výsledky.

Domácí citrónový krém, který čistí drsnou pokožku na patách

Peeling - oloupání horní vrstvy hrubé kůže. A můžete udělat tento postup, když si vyrobíte citronový krém na popraskané podpatky. Je velmi důležité vědět, že citron může způsobit hoření, takže tento krém může být použit pouze tehdy, když jsou v podpatcích jen malé trhliny. Tento krém se velmi snadno připravuje: jen trochu smíchejte pravidelný zvlhčovač se čtvrtinovým sklem citronové šťávy a pol sklenice cukru. Cukr pomáhá očistit kůži, zatímco hydratuje krém a citrón.

Domácí papája krém

Cream, vyrobený z papáje, hydratuje a čistí pokožku velmi dobře. Takže, použití papáje krém značně pomůže při léčbě prasklých podpatků. Jediné, co musíte udělat, je smíchat polovinu papáje v mixéru s trochou olivového oleje a použít léčivý krém po dobu 20 minut. Následně je opláchněte teplou vodou.

Domácí krém s kakaovým máslem

A konečně, další krém, který my vám dnes nabízíme k léčbě popraskané podpatky Tento krém s kakaovým máslem. To je skvělý recept, protože kakaové máslo zjemňuje a hydratuje pokožku nohou. Vše, co musíte udělat, je namíchat malé kakaové máslo s trochou olivového oleje, položit na paty a nechat krém v noci.

Doufám, že vám krekané patní krémy, které doporučujeme, vám pomohou.


Nápoje a tipy pro snížení celulitidy

Nápoje a tipy pro snížení celulitidy

Jak asi víte, celulitida je problém, který je obtížné eliminovat. To se vyskytuje častěji u žen, zejména důsledku hormonálních změn, i když to není jediný důvod, protože to může být také způsobena tím, špatné stravovací návyky, zácpa a nedostatek pohybu. Celulitida může postihnout různé části těla, včetně žaludku a boků, což je neatraktivní na pohled, protože kůže se stává textury velmi podobá pomerančové kůry.

(Lidových opravné)

Příčiny a přírodní prostředky pro šedé vlasy

Příčiny a přírodní prostředky pro šedé vlasy

Pokud začnete hledat šedé nebo stříbřené vlasy na hlavě, nehýbejte se rukama! To neznamená, že jste starý. Až do nedávné doby byly šedé vlasy považovány za synonymum stáří a stáří. Nyní už víme , že mnoho dalších faktorů může ovlivnit barvu vlasů. Další informace o tomto bolestivém problému v našem článku.

(Lidových opravné)