Domácí krémy na vlasy


Domácí krémy na vlasy

Všichni víme, že vlasy hrají nejdůležitější roli ve vzhledu, takže mnoho žen tráví značné množství peněz na produkty péče o vlasy a kosmetické salony.

nezáleží na tom, jestli vám záleží na vlasy vypadat dobře v práci nebo dokonce každém případě, pamatujte, že současné použití barvení vlasů a chemických výrobků, které jsou dnes běžně k dispozici mohou být nebezpečné pro vaše zdraví .

O tom, jak mít zdravé a krásné vlasy bez použití nebezpečných nebo drahých prostředků, budeme mluvit dnes. Zejména nabídneme recepty na domácí krémy, které změkčují vlasy pomocí přírodních produktů a pomáhají se zbavit kudrlin.

Takže, přečtěte si, jak zjistit, jak zklidnit vlasy, aniž byste museli vynakládat spoustu peněz a nepoužívat chemické výrobky.

Je důležité si uvědomit, že při používání přírodních produktů by měla být konzistentní, i přesto, že nemohou poškodit zdraví. Navíc to vše závisí na typu vlasů. Samozřejmě, pokud je to velmi kudrnaté, budou tyto krémy poslušnější. Snižují kudrlinky, které se často vytvářejí kvůli nadměrné vlhkosti ve vzduchu, nebo jsou vlasy velmi poškozené. Ale samozřejmě to není všelék.

Domácí krémy

Kokosové mléko a citrónová šťáva

K tomu, aby tento domácí krém potřebujete přidat jednu citronovou šťávu na jednu sklenici kokosového mléka. Důkladně promíchejte všechny ingredience a ochlaďte je v chladničce. Ponechte v chladničce , dokud si nevšimnete , že povrch se tvořil filma.

Aplikujte směs rovnoměrně na vlasy a nechte asi 20 minut. Je důležité, abyste nezapomněli zabalit vlasy ručníkem nebo látkou, abyste pomohli lépe proniknout do krému.

Po 20 minutách opláchněte vlasy, dokud produkt úplně opláchnete, a poté se vždy umyjte. Pokud bude provádět pravidelně takové postupy, pak dostat velmi dobréa výsledky.

Smetana mléka a medu

Přidejte pár kapek medu na jednu sklenici mléka. Vše je dobře smícháno a rovnoměrně aplikováno na vlasy. Nechte jednu a půl hodiny nebo dvě hodiny. Pak krémse mísí a mumievy vlasym'jakoim šampon.

Olivový olej

Všechny přírodní oleje jsou dobré pro výživu a obnovu vlasů. Nyní budeme mluvit o olivovém oleji, i když má mandlový olej mnoho z těchto příznivých vlastností. Tyto oleje návrat vlasyju zdraví a, jako důsledek, to má nádherný vzhled.

Teplo trochu oleje, ale buďte opatrníjenení dostat hořet. Používejte teplý olej na vlasy. Nechte to pár minut. Můžete také pokrýt vlasy termální čepicí. Pokud nemáte, použijte namísto toho teplý ručník. Po uplynutí doby vypláchněte krém a vlasy si jako obvykle vyperte.

Pokud máte mastné vlasy, ne lepší vyléváníjste produkt blízko kořenů. A nezapomeňte, že taková léčba vyžaduje trpělivost. Neuvidíte úžasné výsledky léčby přes noc. Tyto postupy by měly být prováděny nejméně dvakrát týdně, aby se vlasy staly hedvábné, lesklé, poslušnější a rovnoměrnější.

Chemické výrobky dát rychlé výsledky, ale ... nebo strážeoh tak riziko? Je důležité, abyste věděli, že tyto škodlivé látky pronikají do pokožky hlavy, odkud se dostanou do krevního řečiště.

To je důvod, proč byste měli zhodnotit, kolik skutečně potřebujete používat produkty, které by vám nakonec mohly ublížit. Nejlepší obratry přirozené zacházení jakoe můžeudělat doma, v pohodlíbez výdajů s tímto hodně peněz.


5 Bezpečných způsobů, jak kudrnaté vlasy

5 Bezpečných způsobů, jak kudrnaté vlasy

Dnes existuje mnoho způsobů, jak styling vlasů od barvení k narovnání. Současná rozmanitost je impozantní. Stylisté vyvinuli několik nových zajímavých technik a nástrojů. To vše dává vlasům potřebnou výživu, zvyšuje délku a objem. Rovné vlasy jsou stále v módě, ale mnoho lidí se snaží zkusit štěstí s zvlněnými a kudrnatými kudrlinami.

(Krása)

8 Jednoduchých tipů zkrotit nepoddajné vlasy

8 Jednoduchých tipů zkrotit nepoddajné vlasy

Beauty Vlasy má tendenci rozdělit, pádě, hubený ... A vůbec, může docházet ke ztrátě lesk a krásu. Proto je nezbytná péče o všechny typy vlasů. Problém nezbedných, kudrnatých vlasů má mnoho důvodů. Ty mohou být chemické zpracování s použitím fén na suché žehličky nebo rovnání poškozených vlasů a kulmy je následující: Chcete-li mít kudrnaté vlasy, ale také vysušovat ji.

(Krása)