Péče a léčba popraskané paty


Péče a léčba popraskané paty

krásy, jak se zbavit suchou pokožku na patách lze použít kakaové máslo nebo kokosový olej. Tyto látky jsou dobré zvlhčovače a dokonale odfarbují pokožku.

Existuje mnoho faktorů, které mohou vést k popraskané podpatky. Přinášejí nejen estetické nepříjemnosti, ale mohou způsobit bolestivé pocity v nohou. Jedním z nejčastějších příčin popraskané paty jsou důsledné používání otevřené boty, jako jsou sandály

... Ženy mají tendenci trpí tímto problémem více než muži, protože vzuvayut otevřené boty častěji pro ně. Ale to neznamená, že mužské pohlaví vůbec netrpí tímto problémem. Obvykle se s nimi setkávají hedvábné paty! Je známo, že nejen otevřené boty jsou příčinou nepohodlí spojených s patem.

Vy víte, že suché a prasklé paty nejsou příliš atraktivní. Je důležité si uvědomit, že nadváha nebo dokonce horké klima mohou také vést k tomuto problému. Pokud se rozhodnete profesionálně cvičit, doporučujeme vám neustále navlhcovat nohy, hydratační krém na zabránění suchu.

Dnesse budeme s vámi podělit o některé pokyny v léčbě prasklých podpatků a my vám chceme pomoci, abyste se zbavili tohoto problému. Nejlepší, samozřejmě, je to jen zabránit tomu. Pokud však již máte pata trhliny, musíte začít co nejrychleji používat naše domácí prostředky.

Takže si přečtěte tento článek, abyste zjistili o přirozených prostředcích pro léčbu popraskaných podpatků.Začněte je používat dnes!

Kakaové máslo

Kakaové máslo - je nepostradatelným prostředkem pro farmu. V boji proti suchu nohou je nutné začít s ním. Kakaové máslo je jedno z nejlepších kakaových máslů. Můžete jej použít k zjemnění pokožky a zvlhčení pata. Tento nástroj určitě pomůže.

Včelí med

Můžete zkusit teplou lázeň s včelím medem.Je nutné přidat do horké vody šálek medu, dobře promíchat a ponořit nohy po dobu 20 minut. Po uplynutí 20 minut vyjměte nohy, osušte je ručníkem a vyčistěte hrubé oblasti patek pemzy. Tento postup opakujte třikrát týdně, aby byla pokožka měkká.

Ricinový olej

Existuje ještě jeden dobrý způsob, jak změkčit tvrdou pokožku - to je ricinový olej. Je to jedna z nejlepších exfoliátorů a změkčovadel. Namočte suchou látku s ricinovým olejem a lehce masírujte postiženou oblast po dobu 10 minut, pak opláchněte nohy teplou vodou. Tento postup můžete opakovat každý den před spaním, abyste co nejdříve viděli výsledky.

Kokosový olej

Kokosový olej je velmi dobrý domácí prostředek pro léčbu popraskaných podpatků.Odstraňuje mrtvé buňky a také udržuje vodu v kůži. To je velmi důležitý faktor, který vám nedovolí, aby vaše paty vysušily. Potřebujete udělat masáž nohou po dobu pěti minut každou noc s malým množstvím kokosového oleje. Pak je opláchněte teplou vodou, položte ponožky a postup je dokončen.

Pumice

V neposlední řadě! Doporučujeme používat pemzuspolu s teplou vodou. To je ideální volba pro nohy měkké a jemné. Proces je velmi lehký a příjemný - je to skvělá kombinace pro úplné odstranění tvrdé a suché pokožky od špičky. Spusťte nohy v teplé vodě po dobu 15 minut. Poté jemně namačte nohy své pemzy, pak je opláchněte a utřete je ručníkem.Tato metoda pomůže odstranit hrubou kůži z paty.


Připravit anti-vráskám doma

Připravit anti-vráskám doma

Health Shop krém proti vráskám s obsahem chemických látek, které nejsou zdravé vůbec, a proto mohou dokonce poškodit kůži. Zatímco zcela přírodní produkty jsou obvykle mnohem užitečnější a dokonce levnější. V tomto článku vám nabídneme alternativu: vlastní receptury Krémy výhradně z přírodních surovin.

(Krása)

Jak hýždě napnutá a tónovaný

Jak hýždě napnutá a tónovaný

Zdraví V tělocvičně nebo doma mezi nejčastější cvičení zahrnuty v tréninku nebo cvičení žen cvičení je posílit hýždě a zlepšit jejich vzhled. V tomto článku najdete cvičení a tipy pro výrobu hýždí tahu, elastické, nafouknuté a zaoblené a samozřejmě bez celulitidy. Masáž hýžďové svaly Pokud jste spokojeni s velikostí hýždí, ale chtěli, aby jim kulatost a čerpadlo - start s masáží.

(Krása)