Proč peeling kůže a jak to udělat? Krása


Proč peeling kůže a jak to udělat? Krása

V průměru naše kůže přirozeně obnovuje buňky jednou měsíčně. Nicméně s věkem dochází k zpomalení obnovy kožních buněk, mrtvé buňky zůstávají na povrchu déle a nové buňky zřídka nahrazují staré. Je proto nezbytné

dělat olupování kůže alespoň jednou týdně , a rádi bychom Vás seznámili s několika když jednoduché a přitom velmi účinné nástroje, které podporují regeneraci a hydrataci pokožky.Mrkev

Rozdrtit mrkvový mixér, míchat šťávu s hydratačním krémem a aplikovat na ruce, nohy a obličej. Můžete to udělat během plavání. Opláchněte velkým množstvím vody.

Citron pro lokty

Lokty jsou jedna z těch částí těla, které bohužel bavíme nejméně.

Měli bychom však laťům věnovat stejnou pozornost jako zbytek našeho těla. Chcete-li to udělat, nakrájejte na polovinu citrón a masírujte kůži. Nechte to na několik minut a pak opláchněte citronem s dětským olejem. Aspirin

Aspirin rozpusťte ve sklenici vody. Otřete bavlněný tampón do této tekutiny a otřete ji tváří. Tento nástroj vás nahradí.

Cukr

Nalijte několik polévkových lžic cukru do kontejneru a přidejte trochu krém do rukou, po kterém uděláte lehkou masáž rukou a nohou.

Honey

Směs lžíce medu se dvěma lžičkami mletých mandlí a přidejte poloviční lžíce citrónové šťávy. Aplikujte tuto masku na tvář jednou týdně a opláchněte ji teplou vodou.

Papája

Šťouchněte bramborami bez semen a aplikujte je na obličej. Papája obsahuje papain, enzym, který odstraňuje mrtvé kožní buňky. Hroznový olej

celulitida Mix 2 lžíce hroznového oleje, 7 g kukuřičné mouky a 4 kapky citronové šťávy, dokud nevznikne homogenní pasty. Aplikujte ho na boky v kruhových pohybech. To pomůže snížit celulitidu.

Oves

Směs 3 polévkové lžíce ovsa z 1/4 lžíce mléka. Použijte směs jako masku.

Clay

Směs zelené, červené nebo bílé hlíny s malým množstvím minerální vody, dokud nedosáhnete homogenní pasty. Aplikujte jíl na tělo do lázně a nechte 10 minut, poté opláchněte velkým množstvím teplé vody.

Olivový olej

Vezměte dvě polévkové lžíce olivového oleje a promíchejte s jednou lžící soli.

Sůl čistí vaše tělo a olej dává hladkost. Honey, citrón a cukr

Smíchejte tyto tři přísady ve stejných poměrech, dobře promíchejte, dokud nezískáte pastu a nasypte ji na celé tělo kruhovým pohybem.

Káva

Káva je také skvělý způsob regenerace pokožky. Smíchejte malou kávu s hydratačním krémem a aplikujte ho na celé tělo masážními pohyby a opláchněte velkým množstvím vody.

Soda na pečení

Tento recept je více než jednoduchý. Směs trochu pečené sody s vodou, dokud se nepoužije hustá pasta a aplikuje se na celé tělo.

Banana

Tento recept je skvělý pro mastnou pleť!

Mix zralý banán, 3 lžíce cukru a 1/4 vanilkového extraktu. Aplikujte výsledný lék na všechny masáže těla. Je důležité, abyste se masírovali a pohybovali nahoru a dolů. Opláchněte teplou vodou. Kokosový ořech a cukr

Tento přípravek je skvělý pro čištění těla, kromě hydratace, ale také uvolňuje díky své struktuře a vůni. Smíchejte poloviční sklenici kokosového oleje s poloviční šálkou hnědého cukru a masírujte celé tělo touto směsí. Opláchněte teplou vodou.


Krémy z tmavých míst na tváři

Krémy z tmavých míst na tváři

Tmavé skvrny jsou velmi časté, protože se mohou objevit z různých důvodů. Dobrou zprávou je, že můžete použít přírodní alternativní domácí krémy z tmavých míst na tváři. Proč se na tváři objevují tmavé skvrny? To změní jednotnost barvy pokožky. Mohou být bílé, hnědé, růžové, červené a jiné barvy. Jsou tmavší, tím více problémů způsobují.

(Krása)

8 Tipů pro dobrý vzhled na důležitý den

8 Tipů pro dobrý vzhled na důležitý den

Důležitá událost pro víkend? Chcete vypadat přirozeně a opravdu zdravě? Nenechte se panicovat, protože dnes vám dám několik jednoduchých tipů, které vám budou vypadat jako stovka. Tipy pro vytvoření dobrého vzhledu na důležité datum 1. Dobře vlhká kůže Pamatujte, že je důležité začít se připravovat na událost den nebo dva dny předem.

(Krása)