Proč peeling kůže a jak to udělat? Krása


Proč peeling kůže a jak to udělat? Krása

V průměru naše kůže přirozeně obnovuje buňky jednou měsíčně. Nicméně s věkem dochází k zpomalení obnovy kožních buněk, mrtvé buňky zůstávají na povrchu déle a nové buňky zřídka nahrazují staré. Je proto nezbytné

dělat olupování kůže alespoň jednou týdně , a rádi bychom Vás seznámili s několika když jednoduché a přitom velmi účinné nástroje, které podporují regeneraci a hydrataci pokožky.Mrkev

Rozdrtit mrkvový mixér, míchat šťávu s hydratačním krémem a aplikovat na ruce, nohy a obličej. Můžete to udělat během plavání. Opláchněte velkým množstvím vody.

Citron pro lokty

Lokty jsou jedna z těch částí těla, které bohužel bavíme nejméně.

Měli bychom však laťům věnovat stejnou pozornost jako zbytek našeho těla. Chcete-li to udělat, nakrájejte na polovinu citrón a masírujte kůži. Nechte to na několik minut a pak opláchněte citronem s dětským olejem. Aspirin

Aspirin rozpusťte ve sklenici vody. Otřete bavlněný tampón do této tekutiny a otřete ji tváří. Tento nástroj vás nahradí.

Cukr

Nalijte několik polévkových lžic cukru do kontejneru a přidejte trochu krém do rukou, po kterém uděláte lehkou masáž rukou a nohou.

Honey

Směs lžíce medu se dvěma lžičkami mletých mandlí a přidejte poloviční lžíce citrónové šťávy. Aplikujte tuto masku na tvář jednou týdně a opláchněte ji teplou vodou.

Papája

Šťouchněte bramborami bez semen a aplikujte je na obličej. Papája obsahuje papain, enzym, který odstraňuje mrtvé kožní buňky. Hroznový olej

celulitida Mix 2 lžíce hroznového oleje, 7 g kukuřičné mouky a 4 kapky citronové šťávy, dokud nevznikne homogenní pasty. Aplikujte ho na boky v kruhových pohybech. To pomůže snížit celulitidu.

Oves

Směs 3 polévkové lžíce ovsa z 1/4 lžíce mléka. Použijte směs jako masku.

Clay

Směs zelené, červené nebo bílé hlíny s malým množstvím minerální vody, dokud nedosáhnete homogenní pasty. Aplikujte jíl na tělo do lázně a nechte 10 minut, poté opláchněte velkým množstvím teplé vody.

Olivový olej

Vezměte dvě polévkové lžíce olivového oleje a promíchejte s jednou lžící soli.

Sůl čistí vaše tělo a olej dává hladkost. Honey, citrón a cukr

Smíchejte tyto tři přísady ve stejných poměrech, dobře promíchejte, dokud nezískáte pastu a nasypte ji na celé tělo kruhovým pohybem.

Káva

Káva je také skvělý způsob regenerace pokožky. Smíchejte malou kávu s hydratačním krémem a aplikujte ho na celé tělo masážními pohyby a opláchněte velkým množstvím vody.

Soda na pečení

Tento recept je více než jednoduchý. Směs trochu pečené sody s vodou, dokud se nepoužije hustá pasta a aplikuje se na celé tělo.

Banana

Tento recept je skvělý pro mastnou pleť!

Mix zralý banán, 3 lžíce cukru a 1/4 vanilkového extraktu. Aplikujte výsledný lék na všechny masáže těla. Je důležité, abyste se masírovali a pohybovali nahoru a dolů. Opláchněte teplou vodou. Kokosový ořech a cukr

Tento přípravek je skvělý pro čištění těla, kromě hydratace, ale také uvolňuje díky své struktuře a vůni. Smíchejte poloviční sklenici kokosového oleje s poloviční šálkou hnědého cukru a masírujte celé tělo touto směsí. Opláchněte teplou vodou.


Jak zabránit vypadávání vlasů ztráty

Jak zabránit vypadávání vlasů ztráty

Zdraví vlasů je častým problémem u mužů i žen a může být způsobeno faktory, jako je genetika, vitamínů a minerálů, anémie, stres, hormonální změny, užívání některých léků líbí. V průměru lidé obvykle ztrácejí asi 100 vlasů denně, což je normální. Nicméně , když spadne spousta vlasů, je možné, že se něco v těle nevyskytuje, a musíme jednat rychle, abychom zabránili skutečnému problému, jako je vypadávání vlasů.

(Krása)

Jak udělat nehty silnější: Kosmetické tipy

Jak udělat nehty silnější: Kosmetické tipy

Pokud porušíte nehty každý den a myslím, že neexistuje žádný způsob, jak je krásná, přečtěte si tento článek. Vaše ruce budou vypadat, jako byste právě vyšli z manikurního salonu. Z tohoto článku se naučíte, jak si nechat vaše nehty silnější. Chcete-li mít krásné nehty a ruce, musíte se o ně postarat každý den.

(Krása)