Zjistěte, jaký typ partnera, který vám vyhovuje


Zjistěte, jaký typ partnera, který vám vyhovuje

Sex a vztahy k lásce neexistují žádné magické recepty. Nikdo z nás si může jednoduše vybrat typ partnera, dotyčná osoba bude v lásce, se často stává samo o sobě. Můžeme se však s tímto obchodem vždy orientovat, udržet si jistou rovnováhu a používat zdravý rozum. sebepoznání by nám měl pomoci pochopit dobře, že člověk nám nejlépe vyhovuje, a tento přístup nám může opravdu pomoci při výběru toho, kdo bude dělat, abychom byli šťastní. V tomto článku vám všem vysvětlíme!

Jaký typ osobnosti vás opravdu může stát šťastným?

Takže nejdříve bychom měli vyvozovat logické závěry a být objektivní. Samozřejmě, nemůžete život čekat na „správné ideálního muže svých snů“ svět je plný nedokonalých lidí, kteří v pořadí, které spolu navzájem spolupracují dělá opravdu dokonalý pár, a kteří vědí, jak si vytvořit svoje vlastní opravdové štěstí. Ne každý mladý člověk sní o nalezení druhé poloviny. U některých je však takový sen relevantní i ve vyšším věku. Je to naprosto není divu, protože lásky, být milován, nebo miloval jiná osoba chce, zdá se, že všechno a vždy. Takže, zkusme společně najít odpověď na otázku: „Jaký druh partnera vám vyhovuje“

Co to mluvíme? Nejde o hledání dokonalého člověka, ale jejichž nedostatky se vešly naše chyby, o někom, kdo splňuje naše potřeby této osobnosti, jejichž spáry jsou vyplněny našimi ctnostmi. Když zjistíte, že osoba, je snadné pochopit, a to není hlavní dobrodružství našeho života, my všichni si zaslouží: budovat vztahy dohromady, růst a dozrát k vytvoření jedinečné a zvláštní pouto. Ale podívejme se, jaké osobní výhody mohou být nejvhodnější pro nás:

1. jste introvert?

říci, že introverti potřebují Naopak jedinci, kteří jsou schopni vést aktivní společenský život. Ale my jsme toho názoru, že je nějakým způsobem, duální situaci, můžeme říci, 50-50. Proto by se s těmito myšlenkami mělo dbát. Někdy, když jste trochu soběstačný a plachý, můžete cítit nepříjemně s otevřeně komunikativní, sociální a statečného člověka. Nebudete spokojeni. To je nejlepší, aby se pokusili najít kompromis - někoho, kdo není příliš podobá extrovertní, ale schopen vyvážit svou plachost, můžeme nabídnout větší transparentnost, respekt a nezpůsobí nám pocit omezení a trapnosti.

2. Jste velmi neklidný, dynamický člověk, jinými slovy, extrovertem?

V tomto případě se ale zdaleka zdá, že budete mít vždy právo mít někoho, kdo se s vámi ocitne v různých dynamických aktivitách. Pokud patříte k lidem, kteří mají rádi jít kempování, zajít na večeři v restauraci, trávit čas s velkou skupinou přátel a dělat tisíc věcí najednou, budete mít vždy problémy a hromadných sporů, je-li váš partner je pasivní a brzy bude doma než kdekoli jinde.

našem každodenním životě je vždy jednodušší a pohodlnější, pokud máme s někým, kdo má stejný problém, stejné touhy, a kdo má rád k vytvoření společných plánů činností a ukazuje pasivity, pokud jde o náš závazek dělat určité věci.

3. Jste si trochu nejistý?

Pokud se obvykle vidět sám sebe jako někoho, kdo má problémy rozhodování, které často mají více otázek než odpovědí, a že cítí určité potíže při zahájení projektů nebo provést některé změny v každodenním životě, pak v ideálním případě byste měli najít někoho v bezpečí před přírody, osoba, která nepřináší do dalšího průšvihu ve svém životě, někdo zralé, věří, někdo, kdo nikdy dává svou aroganci a domýšlivost a kdo nebude snažit, aby vám vládnout.

V tomto případě by bylo moudré najít specifický partner je velmi tichý člověk, s pokrovytelskym talent, někdo, kdo má rád nabídnout ochranu a podporu, které mohou snížit své obavy a pomůže vám cítit jistotu a zároveň zvýšit sebevědomí . Je zřejmé, že by to mělo být zralá a vážná osoba.

4. Jste impulzivní, snažíte se ovládat všechno kolem sebe a vážíte si své nezávislosti více než cokoliv jiného?

Existuje mnoho žen, které chtějí nejprve mít partnera a neměly by být "svázány" s ním. To se může zdát téměř neslučitelné s myšlenkou mít v životě společníka v životě a někoho cítit náklonnost, ale tyto vztahy se stávají stále více viditelnou realitou naší doby. Takové ženy zahájit vztahy, které poskytují přírůstkové hodnoty nejvíce v mé kariéře, kteří jsou schopni mít kontrolu nad vším, co jim a jejich rozhodování, ženy, kteří jsou přesvědčeni, obklopuje.

V tomto případěněkdo s podobným charakterem je nepravděpodobné, že přijde. To může vést k intenzivním, ale krátkodobým a krátkodobým vztahům. dva jedinci, kteří chtěli mít kontrolu a nezávislost, zatímco obvykle nemají vztah jako dvojice na dlouhou dobu. Takže, v ideálním případě, v tomto případě, je najít družici, které je jednoduché a pohodlné řešení, milující domácí pohodlí, které nabízí účast a podporuje vás v každé z našich rozhodnutí, někoho, kdo by splnili svůj elán, naše touhy, někoho , kteří v podstatě nevadí, že budou vedeni a snadní.

nejlépe hledat partnera, který vás učiní šťastnými

Víme, že vše, co bylo uvedeno výše, nedostane snadno na první pohled. Někdy jsme se nakonec zamiluje s někým úplně jiným z nás, kdo nezapadá do našeho systému a výpočty. Ale nebojte se, bez ohledu na to, jak své milované jsou odlišné od vás, že tyto tři prvky jsou nejdůležitější:

  • Najít někoho, kdo, byť s jiným typem osobnosti a charakteru, než si vás stále respektovat, poslouchat , a kdo dokáže zhodnotit vaše slabosti i silné stránky.
  • Podívejte se na partnera, který vám každý den dá úsměv. Měl by to být člověk, se kterým se vzbudíte v dopoledních hodinách, a přemýšlíte: „Nechci nic jiného, ​​I - v pořádku“
  • Zůstaňte s partnerem, který vám udělá lepší osobu.Mělo by to být někdo, s kým můžete žít as kým obtíže jsou pociťovány jako „jednoduché“ problémy, které lze snadno překonat. To je člověk, který se dívá na život optimisticky, a které bez ohledu na jejich povahu, může mít dokonalý a harmonický doplněk.

Nepochybujte, jistě najdete tento typ partnera, protože si to zasloužíte.


Pravé přátelství: na cestě nesli své kamarády-invalidé

Pravé přátelství: na cestě nesli své kamarády-invalidé

Pravé přátelství často znamená, že potřebujeme přinést určité oběti, aby uspokojily potřeby toho, kterého milujeme. V případě, že budeme hovořit, zázrak přátelství lze nalézt v historii 29-leté Queven Chandler a jeho přátelé Philip Keller, Tom Troyera, Luke Thompson a Benjamin Duval. Když tato skupina amerických přátel plánovala strávit dovolenou v Evropě, rozhodli se, že opuštění Keyvana doma není dobré.

(Sex a vztahy)

Způsoby překonání Wendyho syndromu: potřeba setkat se s ostatními

Způsoby překonání Wendyho syndromu: potřeba setkat se s ostatními

Wendyův syndrom má své kořeny v populární psychologii. Ačkoli není v diagnostických psychologických průvodcích znám jako porucha, poskytuje některé aspekty, které vyžadují léčbu a mohou být interpretovány v klinických podmínkách. Soustředění vaší existence v péči jiné osoby způsobuje pomalý proces sebezničení.

(Sex a vztahy)