Zjistěte, jaký typ partnera, který vám vyhovuje


Zjistěte, jaký typ partnera, který vám vyhovuje

Sex a vztahy k lásce neexistují žádné magické recepty. Nikdo z nás si může jednoduše vybrat typ partnera, dotyčná osoba bude v lásce, se často stává samo o sobě. Můžeme se však s tímto obchodem vždy orientovat, udržet si jistou rovnováhu a používat zdravý rozum. sebepoznání by nám měl pomoci pochopit dobře, že člověk nám nejlépe vyhovuje, a tento přístup nám může opravdu pomoci při výběru toho, kdo bude dělat, abychom byli šťastní. V tomto článku vám všem vysvětlíme!

Jaký typ osobnosti vás opravdu může stát šťastným?

Takže nejdříve bychom měli vyvozovat logické závěry a být objektivní. Samozřejmě, nemůžete život čekat na „správné ideálního muže svých snů“ svět je plný nedokonalých lidí, kteří v pořadí, které spolu navzájem spolupracují dělá opravdu dokonalý pár, a kteří vědí, jak si vytvořit svoje vlastní opravdové štěstí. Ne každý mladý člověk sní o nalezení druhé poloviny. U některých je však takový sen relevantní i ve vyšším věku. Je to naprosto není divu, protože lásky, být milován, nebo miloval jiná osoba chce, zdá se, že všechno a vždy. Takže, zkusme společně najít odpověď na otázku: „Jaký druh partnera vám vyhovuje“

Co to mluvíme? Nejde o hledání dokonalého člověka, ale jejichž nedostatky se vešly naše chyby, o někom, kdo splňuje naše potřeby této osobnosti, jejichž spáry jsou vyplněny našimi ctnostmi. Když zjistíte, že osoba, je snadné pochopit, a to není hlavní dobrodružství našeho života, my všichni si zaslouží: budovat vztahy dohromady, růst a dozrát k vytvoření jedinečné a zvláštní pouto. Ale podívejme se, jaké osobní výhody mohou být nejvhodnější pro nás:

1. jste introvert?

říci, že introverti potřebují Naopak jedinci, kteří jsou schopni vést aktivní společenský život. Ale my jsme toho názoru, že je nějakým způsobem, duální situaci, můžeme říci, 50-50. Proto by se s těmito myšlenkami mělo dbát. Někdy, když jste trochu soběstačný a plachý, můžete cítit nepříjemně s otevřeně komunikativní, sociální a statečného člověka. Nebudete spokojeni. To je nejlepší, aby se pokusili najít kompromis - někoho, kdo není příliš podobá extrovertní, ale schopen vyvážit svou plachost, můžeme nabídnout větší transparentnost, respekt a nezpůsobí nám pocit omezení a trapnosti.

2. Jste velmi neklidný, dynamický člověk, jinými slovy, extrovertem?

V tomto případě se ale zdaleka zdá, že budete mít vždy právo mít někoho, kdo se s vámi ocitne v různých dynamických aktivitách. Pokud patříte k lidem, kteří mají rádi jít kempování, zajít na večeři v restauraci, trávit čas s velkou skupinou přátel a dělat tisíc věcí najednou, budete mít vždy problémy a hromadných sporů, je-li váš partner je pasivní a brzy bude doma než kdekoli jinde.

našem každodenním životě je vždy jednodušší a pohodlnější, pokud máme s někým, kdo má stejný problém, stejné touhy, a kdo má rád k vytvoření společných plánů činností a ukazuje pasivity, pokud jde o náš závazek dělat určité věci.

3. Jste si trochu nejistý?

Pokud se obvykle vidět sám sebe jako někoho, kdo má problémy rozhodování, které často mají více otázek než odpovědí, a že cítí určité potíže při zahájení projektů nebo provést některé změny v každodenním životě, pak v ideálním případě byste měli najít někoho v bezpečí před přírody, osoba, která nepřináší do dalšího průšvihu ve svém životě, někdo zralé, věří, někdo, kdo nikdy dává svou aroganci a domýšlivost a kdo nebude snažit, aby vám vládnout.

V tomto případě by bylo moudré najít specifický partner je velmi tichý člověk, s pokrovytelskym talent, někdo, kdo má rád nabídnout ochranu a podporu, které mohou snížit své obavy a pomůže vám cítit jistotu a zároveň zvýšit sebevědomí . Je zřejmé, že by to mělo být zralá a vážná osoba.

4. Jste impulzivní, snažíte se ovládat všechno kolem sebe a vážíte si své nezávislosti více než cokoliv jiného?

Existuje mnoho žen, které chtějí nejprve mít partnera a neměly by být "svázány" s ním. To se může zdát téměř neslučitelné s myšlenkou mít v životě společníka v životě a někoho cítit náklonnost, ale tyto vztahy se stávají stále více viditelnou realitou naší doby. Takové ženy zahájit vztahy, které poskytují přírůstkové hodnoty nejvíce v mé kariéře, kteří jsou schopni mít kontrolu nad vším, co jim a jejich rozhodování, ženy, kteří jsou přesvědčeni, obklopuje.

V tomto případěněkdo s podobným charakterem je nepravděpodobné, že přijde. To může vést k intenzivním, ale krátkodobým a krátkodobým vztahům. dva jedinci, kteří chtěli mít kontrolu a nezávislost, zatímco obvykle nemají vztah jako dvojice na dlouhou dobu. Takže, v ideálním případě, v tomto případě, je najít družici, které je jednoduché a pohodlné řešení, milující domácí pohodlí, které nabízí účast a podporuje vás v každé z našich rozhodnutí, někoho, kdo by splnili svůj elán, naše touhy, někoho , kteří v podstatě nevadí, že budou vedeni a snadní.

nejlépe hledat partnera, který vás učiní šťastnými

Víme, že vše, co bylo uvedeno výše, nedostane snadno na první pohled. Někdy jsme se nakonec zamiluje s někým úplně jiným z nás, kdo nezapadá do našeho systému a výpočty. Ale nebojte se, bez ohledu na to, jak své milované jsou odlišné od vás, že tyto tři prvky jsou nejdůležitější:

  • Najít někoho, kdo, byť s jiným typem osobnosti a charakteru, než si vás stále respektovat, poslouchat , a kdo dokáže zhodnotit vaše slabosti i silné stránky.
  • Podívejte se na partnera, který vám každý den dá úsměv. Měl by to být člověk, se kterým se vzbudíte v dopoledních hodinách, a přemýšlíte: „Nechci nic jiného, ​​I - v pořádku“
  • Zůstaňte s partnerem, který vám udělá lepší osobu.Mělo by to být někdo, s kým můžete žít as kým obtíže jsou pociťovány jako „jednoduché“ problémy, které lze snadno překonat. To je člověk, který se dívá na život optimisticky, a které bez ohledu na jejich povahu, může mít dokonalý a harmonický doplněk.

Nepochybujte, jistě najdete tento typ partnera, protože si to zasloužíte.


8 Důvodů, proč nikdy nezapomenete na svou první lásku

8 Důvodů, proč nikdy nezapomenete na svou první lásku

I když ve svém životě budete cítit milion nových emocí, některé momenty jsou tak jasné, že je prostě nemůžete zapomenout. Zde je to, co se stane, když mluvíme o první lásce. I když láska je vždy zvláštní, pokud jde o první lásku, je to něco jiného. Je to nezapomenutelný zážitek. K lepším nebo horším, tyto vztahy vás probudily s novými pocity.

(Sex a vztahy)

Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah

Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah

Dokážete si představit, jak spát odděleně od partnera? Tato myšlenka je poněkud divná, ale pokud ji budete analyzovat hlouběji, nebude to tak neobvyklé. Zdá se, že jedna z podmínek smlouvy, my „podepsat“ na začátku našeho vztahu, pokud budeme žít společně, je to, že bychom měli spát v jedné místnosti.

(Sex a vztahy)