Naučte se o výhodách skořice jako afrodiziaku


Naučte se o výhodách skořice jako afrodiziaku

Slyšeli jste o výhodách skořice a mnoha způsobech, jak ji používat? Léčivé vlastnosti tohoto koření rozpoznán i ve starověku.

Skořice se extrahuje zevnitř kůry skořice. Pochází z jižní Indie, ačkoli je také pěstována v Myanmaru, Jižní Americe a Srí Lance.

V těchto oblastech se skořice začala pěstovat na počátku 18. století a pokračuje dodnes, protože tento koření je velmi populární.

Výhody skořice je nejen v jeho terapeutických vlastnostech, ale takéafrodiziakální. Toto je známý lék na zvýšení libida a snížení erektilní dysfunkce.

Další informace v tomto článku!

Zde je další zajímavý článek: Skořice a stevia lék regulovat hladinu cukru

výhody skořice. Léčivé vlastnosti

Skořice má léčivé vlastnosti jak v ústním, tak lokálním použití.

 • Především, má pozitivní vliv na trávení,a také pomáhá řídit nadýmání a zvracení.
 • Skořice se používá pro vyléčení dráždění tlustého střeva.
 • Kromě toho snižuje hladinu cholesterolu v krvi a glukózu, takže může být užitečná u pacientů s diabetem typu 2.
 • Díky expektorant vlastnosti skořice zlepšuje zdraví dýchacích cest. Doporučuje se při léčbě onemocnění, jako je bronchitida, kašel a nachlazení.
 • Tento koření má protizánětlivé vlastnosti, které odstraní bolesti hlavy a bolesti svalů. Přírodní skořice je dostatečně akutní a pikantní, takže účinně
 • stimuluje krevní oběh. Doporučuje se také pro léčbu arteriálních onemocnění. Lidé s poruchou koagulace by však tento koření neměli konzumovat.
 • V případě žen pomáhá regulovat menstruační cyklus a snižuje bolest
 • . Navíc se skořice používá k léčbě vaginálních infekcí. Díky svým vlastnostem léčí vředy v ústní dutině a eliminuje špatný dech.Konečně, stojí za zmínku výhody skořice pro
 • snížení houbových infekcí
 • na nohou a nehty. Tajemství je jeho antiseptické vlastnosti. Skořice jako afrodiziakumSkořice je také přírodní stimulant. Díky tomu

pozitivně ovlivňuje funkci mozku, včetně paměti

. Ovšem její stimulační účinek se rozšiřuje i na sexuální sféru. Vzhledem k charakteristickému zápachu skořice zvyšuje libido mužů i žen. Používání aromatických svíček nebo skořicového oleje s medem zvyšuje sexuální touhu páru. Muži, kteří pravidelně pijí skořicový čaj

zvyšují hladinu testosteronu. Skutečnost, že tento kořenístimuluje tok krve a dokonce i erekci

. Vzhledem k tomu, že reprodukční orgán dostává více krve, zůstává v rozrušeném stavu delší. Proto je skořice považována za vynikající prostředek pro erektilní dysfunkci mírné složitosti. Skořicový čaj se používá k zabránění tomuto porušení. Pokud se impotence doporučujepít 3x denně

. Pokud však člověk má vážné problémy s erekcí, je lepší kontaktovat odborníka. Kromě toho,skořice podporuje relaxaci

. Může výrazně posílit pohlavní styk, který se často zhoršuje kvůli stresu. Infúze skořicezvyšuje

náladu, snižuje únavu a aktivuje tělo , což v důsledku zlepšuje libido. Jak využít skořiceČajová lžička skořice na litr vody pomůže

zbavit nadýmání žaludku a plynů.

 • Skořicový čaj reguluje menstruační cykly a snižuje bolest.
 • Pokud máte potíže s trávením, okořte nádobí 1/4 čajové lžičky skořice. To pomůže předejít pálení žáhy a nevolnosti.
 • Vzhledem k tomu, že skořice má stimulační účinek, čaj s tímto kořením zlepšuje chuť k jídlu a snižuje bolestivé pocity způsobené chladem.
 • V případě bronchitidy nebo onemocnění dýchacích cest propláchněte hrdlo medem a skořicovou infuzí.Můžete také přidat trochu citronu.
 • Kontraindikace pro spotřebu skořice Jako jakékoli jiné zneužívání,nadměrná konzumace skořice může vést k nežádoucím účinkům.

Výkonný antikoagulant

Jak jsme již dříve řekli, skořice nemohou být konzumovány osobami s narušenou koagulací nebo zvýšeným rizikem krvácení. Také tento koření

nedoporučuje jíst před chirurgickými operacemi.

Kontraindikace během těhotenství

Skořice by měla vyhnout těhotné,

zvláště v poslední fázi těhotenství.

Stimuluje průtok krve do pánve a dělohy, což může způsobit potrat. Podívejte se na tento článek: Kdy máte největší šanci na otěhotnění? Zvyšuje srdeční frekvenci

Kromě toho

vlastnosti skořice může poškodit lidi s hypertenzí

. Totéž platí pro pacienty s arytmií a tachykardií.

Může dráždit pokožku Pokud jde o místní použití, nadměrné použití skořice na kůžimůže způsobit alergie.

Neúčinné při střevních onemocněních

Skořice se doporučuje konzumovat, aby zlepšila trávení, nicméně je důležité znát rozsah.

Pokud je

přehnané, může tento koření způsobit podráždění střeva. 6 tipů, jak uspokojit ženu v posteli

Uspokojit ženu - je to víc než jen sex. To znamená fyzické a emocionální spojení. Měla by se cítit pohodlně, a ne každý to dokáže.


Jak dělat cestu pro mineralizace a bělení zubů produkty

Jak dělat cestu pro mineralizace a bělení zubů produkty

Natural Možná nevíte, ale zubní pasty a ústní vody, které se prodávají v obchodech nemohou být považovány za 100% zdravé ústa. Skutečnost, že obsahují chemikálie, které mohou poškodit ochrannou vrstvu - smalt zubů . Pravděpodobně jste si přečetli, že komerční zubní pasty slibují, že bělí zuby a odstraní plaketu.

(Lidových opravné)

Jak se zbavit prachu: 12 účinných tajemství

Jak se zbavit prachu: 12 účinných tajemství

Prach je látka volná ve většině prostředí. Obvykle se dostane dovnitř domu přes dveře a chodidla bot. Zjistěte, jak se účinně zbavit prachu. Kontaminuje nejen nábytek a jiné předměty, ale také z dlouhodobého hlediska může způsobit problémy se zdravím dýchacího systému. Ačkoli ne všichni jsou alergičtí na prach, může časem ovlivňovat zdraví plic a dokonce oslabit imunitní systém.

(Lidových opravné)