Naučte se o výhodách skořice jako afrodiziaku


Naučte se o výhodách skořice jako afrodiziaku

Slyšeli jste o výhodách skořice a mnoha způsobech, jak ji používat? Léčivé vlastnosti tohoto koření rozpoznán i ve starověku.

Skořice se extrahuje zevnitř kůry skořice. Pochází z jižní Indie, ačkoli je také pěstována v Myanmaru, Jižní Americe a Srí Lance.

V těchto oblastech se skořice začala pěstovat na počátku 18. století a pokračuje dodnes, protože tento koření je velmi populární.

Výhody skořice je nejen v jeho terapeutických vlastnostech, ale takéafrodiziakální. Toto je známý lék na zvýšení libida a snížení erektilní dysfunkce.

Další informace v tomto článku!

Zde je další zajímavý článek: Skořice a stevia lék regulovat hladinu cukru

výhody skořice. Léčivé vlastnosti

Skořice má léčivé vlastnosti jak v ústním, tak lokálním použití.

 • Především, má pozitivní vliv na trávení,a také pomáhá řídit nadýmání a zvracení.
 • Skořice se používá pro vyléčení dráždění tlustého střeva.
 • Kromě toho snižuje hladinu cholesterolu v krvi a glukózu, takže může být užitečná u pacientů s diabetem typu 2.
 • Díky expektorant vlastnosti skořice zlepšuje zdraví dýchacích cest. Doporučuje se při léčbě onemocnění, jako je bronchitida, kašel a nachlazení.
 • Tento koření má protizánětlivé vlastnosti, které odstraní bolesti hlavy a bolesti svalů. Přírodní skořice je dostatečně akutní a pikantní, takže účinně
 • stimuluje krevní oběh. Doporučuje se také pro léčbu arteriálních onemocnění. Lidé s poruchou koagulace by však tento koření neměli konzumovat.
 • V případě žen pomáhá regulovat menstruační cyklus a snižuje bolest
 • . Navíc se skořice používá k léčbě vaginálních infekcí. Díky svým vlastnostem léčí vředy v ústní dutině a eliminuje špatný dech.Konečně, stojí za zmínku výhody skořice pro
 • snížení houbových infekcí
 • na nohou a nehty. Tajemství je jeho antiseptické vlastnosti. Skořice jako afrodiziakumSkořice je také přírodní stimulant. Díky tomu

pozitivně ovlivňuje funkci mozku, včetně paměti

. Ovšem její stimulační účinek se rozšiřuje i na sexuální sféru. Vzhledem k charakteristickému zápachu skořice zvyšuje libido mužů i žen. Používání aromatických svíček nebo skořicového oleje s medem zvyšuje sexuální touhu páru. Muži, kteří pravidelně pijí skořicový čaj

zvyšují hladinu testosteronu. Skutečnost, že tento kořenístimuluje tok krve a dokonce i erekci

. Vzhledem k tomu, že reprodukční orgán dostává více krve, zůstává v rozrušeném stavu delší. Proto je skořice považována za vynikající prostředek pro erektilní dysfunkci mírné složitosti. Skořicový čaj se používá k zabránění tomuto porušení. Pokud se impotence doporučujepít 3x denně

. Pokud však člověk má vážné problémy s erekcí, je lepší kontaktovat odborníka. Kromě toho,skořice podporuje relaxaci

. Může výrazně posílit pohlavní styk, který se často zhoršuje kvůli stresu. Infúze skořicezvyšuje

náladu, snižuje únavu a aktivuje tělo , což v důsledku zlepšuje libido. Jak využít skořiceČajová lžička skořice na litr vody pomůže

zbavit nadýmání žaludku a plynů.

 • Skořicový čaj reguluje menstruační cykly a snižuje bolest.
 • Pokud máte potíže s trávením, okořte nádobí 1/4 čajové lžičky skořice. To pomůže předejít pálení žáhy a nevolnosti.
 • Vzhledem k tomu, že skořice má stimulační účinek, čaj s tímto kořením zlepšuje chuť k jídlu a snižuje bolestivé pocity způsobené chladem.
 • V případě bronchitidy nebo onemocnění dýchacích cest propláchněte hrdlo medem a skořicovou infuzí.Můžete také přidat trochu citronu.
 • Kontraindikace pro spotřebu skořice Jako jakékoli jiné zneužívání,nadměrná konzumace skořice může vést k nežádoucím účinkům.

Výkonný antikoagulant

Jak jsme již dříve řekli, skořice nemohou být konzumovány osobami s narušenou koagulací nebo zvýšeným rizikem krvácení. Také tento koření

nedoporučuje jíst před chirurgickými operacemi.

Kontraindikace během těhotenství

Skořice by měla vyhnout těhotné,

zvláště v poslední fázi těhotenství.

Stimuluje průtok krve do pánve a dělohy, což může způsobit potrat. Podívejte se na tento článek: Kdy máte největší šanci na otěhotnění? Zvyšuje srdeční frekvenci

Kromě toho

vlastnosti skořice může poškodit lidi s hypertenzí

. Totéž platí pro pacienty s arytmií a tachykardií.

Může dráždit pokožku Pokud jde o místní použití, nadměrné použití skořice na kůžimůže způsobit alergie.

Neúčinné při střevních onemocněních

Skořice se doporučuje konzumovat, aby zlepšila trávení, nicméně je důležité znát rozsah.

Pokud je

přehnané, může tento koření způsobit podráždění střeva. 6 tipů, jak uspokojit ženu v posteli

Uspokojit ženu - je to víc než jen sex. To znamená fyzické a emocionální spojení. Měla by se cítit pohodlně, a ne každý to dokáže.


Nejlepší semena pro léčbu migrény

Nejlepší semena pro léčbu migrény

Přírodní produkty Všichni jsme si dobře vědomi toho, že zdravá a vyvážená strava je klíčem k dobrému zdraví, a tak se snaží věnovat zvláštní pozornost, aby vaše strava, a ujistěte se, že zahrnout do svého jídelníčku se zdravými potravinami. chcete vědět o osivo, které se zapomenout migrény? Pokud ano, čtěte dál našem článku.

(Lidových opravné)

5 Domácí prostředky pro přirozené vyrovnání vlasů

5 Domácí prostředky pro přirozené vyrovnání vlasů

Většina žen považuje za nezbytné používat chemické prostředky a škodlivé topné zařízení, aby efektivně narovnaly vlasy. Samozřejmě, tyto metody poskytují neuvěřitelné výsledky, ale bylo prokázáno, že mají špatný vliv na vlasy a vážně je poškozují. Někteří odborníci se snažili vypořádat s těmito katastrofálními důsledky, ale stále mají negativní vedlejší účinek.

(Lidových opravné)