Naučte se, jak narovnat vlasy domácí přírodní léčiva metody


Naučte se, jak narovnat vlasy domácí přírodní léčiva metody

Například chcete jít na večírek nebo vypadají skvěle v práci a chtějí narovnat vlasy. Nástroje jako krémy, chemické ošetření a železo jsou jen škodlivé. Mnoho žen používá tyto techniky, ale to vede k poškození a vypadávání vlasů.

V tomto článku vám ukážeme, jak narovnávat vlasy pomocí přirozených metod. Stojí za to vyzkoušet!

narovná vlasy bez vedlejších účinků

dlouhou hladkou srst - je to docela moderní, ale ne všichni to štěstí, že se narodí s dokonale hladkou srstí. Konstantní rovnačky (které trvají několik měsíců) nabízejí krátkodobý výsledek.

Vážným problémem s touto metodou je však to, že zničí vlasy, což je obtížné zvládnout. Poté budete muset podstoupit léčbu. Toto je začarovaný kruh.

Takzvané "železo" je poměrně běžným nástrojem pro vyrovnávání vlasů. Toto zařízení využívá teplo k vyrovnání vlasů a dává skvělý výsledek, který trvá několik hodin (maximální den).

Ale pokud si namočíte vlasy, vrátí se zpět do obvyklého tvaru. Mnoho žen narovnává vlasy každé ráno, než půjde do práce, nebo dokonce vystoupí z ulice. Jako výsledek: řezné tipy,suché a kudrnaté uši.

Mohu vlasy vyrovnat přirozenými metodami?

Pokud nechcete narovnat vlasy škodlivými metodami, vyberte si ze dvou alternativ: nechte vlasy rovně nebo použijte domácí receptury. Pokud máte zájem o druhou možnost, věnujte pozornost následujícím receptům, které vám pomohou v této obtížné záležitosti.

Kokosové mléko a citronová šťáva

Tyto dvě složky podporují rovné vlasy. Přidejte džus citronuve sklenici kokosového mléka.

Aplikujte ho na vlasy a držte jej několik minut, poté důkladně opláchněte teplou vodou. Opakujte to dvakrát denně, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Banán a mléko

Bananaje vynikajícím zdrojem živin, jako je vitamin B6, který dává vlasům trvanlivost. Navíc přírodní cukr obsažený v banánu pomáhá vlasům udržovat přirozenou vlhkost.

Mléko poskytne tělu bílkoviny a cukr a rovně vlasy. Upravte množství ingrediencí podle objemu vlasů, protože pokud máte to dlouho, pak samozřejmě budete potřebovat další přísady.

Je důležité střílet banán v bramborové šťávě před přidáním do mléka. Aplikujte směs na vlasy a nechte ji vysušit po dobu jedné hodiny. Pak dobře opláchněte vlasy a hnětete hřebenem.

Honey, olivový a kokosový olej a mléko

Můžete snadno vyrobit tuto směs doma z dostupných ingrediencí. Ale pokud tomu tak není, pak to není problém, jsou ve většině obchodů s potravinami.

Složení: 1 šálek med

 • ½ šálku olivového oleje a půl šálku mléka
 • 2 lžíce kokosového oleje Příprava

:

 • metla medu, olivový olej a kokosové mléko v misce.
 • Poté se na malém ohni.
 • Směs ochlaďte, dokud nezhustne. Jakmile k tomu dojde, vyjměte z ohně a nechte vychladnout.
 • Aplikujte na vlasy od kořenů až po špičky.
 • Chcete-li zlepšit efekt, doporučujeme nosit plastový kryt a nosit 3 hodiny.
 • Po uplynutí požadovaného času umyjte hlavu normálním šamponem a dobře promíchejte.

Jahoda, mléko a med

To dá vlasům nádheru a příjemnou vůni.

Ingredience: 1 hrnek mléka

 • ¼ misku jahod 2 lžíce medu Příprava

 • : Wash jahody a nakrájíme na čtyři díly
 • porazit v mixéru a přidejte mléko a med.
 • Aplikujte na vlasy a neplachujte po dobu 2 hodin.
 • Umyjte si vlasy pravidelným šamponem a vysušte. Demontujte vlasy ve vlhkém stavu.

Olivový olej a vejce

Protein obsažený ve vejce způsobí, že vlasy budou poslušnější. A olivový olejposkytne měkkost a lesk. Budete potřebovat pouze dvě rozšlehaná vejce a trochu oleje

naneste na vlasy a nechte zaschnout po dobu jedné hodiny, poté znovu použít směs a po tomto máchání.

Lemon a med

Honey hydratuje a chrání vlasy. Pokud je mísíte s citronem, je to skvělá maska ​​pro vyhlazení vlasů. Přidejte ½ polévkové lžíce citronové šťávy, i když počítáte podle svých vlasů.

Použijte směs, zabalte ji teplou utěrkou a naneste na 45 minut, aby vlasy absorbovaly vše, co potřebujete. Opláchněte a demontujte velmi opatrně. Papaya a banány

Tento nástroj se používá k dát vlasům svěžest a chuť chvíli jej narovnat. Banány a papája jsou právě to, co potřebujete. Proteiny obsažené v těchto výrobcích mají pro vlasy mnoho příznivých vlastností.

Ingredience: 1 banán

 • 1
 • papája 1 lžíce medu Příprava

:

 • Peel banán a střih.
 • Oddělte papriku a nakrájíme na kusy.
 • Smíchejte všechny ingredience v misce a holí dobře, aby se krém.
 • Použijte výsledný krém na vlasy a nechte ji úplně vyschnout po dobu 1 hodiny.
 • Poté umýt hlavu teplou vodou a dobře oholit.


10 úžAsné způsoby, jak využít citrony

10 úžAsné způsoby, jak využít citrony

Vozidla Natural Lemon - je úžasný produkt, který by měl být vždy po ruce. Je to nejen výživné jídlo, ale také řešením mnoha každodenních problémů. V dnešním článku se chceme podělit 10 úžasné levné a účinné způsoby, jak používat citrony. Podívejte se víc! 1. K dispozici prostředky pro detoxikaci Citrony mají významné čistící vlastnosti, což znamená, že vám pomůže zbavit toxinů , , že se v těle hromadí a nakonec může způsobit chronické onemocnění a chorob.

(Lidových opravné)

Jak se zbavit pod očima kruhy a čistí játra

Jak se zbavit pod očima kruhy a čistí játra

Přírodní produkty pravidelné odstraňování toxinů z jater - jeden z nejlepších způsobů, jak podpořit svou práci a prevenci nemocí způsobených hromaděním toxinů. Toto tělo je primárně zodpovědné za odstranění odpadu, který zůstává v krvi. Chcete-li tuto funkci, jater vyžaduje určité živiny, , které pozitivně ovlivňují zdraví obecně.

(Lidových opravné)