10 Výrobky hydratují pleť


10 Výrobky hydratují pleť

Health frázi „jste to, co jíte“ - není daleko od pravdy. Dieta má zásadní vliv na celkový zdravotní stav, a to jak uvnitř, tak vně. To, co jíte může buď vzít péči o zdraví nebo poškození orgánů k udržení tělesné teploty, vliv na trávení, pozitivně nebo negativně. V tomto článku se budeme seznam deset různých potravin, které mohou být konzumovány speciálně pro hydratační.

Použití dost vodní hydranty a je nezbytný pro naše tělo.Zvlášť, když jde o snížení rizika onemocnění a to nám dává energii a schopnost rychle spalovat tuk.

více důležité omezit spotřebu soli, protože sodík způsobuje, že tělo udržet tekutiny, což ztěžuje odstranění toxinů.

Když už mluvíme o hidratsiyu, máme na mysli nejen jídlo v kapalné formě. Bez ohledu na to spolknout kapalinu nebo pevné látky. Mluvíme o nějaké jídlo, které bylo vařené ve vodě, džus, čaj, vývar, polévky a další.

Mnohé výrobky se skládají ze 100% vody. Seznámit se s některými z nich a můžete dokonale hydratují pleť . Okurky

Skládají se z 65% vody, mají jen 17 kalorií. Okurky obsahují takové živiny, jako draslík, vitamin C a vlákna. Jsou ideální pro trávení, proto se doporučuje konzumovat jim syrové cítit výhody každého z nich.

Papaya Papája pomáhá trávení, dodává tělu více energie k obnově pokožky dělat to jasnější. Kromě toho obsahuje vitamín A, který převezme odpovědnost za zdraví a řádné fungování svých orgánů.

Meloun Meloun je bohatý na vitamín C, což je nejlepší výživným. Poskytuje dobrou ochranu tělo se skládá z 92% vody, snižuje riziko srdečních onemocnění a různých druhů rakoviny, jako je například prostaty, vaječníků, děložního hrdla, ústní dutiny, hltanu, jícnu, plic a pankreatu.

Můžete jíst meloun na lačný žaludek ke zlepšení trávení.

Rajčata Rajčata jsou složeny z lykopenu (silný antioxidant), oni jsou pravými ochránci pokožky a bojovat proti stárnutí a akné.

Skládají se z 94% vody a 20 kalorií. K dispozici je zdrojem draslíku, fosforu a vitaminy A, C

Jablka

Jablka obsahují 86% vody. Jíst jablka každý den dá tělu vlákno, které potřebuje. Je to jedno z plodů s nejvíce antioxidanty. Jablka snižují růst rakovinných buněk, riziko Alzheimerovy nemoci a srdečních onemocnění.

Zelení

95% špenát a salát se skládají z vody bohaté na vitamíny A a C, které, jak jsme již uvedli, jsou speciální v péči o pokožku. Obsahují minerály, antioxidanty a živiny, které pomáhají detoxikovat, eliminovat toxiny a nečistoty z pokožky. Zabraňují rakovině, pomáhají chránit paměť a udržují vizi zdravou.

Kiwi

Toto ovoce obsahuje 83% vody. Použití kiwi vám dá více než dvojnásobek denní potřeby vitamínu C. Protože obsahuje vlákninu, je dobré pro regulaci cholesterolu a krevního tlaku. Snižuje riziko tvorby krevních sraženin a snižuje hladinu lipidů v krvi.

Grapefruity

Grapefruity mají stejné vlastnosti jako rajčata, protože obsahují lykopen a vysokou úroveň antioxidantů, díky nimž je vaše pokožka zářivá a zabraňuje akné.

Kokosová voda

Tato voda je největší hydratační. Říká se, že kokos se potýká se známkami stárnutí. Tato voda je dobrá pro trávení a pokožku, protože kokosový tmel vytváří kožní membrány, které jí zanechají hladké a jasné.

pomerančová šťáva

pomeranče obsahují 88% vody, jsou bohaté na draslík, vitamín C, vápník, kyselina listová a mají potřebné živiny pro regeneraci pokožky.

Nezapomeňte, že je velmi důležité, pokud budete jíst výživné potraviny, abyste zůstali zdraví, a to jak zevnitř, tak zvenčí.Nemusíte jít na žádnou oběť, protože tyto výrobky jsou opravdu chutné a můžete je snadno přidávat do konstantní stravy nebo zmírnit ostrý tah na sladké.


Domácí bělení podpaží

Domácí bělení podpaží

Domácí recepty na bělení podpaží zvýšit vaše sebevědomí se zvednutím ruky. Ohodnoťte sami sebe! Nič je horší než neprůhledné tmavé barvy podpaží. Dokonce dosáhne toho, že ženy odmítají nosit trička. podpaží může ztmavnout z mnoha důvodů, ale dobrá zpráva je, že existuje mnoho domů prostředky pro bělení podpaží oblastí.

(Krása)

Trigger neuralgie - nejhorší bolest na světě

Trigger neuralgie - nejhorší bolest na světě

Existuje mnoho různých druhů bolesti. Jak víte, každý z nich je jedinečný svou intenzitou a vlastnostmi. Nicméně existuje taková podmínka, která se běžně nazývá "nejhorší bolest na světě": je to neuralgie trigeminu. Abychom lépe porozuměli této nemoci, o ní budeme hovořit v tomto článku. V mé hlavě je 12 párů nervů.

(Krása)