10 Výrobky hydratují pleť


10 Výrobky hydratují pleť

Health frázi „jste to, co jíte“ - není daleko od pravdy. Dieta má zásadní vliv na celkový zdravotní stav, a to jak uvnitř, tak vně. To, co jíte může buď vzít péči o zdraví nebo poškození orgánů k udržení tělesné teploty, vliv na trávení, pozitivně nebo negativně. V tomto článku se budeme seznam deset různých potravin, které mohou být konzumovány speciálně pro hydratační.

Použití dost vodní hydranty a je nezbytný pro naše tělo.Zvlášť, když jde o snížení rizika onemocnění a to nám dává energii a schopnost rychle spalovat tuk.

více důležité omezit spotřebu soli, protože sodík způsobuje, že tělo udržet tekutiny, což ztěžuje odstranění toxinů.

Když už mluvíme o hidratsiyu, máme na mysli nejen jídlo v kapalné formě. Bez ohledu na to spolknout kapalinu nebo pevné látky. Mluvíme o nějaké jídlo, které bylo vařené ve vodě, džus, čaj, vývar, polévky a další.

Mnohé výrobky se skládají ze 100% vody. Seznámit se s některými z nich a můžete dokonale hydratují pleť . Okurky

Skládají se z 65% vody, mají jen 17 kalorií. Okurky obsahují takové živiny, jako draslík, vitamin C a vlákna. Jsou ideální pro trávení, proto se doporučuje konzumovat jim syrové cítit výhody každého z nich.

Papaya Papája pomáhá trávení, dodává tělu více energie k obnově pokožky dělat to jasnější. Kromě toho obsahuje vitamín A, který převezme odpovědnost za zdraví a řádné fungování svých orgánů.

Meloun Meloun je bohatý na vitamín C, což je nejlepší výživným. Poskytuje dobrou ochranu tělo se skládá z 92% vody, snižuje riziko srdečních onemocnění a různých druhů rakoviny, jako je například prostaty, vaječníků, děložního hrdla, ústní dutiny, hltanu, jícnu, plic a pankreatu.

Můžete jíst meloun na lačný žaludek ke zlepšení trávení.

Rajčata Rajčata jsou složeny z lykopenu (silný antioxidant), oni jsou pravými ochránci pokožky a bojovat proti stárnutí a akné.

Skládají se z 94% vody a 20 kalorií. K dispozici je zdrojem draslíku, fosforu a vitaminy A, C

Jablka

Jablka obsahují 86% vody. Jíst jablka každý den dá tělu vlákno, které potřebuje. Je to jedno z plodů s nejvíce antioxidanty. Jablka snižují růst rakovinných buněk, riziko Alzheimerovy nemoci a srdečních onemocnění.

Zelení

95% špenát a salát se skládají z vody bohaté na vitamíny A a C, které, jak jsme již uvedli, jsou speciální v péči o pokožku. Obsahují minerály, antioxidanty a živiny, které pomáhají detoxikovat, eliminovat toxiny a nečistoty z pokožky. Zabraňují rakovině, pomáhají chránit paměť a udržují vizi zdravou.

Kiwi

Toto ovoce obsahuje 83% vody. Použití kiwi vám dá více než dvojnásobek denní potřeby vitamínu C. Protože obsahuje vlákninu, je dobré pro regulaci cholesterolu a krevního tlaku. Snižuje riziko tvorby krevních sraženin a snižuje hladinu lipidů v krvi.

Grapefruity

Grapefruity mají stejné vlastnosti jako rajčata, protože obsahují lykopen a vysokou úroveň antioxidantů, díky nimž je vaše pokožka zářivá a zabraňuje akné.

Kokosová voda

Tato voda je největší hydratační. Říká se, že kokos se potýká se známkami stárnutí. Tato voda je dobrá pro trávení a pokožku, protože kokosový tmel vytváří kožní membrány, které jí zanechají hladké a jasné.

pomerančová šťáva

pomeranče obsahují 88% vody, jsou bohaté na draslík, vitamín C, vápník, kyselina listová a mají potřebné živiny pro regeneraci pokožky.

Nezapomeňte, že je velmi důležité, pokud budete jíst výživné potraviny, abyste zůstali zdraví, a to jak zevnitř, tak zvenčí.Nemusíte jít na žádnou oběť, protože tyto výrobky jsou opravdu chutné a můžete je snadno přidávat do konstantní stravy nebo zmírnit ostrý tah na sladké.


Jak vařit jednoduché a užitečné snídaně?

Jak vařit jednoduché a užitečné snídaně?

Chcete-li zachovat zdraví a dobrou náladu, je velmi nutné začít den s dostatečným množstvím vitamínů a živin. Snídaně má zvláštní význam, protože když máte snídani, vyžádáte si tělo po dlouhém spánku. Nicméně, ranní starosti a neuspořádané práce grafika někdy nás zapomíná na význam snídaně. Proto vám řekneme, jak si vychutnávat snídani, stejně jako praktické a užitečné tipy pro optimalizaci času a zlepšení energetické bilance.

(Krása)

Tipy: Jak zastavit kousání nehty

Tipy: Jak zastavit kousání nehty

Health Ačkoliv některé to nemusí souhlasit, ale mnoho lidí kousat nehty nejsou v důsledku stresu, chování či neochoty se o sebe postarat. Je to velmi často proto, že tento špatný zvyk je psychologickým základem a ve většině případů dokonce poukazuje na traumatizované dětství. Hryzinnya hřebíky nebo onykofahiya může mít negativní důsledky nejen z estetického hlediska, ale také z hlediska zdravotního .

(Krása)