Naučte se vyčistit játra do týdne


Naučte se vyčistit játra do týdne

Natural znamená Játra jsou jedním z nejdůležitějších orgánů našeho těla. Má pozoruhodnou schopnost regenerovat sama, ale je také jedním z orgánů, které nejvíce trpí špatnou výživou, zlozvyků a negativních emocí. Tento článek vysvětluje, jak jasné játra po dobu sedmi dnů.

Jak víme, že naše játra jsou přetíženy?

Existují určité náznaky, které potvrzují, že musíme očistit játra :

 • Špatná trávení: játra hraje důležitou roli při trávení. Poruchy žaludku, bolesti břicha, zácpa nebo plynů, příznaky onemocnění jater. Mood
 • : selhání jater také ovlivňuje naši náladu, což způsobuje podrážděnost námi, nedůvěru a hněv.
 • Tmavé kruhy pod očima
 • bolest v pravém oku
 • zežloutnutí kůže a očí
 • Hypertension
 • alergie a kožní problémy

Prostředky na čištění týden

Protože očistě jater trvá týden, je třeba striktně dodržovat pokyny, které nabízíme níže, jakož i, a po tomto týdnu, měli byste se pokusit, aby se zabránilo extrémním jakéhokoliv druhu, aby nemohly způsobit neobvyklé reakce. Pokud užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem předtím, než vyzkoušíte tyto tipy.

Na závěr je třeba poznamenat, že když si čistí játra, někdy mohou být příznaky jako bolesti hlavy, únavu, nízké horečky, průjem, atd Takže vás znovu povzbudit, aby se poraďte se svým lékařem před provedením jakýchkoli změn ve vaší stravě nebo životní styl, a pokud budete dodržovat jakékoli příznaky, z nichž jsme mluvili. Nezákonné produkty

Toto snižování týdny, měli byste zcela vyhnout tyto potraviny: Alkohol

   • smažené potraviny červené maso Masové
    • Dairy
     • Bílý cukr Umělá sladidla Půst

     Když se dostaneme až do rána, celou noc jsme neměli jedli Toto je období, během kterého naše tělo regeneruje všechny životně důležité funkce a musí skutečně odpočívat. Je proto důležité volit moudře první jídlo, které jíme, na lačný žaludek. Pijeme dva šálky teplé vody v dopoledních hodinách, a pak se polévková lžíce citrónové šťávy a lžíci olivového oleje. S těmito jednoduchými kroky, budeme postupně očistit své tělo, pomáháme naše tělo fungovat dobře a aktivovat játra.

     Snídaně

     Po půl hodině můžeme snídat. Doporučujeme začít s snídaní z čerstvého grapefruitového džusu. Pokud chceme sladit, přidáme trochu medu nebo stevie.

     Pak můžeme vybrat z následujících možností, které mohou být prostřídány každý druhý den, pokud si budete přát:

     • Možnost 1: Ovocný koktejl (jablka, hrušky, ananas nebo banán) s rýží nebo ovesné mléko, lžičku kvasnic, lžička půdy pyl, několik sušených švestek a mandlových mandlí.
     • Možnost 2: Chlébová polévka se sezamovou pastou a avokádem.
     • Možnost 3: Celozrnný chléb a domácí kastrolový chléb.

     Druhé snídaně

     Protože čištění jater není dietou pro hubnutí, neměli bychom mít hlad. Proto, pokud máme hlad před večeří, měli byste jíst druhou snídani. V této době můžeme ochutnat ovoce nebo hrstku ořechů.

     Navíc každý den v době obědů, bychom měli pít infuze jednoho z následujících bylin: Peumus

     • Milk Dandelion

     Food Oběd bude ve středu tří jídel, které můžeme kombinovat nebo MIX: Snacks

     • : gazpacho salát nebo pečená jablka Entree
     • : hnědá rýže, quinoa, těstoviny s celozrnné pšenice, proso, vařené nebo pečené brambory
     • třetí mísu: ryby, bílé maso nebo zeleninu

     Můžeme přidat olivový olej v potravinách malá mořská sůl a ocot. Znovu ujedeme s jedním z infuzí, které jsme již zmínili.

     Odpoledne Odpoledne můžeme sníst něco z toho, co máme obvykle jedí na oběd a pít třetí a poslední den této infuze bylin uvedených výše.

     Večeře

     Pokud se staráme o naše játra, večeře by měla být vždy lehká a není příliš pozdě. Játra je obnoven v časných ranních hodinách dne a jen proto, aby to dát do pořádku, trávení potravy by měla být dokončena v době, kdy začíná proces regenerace.

     Z tohoto důvodu se v průběhu tohoto týdne doporučujeme čištění večeři doma, zeleninová polévka, do kterého můžete přidat mořské řasy, lněný olej a mírně klíčící pšenice. Pokud budeme pociťovat hlad, můžeme jíst vejce (omelet nebo vařená) a nějakou rýži nebo kukuřičný toast.

     V ostatok, můžeme vás ujistit, že můžete použít nějakou radu tento článek o tom, jak se čistí játra jako každodenní způsob, jak pečovat a starat se o tomto důležitém orgánu.

     Obrázky s laskavým svolením elle_ann, Foodmayhemcom a diekatrin


     Přírodní prostředky pro snížení věkových skvrn v rukou

     Přírodní prostředky pro snížení věkových skvrn v rukou

     Kůže na rukou je jemnější a jemnější než na jiných částech těla. Navíc, poněvadž naše ruce nejčastěji skrývají oblečení, jsou nejvíce ovlivněny změnami teploty a škodlivými účinky slunečního světla. Ruce se musí denně dotýkat různých povrchů a předmětů a stále trpí pravidelným používáním chemikálií k čištění.

     (Lidových opravné)

     Jak zacházet s kýly diafragmatické hernie?

     Jak zacházet s kýly diafragmatické hernie?

     Natural znamená, že lidé, kteří trpí hiátová hernie vyrovnaly žaludek, proniká hrudní dutiny otvorem. Nejčastějšími symptomy jsou pálení žáhy, žaludečních šťáv, bolest a potíže s polykáním. Věděli jste, že tato porucha může postihnout až 20% populace? A nejdůležitější, věděli jste, že se správné výživy a několik jednoduchých cviků, mohou být léčeny hiátová kýla přirozeně?

     (Lidových opravné)