Zjistěte více tím, že otevíráte oči a nešíříte ústa.


Zjistěte více tím, že otevíráte oči a nešíříte ústa.

Říkají, že máme dvě oči a jednu ústa, abychom se mohli podívat před dvakrát. Mějte na paměti tuto myšlenku při vytváření osobního vztahu.

Je to proto, že prvním krokem k tomu, že se někdo blíží, je poslouchat a sledovat. To vše je třeba provést se zvlněnými rty.

Moderní společnost je nepravděpodobné, že vám poskytne čas na to provést potřebnou introspekci vnímání světa v tichosti srdce a mysli, která zpočátku vnímá a nikdy neodsuzuje.

Pospěšte, sociální sítě, které jsou vždy připraveny sdílet nejnovější zprávy, kde není čas na reflexi, mohou někdy zhoršit tuto potřebu spontánně.

Takže v dnešním článku chceme nabídnout vám relaxační, hluboký dech a začít svět s otevřenými očima a "na" se srdcem. se odvážíš?

otevřené oči otevřené mysli

pravděpodobně už jste slyšeli o pomalém pohybu. Jedná se o kulturní trend s velkým psychologickým a emocionálním významem.

Muž, který navrhl tento způsob myšlení a postoj k životu, chtěl poprvé vést k pochybnostem, že rychlost nám přinese nové technologie, a hyperkonektivita, pokud je naléhavě ceněna především, bude důležitější než kvalita komunikace.

Stejně tak je reakce na rychlé občerstvení, což odráží změnu v postoji k rychlému tempo, kterému je tolik lidí vystaveno.

Zastavili jsme sledování lidí v oku, ale místo toho, když jsme se dívali na obrazovky.

Vztahy mezi lidmi také vyžadují, abychom o těchto aspektech mysleli trochu víc.

Musíte poslouchat, než budete mluvit

Při rozhovorech s některými lidmi se můžete obávat, že vás poslouchají, nerozumějí, ale reagují. Než odhalíte ústa, musíte otevřít oči a uši, abyste zahájili sympatický komunikační mechanismus.

  • Sympatická komunikace je komunikace, ve které jsou slovní a neverbální aspekty stejně důležité.
  • Opravdu se zaměřte na vyslanou zprávu, ale oči by měly být pozorné na všechny detaily, gesta, výrazy obličeje a obrovský emocionální svět, který se odráží na tváři člověka.
  • Je velmi důležité, aby všichni byli schopni abstrahovat z ruchu, aby si užívali tohoto uvolněného dialogu, kde se s osobou před námi spojujeme 100%.

Oči, které mohou "uvažovat", jsou spojeny se srdcem ☆ Sokrates říká, že vidění umění je ctností, kdy se ptát "proč".

Musíme se naučit rozlišovat umění od "vidění" od potřeby poznat ("uvažovat").

Muž, který je omezen pouze na "vizi", otevírá formu řeči, povrch pověstí a nadřazenosti, které se nikdy nebudou prohlubovat. Někdo, kdo jen "vidí", bere v úvahu pouze vzhled a vlastní úsudky, nikdy se opravdu nedotýkají osoby.

  • Když se podíváte na svou vlastní realitu, děláte to z hlubšího hlediska. Pak vaše vědomí spojuje vaše oči se srdcem, abyste nebyli lhostejní, s příčinou všeho a vytváříte exkluzivní spojení s prostředím a lidmi.
  • Oči říkají pravdu, společnost mluví pouze o pověstech
  • Často se říká, že čestné oči nikdy nepotřebují titulky, protože vzhled je odrazem emocionálního světa. Pokud vaše oči mají tuto "kouzelnou" schopnost, používejte ji dobře.

Poslouchejte bez odsouzení, přemýšlejte, aniž byste se hádali, a nechte se přijít blíž k osobě, která s vámi mluví, abyste ji plně pochopili a respektovali.

Použijte oči k získání informací a poté vyberte slova. Nikdy je nepoužívejte, aby někomu ublížili.

Buďte upřímní, ale neporušujte spojení.

  • Pokud se setkáte s někým, kdo nemůže vydržet váš názor, tak když s nimi promluvíte, nedívají se na oko, ptát se sami sebe, proč se to děje. Možná je to nedostatek důvěry nebo plachosti, ale je velmi důležité, aby se lidé na vás během rozhovoru dívali. V našich každodenních vztazích jsou časté příčiny šíření pověstí.
  • To jsou společnosti, které mluví, aniž by věděli
  • spěchat celý život, nevím o úctě a emoční inteligenci. Nezlob se, když slyšíte kritiku, to nestojí za to. Člověk, který zavře oči a používá pouze ústa, nebude nikdy moci o vás mluvit pravdu, protože vás nezná. Je to váš svět, vaše realita, váš způsob myšlení.

Takže neztrácejte čas na to, co za to nestojí.


Love in dospělosti: vášeň je zpět včas

Love in dospělosti: vášeň je zpět včas

Sex, láska a vztahy v dospělosti se stane nečekaně, ihned po vyjetí 50 nebo 60. srdce začíná bít jako teenager, a znovu pocit motýlů v žaludku ... každý, kdo si je dobře vědom toho, že skutečný věk není vždy ideální pro psychické a emoční zralosti. Nicméně, když tyto dvě vlastnosti jsou stejné, člověk vstoupí do zlatého věku, v době, kdy vášeň vrátí, jasný, dobré a krásné.

(Sex a vztahy)

7 Chyby ve vztazích, které je třeba ihned odstranit

7 Chyby ve vztazích, které je třeba ihned odstranit

Sex & Vztahy Některé statistiky ukazují, že jeden ze dvou manželství končí rozvodem. Nicméně, neindikují, které faktory jsou spojeny s rozvodem. Abych mluvil, existují některé běžné chyby, které se můžeme snadno vyhnout. Navzdory tomu, co obvykle dělají, mohou vážně ovlivnit stabilitu vašeho vztahu s partnerem.

(Sex a vztahy)