Zjistěte více tím, že otevíráte oči a nešíříte ústa.


Zjistěte více tím, že otevíráte oči a nešíříte ústa.

Říkají, že máme dvě oči a jednu ústa, abychom se mohli podívat před dvakrát. Mějte na paměti tuto myšlenku při vytváření osobního vztahu.

Je to proto, že prvním krokem k tomu, že se někdo blíží, je poslouchat a sledovat. To vše je třeba provést se zvlněnými rty.

Moderní společnost je nepravděpodobné, že vám poskytne čas na to provést potřebnou introspekci vnímání světa v tichosti srdce a mysli, která zpočátku vnímá a nikdy neodsuzuje.

Pospěšte, sociální sítě, které jsou vždy připraveny sdílet nejnovější zprávy, kde není čas na reflexi, mohou někdy zhoršit tuto potřebu spontánně.

Takže v dnešním článku chceme nabídnout vám relaxační, hluboký dech a začít svět s otevřenými očima a "na" se srdcem. se odvážíš?

otevřené oči otevřené mysli

pravděpodobně už jste slyšeli o pomalém pohybu. Jedná se o kulturní trend s velkým psychologickým a emocionálním významem.

Muž, který navrhl tento způsob myšlení a postoj k životu, chtěl poprvé vést k pochybnostem, že rychlost nám přinese nové technologie, a hyperkonektivita, pokud je naléhavě ceněna především, bude důležitější než kvalita komunikace.

Stejně tak je reakce na rychlé občerstvení, což odráží změnu v postoji k rychlému tempo, kterému je tolik lidí vystaveno.

Zastavili jsme sledování lidí v oku, ale místo toho, když jsme se dívali na obrazovky.

Vztahy mezi lidmi také vyžadují, abychom o těchto aspektech mysleli trochu víc.

Musíte poslouchat, než budete mluvit

Při rozhovorech s některými lidmi se můžete obávat, že vás poslouchají, nerozumějí, ale reagují. Než odhalíte ústa, musíte otevřít oči a uši, abyste zahájili sympatický komunikační mechanismus.

  • Sympatická komunikace je komunikace, ve které jsou slovní a neverbální aspekty stejně důležité.
  • Opravdu se zaměřte na vyslanou zprávu, ale oči by měly být pozorné na všechny detaily, gesta, výrazy obličeje a obrovský emocionální svět, který se odráží na tváři člověka.
  • Je velmi důležité, aby všichni byli schopni abstrahovat z ruchu, aby si užívali tohoto uvolněného dialogu, kde se s osobou před námi spojujeme 100%.

Oči, které mohou "uvažovat", jsou spojeny se srdcem ☆ Sokrates říká, že vidění umění je ctností, kdy se ptát "proč".

Musíme se naučit rozlišovat umění od "vidění" od potřeby poznat ("uvažovat").

Muž, který je omezen pouze na "vizi", otevírá formu řeči, povrch pověstí a nadřazenosti, které se nikdy nebudou prohlubovat. Někdo, kdo jen "vidí", bere v úvahu pouze vzhled a vlastní úsudky, nikdy se opravdu nedotýkají osoby.

  • Když se podíváte na svou vlastní realitu, děláte to z hlubšího hlediska. Pak vaše vědomí spojuje vaše oči se srdcem, abyste nebyli lhostejní, s příčinou všeho a vytváříte exkluzivní spojení s prostředím a lidmi.
  • Oči říkají pravdu, společnost mluví pouze o pověstech
  • Často se říká, že čestné oči nikdy nepotřebují titulky, protože vzhled je odrazem emocionálního světa. Pokud vaše oči mají tuto "kouzelnou" schopnost, používejte ji dobře.

Poslouchejte bez odsouzení, přemýšlejte, aniž byste se hádali, a nechte se přijít blíž k osobě, která s vámi mluví, abyste ji plně pochopili a respektovali.

Použijte oči k získání informací a poté vyberte slova. Nikdy je nepoužívejte, aby někomu ublížili.

Buďte upřímní, ale neporušujte spojení.

  • Pokud se setkáte s někým, kdo nemůže vydržet váš názor, tak když s nimi promluvíte, nedívají se na oko, ptát se sami sebe, proč se to děje. Možná je to nedostatek důvěry nebo plachosti, ale je velmi důležité, aby se lidé na vás během rozhovoru dívali. V našich každodenních vztazích jsou časté příčiny šíření pověstí.
  • To jsou společnosti, které mluví, aniž by věděli
  • spěchat celý život, nevím o úctě a emoční inteligenci. Nezlob se, když slyšíte kritiku, to nestojí za to. Člověk, který zavře oči a používá pouze ústa, nebude nikdy moci o vás mluvit pravdu, protože vás nezná. Je to váš svět, vaše realita, váš způsob myšlení.

Takže neztrácejte čas na to, co za to nestojí.


Akce, které nikdy dělat sociálně inteligentní lidi

Akce, které nikdy dělat sociálně inteligentní lidi

Sex a vztahy skutečné sociální inteligence pochází z důvěry a pochopení sebe sama tak dobře, můžete mít zralý interakci s jinými lidmi. Existují určité věci, které jsou společensky inteligentní lidé dělají tak dobře, že významně odlišují mezi těmi, kteří mají nepříjemné návyky, které často způsobují potíže ostatním.

(Sex a vztahy)

Vztahy: 7 pocity než láska Sex a vztahy

Vztahy: 7 pocity než láska Sex a vztahy

Láska je hlavní složkou pro jakýkoli vztah. Pokud kterýkoli z partnerů začne pochybovat o jeho / její pocity, s největší pravděpodobností v určitém okamžiku se pár konečně rozjede. Ale navzdory této lásky je nejdůležitějším prvkem v každém vztahu je potřeba další smysly s cílem vytvořit silnou, stabilní a nejšťastnější vztahy.

(Sex a vztahy)