Zjistěte 9 důvodů pro křehké nehty


Zjistěte 9 důvodů pro křehké nehty

V poslední době se nehty staly velmi důležitým prvkem ženské krásy. Jsou považovány za vizitku, protože se žena představí ostatním lidem.

Pod vlivem stylových a módních trendů se stal velmi důležitý vzhled nehtů. Dnes je krásná manikúra považována za nezbytnou k dokončení jakéhokoli obrazu.

Struktura hřebíků se do značné míry skládá z typu bílkovin známých jako keratin. Spolu s vitamíny a minerály je mimořádně důležitá pro silné a silné nehty.

Existuje mnoho nástrojů navržených tak, aby udržovaly vaše ruce v dokonalém stavu. V některých situacích však nehty zlomíte, aniž byste si to uvědomili.

Problém je v tom, že většina lidí neví, co je škodlivé pro nehty, a proto je ničí místo toho, aby se o ni správně starali.

To je proto, že chceme věnovat náš článek 9 faktorů, které dělají nehty křehké.

1. Když kousat nehty, které se snadno lámou

kousání nehtů, nebo v lékařské terminologii, onihofihiya velmi časté u dětí i dospělých. Výsledkem je, že nehty jsou slabé a snadno se zlomí.

V průběhu času, protože tento způsob řešení úzkosti, mohou dokonce deformovat nebo být infikován .

Pak lidé také neustále zapomínají pečovat o nehty. V důsledku toho se jejich struktura zhoršuje a stává se křehčí.

2. Exfoliating lak na nehty

lak vám umožní zdůraznit krásu rukou, vytvořit různé styly, návrhy a vybrat barvy. Nicméně, některé ženy rád crack lak po nějakém čase to je unášeno pryč.

Ačkoli na první pohled není nic škodného, ​​tento zvyk je pro nehty zničující, protože ovlivňuje vnější plášť, který je chrání.

Proto odstraňte lak správnými nástroji a ujistěte se, že neobsahují žádné nebezpečné látky.

3. Špatná péče o kutikuly

Pokud jde o péči o nehty, nejčastěji zapomínáme na kůžičku.

Někteří lidé si pěstují pinzety na nehty nebo někdy dokonce odtrhávají zuby.

Nicméně, většina z nás si nejsou vědomi, že kůžičky jsou nesmírně důležité, aby zdraví nehtů. Když se o ně nešetříme, nehty postupně oslabují a dokonce se mohou zlomit.

Aby se zabránilo chybě, použijte nástroj pro odstraněníkutikulu, kdy je kůže, jako plodiny, která se hromadí kolem nehtů. 4. řezání

odřízl povrchu povrchového laku na nehty se nedoporučuje. To nejen dělá je křehčí, ale také podporuje některé bakterie a plísně. 5. Nadměrné řezání

strany Některé ženy, snaží dát nehty perfektní obdélníkový snížit svou stranu také jako důsledek odstraňuje důležitou část nehtu.

I když to na první pohled není příliš nápadný, ale špatně pidpylyuvannya rychle oslabit hřebík, a to zlomí.

6. Nadměrné používání gel lak

Ženy, které nemohou zastavit kousal nehty nebo chtějí mít vždy perfektní manikúru, často zneužívány gel lak.

Problém je v tom, že ačkoli gel a vypadá velmi dobře během jeho odstranění nehty ztrácejí důležité živiny, a jejich struktura prochází významnými změnami.

Je důležité odstranit gel na nehty profesionálům nepoškodit nehty. 7. Nedostatečná ochrana

Nails Víte, že chemické látky nalezené v některých pracích prostředků, jsou velmi škodlivé? Nějakou dobu jsme na to nevěnovali pozornost. Nicméně tyto sloučeniny jsou hlavní příčinou křehké nehty.

Pokud nechcete nosit rukavice při čištění domu a přímý kontakt s detergenty, tento trend zhoršuje stav nehtů.

8. Použití nehtů jako nástroje

Buďte opatrní! Hřebíky nejsou nástrojem, ačkoli jsou užitečné v některých situacích.

Při použití hřebíků odstranit nálepky, skřípání něco nebo otevřených nádob, může oslabit nebo dokonce rozbít.

Pro každý úkol je vhodným nástrojem, který, takže nedělají příliš velký tlak na hřebík, protože je třeba chránit. 9. Nedostatečná vlhkost

Stejně jako ostatní části těla, nehty by měl neustále hydratují je být silný, zdravý a dlouhý.

K tomu je třeba nejen pít více vody, ale také koupit speciální hydratační krém na nehty a kůžičku.

Udělujete některé chyby uvedené v našem článku? Pokud ano, je na čase, aby přijaly opatření a lépe se starat o své nehty.


Tajemství pro rychlý růst vlasů

Tajemství pro rychlý růst vlasů

Každý má rád, když jejich vlasy vypadají dobře a dobře upravené. Někdy si však začínáte všimnout, že má slabý a mírný vzhled, nebo dokonce horší - téměř neroste. Docela často to dělá si koupit drahé produkty péče o vlasy. Nicméně, tam jsou jednoduché nástroje, které můžete vařit doma s vlastními rukama .

(Krása)

7 Tipů, jak rychle vylepšit vzhled tváře

7 Tipů, jak rychle vylepšit vzhled tváře

Probuďte se s unavenou, otlučenou a nudnou pokožkou? Měli byste vědět, že existují přirozené způsoby, jak zlepšit vzhled tváře . Díky tajemství krásy to netrvá dlouho. Teď o nich řekneme. Zjistěte , jak se během jedné minuty dostat do lesku pomocí těchto jednoduchých metod. Přírodní způsoby, jak zlepšit vzhled obličeje Po mnohé ženy probudí v dopoledních hodinách, a podívat se do zrcadla, vidí unavený, nudný a stárnoucí obličej.

(Krása)