Zjistěte 9 důvodů pro křehké nehty


Zjistěte 9 důvodů pro křehké nehty

V poslední době se nehty staly velmi důležitým prvkem ženské krásy. Jsou považovány za vizitku, protože se žena představí ostatním lidem.

Pod vlivem stylových a módních trendů se stal velmi důležitý vzhled nehtů. Dnes je krásná manikúra považována za nezbytnou k dokončení jakéhokoli obrazu.

Struktura hřebíků se do značné míry skládá z typu bílkovin známých jako keratin. Spolu s vitamíny a minerály je mimořádně důležitá pro silné a silné nehty.

Existuje mnoho nástrojů navržených tak, aby udržovaly vaše ruce v dokonalém stavu. V některých situacích však nehty zlomíte, aniž byste si to uvědomili.

Problém je v tom, že většina lidí neví, co je škodlivé pro nehty, a proto je ničí místo toho, aby se o ni správně starali.

To je proto, že chceme věnovat náš článek 9 faktorů, které dělají nehty křehké.

1. Když kousat nehty, které se snadno lámou

kousání nehtů, nebo v lékařské terminologii, onihofihiya velmi časté u dětí i dospělých. Výsledkem je, že nehty jsou slabé a snadno se zlomí.

V průběhu času, protože tento způsob řešení úzkosti, mohou dokonce deformovat nebo být infikován .

Pak lidé také neustále zapomínají pečovat o nehty. V důsledku toho se jejich struktura zhoršuje a stává se křehčí.

2. Exfoliating lak na nehty

lak vám umožní zdůraznit krásu rukou, vytvořit různé styly, návrhy a vybrat barvy. Nicméně, některé ženy rád crack lak po nějakém čase to je unášeno pryč.

Ačkoli na první pohled není nic škodného, ​​tento zvyk je pro nehty zničující, protože ovlivňuje vnější plášť, který je chrání.

Proto odstraňte lak správnými nástroji a ujistěte se, že neobsahují žádné nebezpečné látky.

3. Špatná péče o kutikuly

Pokud jde o péči o nehty, nejčastěji zapomínáme na kůžičku.

Někteří lidé si pěstují pinzety na nehty nebo někdy dokonce odtrhávají zuby.

Nicméně, většina z nás si nejsou vědomi, že kůžičky jsou nesmírně důležité, aby zdraví nehtů. Když se o ně nešetříme, nehty postupně oslabují a dokonce se mohou zlomit.

Aby se zabránilo chybě, použijte nástroj pro odstraněníkutikulu, kdy je kůže, jako plodiny, která se hromadí kolem nehtů. 4. řezání

odřízl povrchu povrchového laku na nehty se nedoporučuje. To nejen dělá je křehčí, ale také podporuje některé bakterie a plísně. 5. Nadměrné řezání

strany Některé ženy, snaží dát nehty perfektní obdélníkový snížit svou stranu také jako důsledek odstraňuje důležitou část nehtu.

I když to na první pohled není příliš nápadný, ale špatně pidpylyuvannya rychle oslabit hřebík, a to zlomí.

6. Nadměrné používání gel lak

Ženy, které nemohou zastavit kousal nehty nebo chtějí mít vždy perfektní manikúru, často zneužívány gel lak.

Problém je v tom, že ačkoli gel a vypadá velmi dobře během jeho odstranění nehty ztrácejí důležité živiny, a jejich struktura prochází významnými změnami.

Je důležité odstranit gel na nehty profesionálům nepoškodit nehty. 7. Nedostatečná ochrana

Nails Víte, že chemické látky nalezené v některých pracích prostředků, jsou velmi škodlivé? Nějakou dobu jsme na to nevěnovali pozornost. Nicméně tyto sloučeniny jsou hlavní příčinou křehké nehty.

Pokud nechcete nosit rukavice při čištění domu a přímý kontakt s detergenty, tento trend zhoršuje stav nehtů.

8. Použití nehtů jako nástroje

Buďte opatrní! Hřebíky nejsou nástrojem, ačkoli jsou užitečné v některých situacích.

Při použití hřebíků odstranit nálepky, skřípání něco nebo otevřených nádob, může oslabit nebo dokonce rozbít.

Pro každý úkol je vhodným nástrojem, který, takže nedělají příliš velký tlak na hřebík, protože je třeba chránit. 9. Nedostatečná vlhkost

Stejně jako ostatní části těla, nehty by měl neustále hydratují je být silný, zdravý a dlouhý.

K tomu je třeba nejen pít více vody, ale také koupit speciální hydratační krém na nehty a kůžičku.

Udělujete některé chyby uvedené v našem článku? Pokud ano, je na čase, aby přijaly opatření a lépe se starat o své nehty.


Zapomeňte na tuhé nohy kvůli dvěma přírodním složek

Zapomeňte na tuhé nohy kvůli dvěma přírodním složek

Pevné nohy, které se často stávají kvůli kukuřici, je pro mnoho lidí skutečným problémem. Kůže ztrácí svou měkkost kvůli konstantnímu tlaku obuvi a tření. To je považováno za estetický problém, který vypadá nezajímavě a nepohodlně. Nicméně obvykle tvrdé nohy vůbec neškodí zdraví. Často je kůže hrubá u kotníků nebo na palci.

(Krása)

Tipy pro zdravé a lesklé vlasy

Tipy pro zdravé a lesklé vlasy

Krása našich vlasů - založení našeho vzhledu. Sušení vysoušečem vlasů, rovnání, barvení často, špatná strava a vystavení slunečnímu záření - to vše může způsobit ztrátu lesk a vzhled roztřepené konečky. Zatím tam je metoda, která významně snižuje výskyt lézí s použitím přírodních opravné prostředky, které nestojí mnoho, ale poskytují vynikající výsledky.

(Krása)