Dieta na hubnutí v jednom týdnu, který opravdu funguje Hubnutí


Dieta na hubnutí v jednom týdnu, který opravdu funguje Hubnutí

Dnes většina lidí má nadváhu nebo je obézních. To je vážný zdravotní problém způsobený sedavým životním stylem a špatnými stravovacími návyky. Ale boj s nimi není něco nemožného. Existují nové strategie pro obnovení extra libry a obnovení zdravé postavy.

Mnoho lidí se neustále hledají alternativní stravy na hubnutí, protože na jedné straně, to dělají pro sebe a cítí se lépe, na druhou stranu, Předpokládá se, že zdravá váha je synonymem pro dobré zdraví.

Pokud hledáte způsob, jak zhubnout rychle, a žádný z diet, které jste se snažil, nepřinesla výsledky v dnešním článku se chceme podělit o bezpečnou a účinnou dietu, která pomoci zbavit nežádoucích kilogramů.

Diet „zázrak polévka“, jak zhubnout za týden dieta

„zázračné polévce“ byla založena v roce 1988 v Loma Linda nemocnice v Kalifornii. Původně se tato polévka je podáván pacientům s obezitou a kardiovaskulárními chorobami, které musely zhubnout, než mohli bezpečně pohybovat provoz. Ale v průběhu doby, tato polévka je populární a dobře známý mezi lidmi, kteří chtějí rychle a bezpečně zhubnout.

Tato dieta se skládá ze sedmidenního plánu během tohoto období, vaše tělo je v procesu detoxikace a vylučování toxinů, které mají vliv na zdraví. Jakmile minete tuto dietu, budete zdravější jako celek bude cítit skvěle a že bude motivovat vám držet až do konce.

Vaše sedmidenní strava se bude skládat ze zeleniny, ovoce, libového masa a polévky.

„zázrak polévka“ obsahující látky, jako je zelí, , která dává pocit sytosti a pomáhá urychlit metabolismus na podporu hubnutí. Tato dieta neobsahuje mouku, tuk a cukr, takže vaše tělo bude nucena rychle spálit kalorie a používat tukové zásoby, aby vám energie potřebné během dne.

Jak bezpečné stravy

Než řekneme vám podrobně, jak zhubnout za týden (5 kg), třeba poznamenat, že tato strava by měla být použita pouze ve zvláštních případech, a za žádných okolností nemůže sledovat to více doporučeného času.

Nezapomeňte, že tato strava nedává tělu všechny potřebné živiny, takže pro své vlastní zdraví je můžete použít pouze sedm dní. Váš hlavní cíl

- konec sedmi dnů, aby byla připravena vést zdravý životní styl a mají vyváženou stravu, která umožní udržet požadovanou váhu ztratit s tímto plánem rychlého hmotnosti se nikdy nevrátil.

Tato a další podobná strava nejsou vhodná pro osoby trpící problémy s ledvinami nebo diabetes. Lidé s těmito poruchami potřebují vyváženější a úplnější stravu. Poraďte se s lékařem.

hubnutí dieta po dobu sedmi dnů

 • 1. den:jíst několik porcí ovoce, zejména těch s vysokým obsahem vody, jako je meloun nebo meloun.
 • Den 2: Jezte mnoho čerstvé zeleniny, nejlépe v surové formě. Vyhněte se fazole, zelený hrášek nebo kukuřice. Můžete si také vybrat vařenou zeleninu a nezapomeňte zvýšit spotřebu vody.
 • Den 3: Smíchejte ovoce a zeleninu, vyhýbejte se škrobovým potravinám, jako jsou brambory a banány.
 • 4. den: V tento den můžete jíst až osm banánů a vypít až šest sklenic mléka. To vám dá tělu potřebnou energii a současně sníží touhu jíst sladkosti.
 • Den 5: Jezte 2-3 porce beztučného masa po celý den a 6 malých rajčat. Maso musí být pečené nebo pražené, a rajčata mohou být konzumovány syrové nebo vařené. Ujistěte se, že pijete spoustu vody.
 • Den 6: Jezte 2-3 porce chudého masa, přidejte ho k množství surové nebo vařené zelené zeleniny.
 • 7. den: Dnes budete jíst tři porce hnědé rýže, ovoce a zeleniny smoothies vyrobených bez přidaných sladidel.

Recept „zázrak polévka“

Kromě výše uvedených produktů do stravy, můžete každý den sníst tuto polévku tak často, jak budete chtít, pokaždé, když hlad. Obsahuje velmi málo kalorií, takže si ji můžete užívat několikrát denně bez jakýchkoliv účinků. Složení

 • 3 bílé cibule 1 zelená paprika 1 rajče
 • 1 zelí 1 svazek celeru 2 mrkve
 • sůl s mírou
 • ostatní koření podle chuti

Jak se připravit?

Zelenou zeleninu nakrájejte na malé kousky a přeneste do pánve naplněné vodou. Vařte 10 minut, dokud se zelenina nestane měkkým, a sezonějte je podle přání.

Recept šťáva z mrkve a petržele hubnutí

Kromě polévky, doporučujeme pít mrkvové šťávy a petrželku na podporu hubnutí tím, že odstraní nadbytečné tekutiny. Každý den můžete vypít šálek této šťávy bez jakýchkoli komplikací, nebo dokonce lépe je kombinovat s tělesným cvičením.

 • Složení 2 pomeranče
 • 2 mrkve 1 šálek vody (200 ml)

1 svazek petržel Jak se připravit?

Vytvořte šťávu z pomerančů. Smíchejte všechny ingredience, dokud nezískáte homogenní směs, nebo přes zeleninu přes odšťavňovač a promíchejte s vodou a pomerančovým džusem.

Líbí se vám tento článek? Nezapomeňte se podělit o sociální sítě!


3 Polévek spalování tuků, které by měly přidat do svého jídelníčku hubnutí

3 Polévek spalování tuků, které by měly přidat do svého jídelníčku hubnutí

Naše polévky spalování tuků obsahující čerstvou zeleninu. Získali slávu jako recepty na rychlou hubnutí. Říkají, že jíte-li jen ty polévky, můžete ztratit pár kilo týdně. Nicméně nedoporučuje, aby i nadále tuto dietu po dobu delší než 7 dnů, protože může způsobit vážné problémy v důsledku nedostatku živin .

(Ztráta váhy)

Koktejl z jablka, citronu a grapefruitu Hubnutí Hubnutí

Koktejl z jablka, citronu a grapefruitu Hubnutí Hubnutí

Tento lahodný koktejl z jablka, citronu a grapefruitu může být velmi užitečné, které vám pomohou zhubnout. Tento jednoduchý doplněk k vaší stravě, která přinese pocit sytosti, a bude bojovat proti zadržování tekutin. Tento přírodní nápoj cíle přebytečný tuk, který má tendenci se hromadit v oblasti, jako břicha.

(Ztráta váhy)