„Dieta“ pro léčbu plicní


„Dieta“ pro léčbu plicní

Přírodní produkty Navzdory rozšířenému přesvědčení, aktivních a pasivních kuřáků - nejsou jediní lidé, kteří potřebují vyčistit plíce. Tento orgán, který je jedním z nejdůležitějších částí těla mohou trpět špatný vliv na jiných toxických látek, městský smog, znečištěné životní prostředí, typ činnosti, nedostatek pohybu a tak dále. Proto

měli zkusit tuto takzvanou „dietu“ pro čištění plíce, přispět tělo toxinů, není nashkodyvshy s dalšími subjekty. Další informace z tohoto článku.

Proč bych měl čistit plíce?

Slyšíme od lidí, kteří se snaží vyčistit krev, kůži, vlasy a dokonce i střevo, ale co je to s plícemi? Koneckonců, toto tělo obdrží obrovské množství toxických plynů a znečištěného vzduchu každý den, toxiny se hromadí v plicích v čase a vedou k mnoha nemocem.

Očista Tento postup je určen nejen pro kuřáky nebo lidi, kteří právě skončit, ale pro každého, kdo chce zlepšit své zdraví. Pokud trpíte problémy s průduškami a mají často pocit, dušnost (důvodem může být i fyzická nečinnost), pokud pracujete, nebo žít s někým, kdo kouří, nebo máte-li dostat do práce na město, kde mnoho vozů a autobusů, se Čisticí strava je přesně to, co je potřeba.

Kromě diety byste měli vyhnout případným situacím, které by mohly vést k kontaminaci plic. Samozřejmě, nemůžete jej opustit a přestěhovat se na venkov, ale můžete zkusit trávit více času venku mezi stromy a volně žijící zvířata, a to zejména o víkendech a pracovní volno.

Dieta pro čištění plic

Tento postup by měl trvat tři dny a to je nejlepší strávit v průběhu prázdnin nebo o víkendech, protože během těch 72 hodin, které budete potřebovat:

 • Vyhýbejte se místům s největším rizikem kontaminace plic (jak jsme již vysvětlili výše).
 • Vyhněte se komunikaci s kuřáky.
 • Spotřejte lehké jídlo, zejména ovoce a zeleninové saláty.
 • Zlikvidujte červené a bílé maso.
 • Nepoužívejte mléčné výrobky (sem patří mléko, jogurty, máslo, zakysanou smetanu, tvaroh, zmrzlinu atd) Vzhledem k tomu, že mohou způsobit zažívací poruchy a alergie, což vede k problémům s dýchacím traktu mnoha lidí.
 • Snažte se konzumovat méně nápojů obsahujících kofein, sýtené nápoje obsahující rafinovaný cukr a také balené šťávy. Pití dva litry vody denně a ještě častěji jíst nízkotučné zeleninové polévky a pít bylinné čaje.
 • Připravte si jídlo a pití s ​​antimikrobiálními bylinami jako je rozmarýn, tymián a oregano.
 • To vše vám také umožní zbavit se toxinů, které se mohou hromadit ve střevě a způsobit zácpu.

Ale nezapomeňte, že v průběhu řízení čistícího neměli přetížení vaše plíce,ať už jde o cvičení nebo čištění, zvedání těžkých předmětů, cvičení, atd. Takže důrazně doporučujeme detoxikovat plíce během Vaší dovolené nebo dlouhých víkendů, abyste mohli zůstat doma a odpočívat.

džusy detoxikovat plíce

kromě všech výše uvedených tipů pro čištění plic, měli byste také mít tři různé šťávy během třídenní léčby.

Před snídaní je třeba tělo nasytit dostatečným množstvím vitamínu C, což posílí imunitní systém a pomůže zlepšit funkci plic. Extrahujte šťávu ze dvou citronů a důkladně promíchejte sklenicí vody. Pokud se vám nelíbí citrony, můžete je nahradit grapefruity.

Pamatujte, že pokud chcete trochu oslazený nápoj, je lepší použít přírodní produkty, jako stevia a třtinový cukr. Pokud je to možné, vypijte tyto šťávy lépe bez přidávání sladidel.

V peredobidniy době by mělo být poskytnout své tělo denní dávky draslíku - minerál, který čistí tělo, zabraňuje křeče a pomáhá regulovat množství tekutin v těle,

rozptýlením mezi různými subjekty. Proto doporučujeme pít pás, který obsahuje hodně draslíku. Tady je skvělý recept na tento nápoj: 1 banán

 • cup Švestkové pyré 0,5 0,5 šálek jahod
 • Papaya 0,5 šálek 2 šálky rýže nebo mandlové mléko
 • 3 termíny v době oběda, než je nezbytné pro organismus ze syrových salátů zelenina, nezapomeňte na karotenoidy jsou znepokojeni sliznic v plicní tkáni a chrání buňky v těle.

Zde je seznam produktů, které obsahují velké množství živin: mrkev, rajčata, řepa, oranžová, červená paprika, meloun, mango a broskev .Můžete také vyrobit džus nebo pás, míchání 300 ml mrkvové šťávy, 1 zelené nebo červené jablko a hrst petrželky. Poskytne vám dostatek vitaminu A, a co je nejdůležitější - takový proužek, který nasytí krev loukami.

Večer před spaním (nejlépe dvě hodiny před posledním jídlem) vypijte dvě šálky brusinkové šťávy. Tyto malé červené plody jsou známé svými četnými prospěšné vlastnosti, a přesto jsou schopni bojovat s bakterií v plicích a zabrání vzniku různých infekcí.

A konečně, nezapomeňte provést tento čistící proces:

Pak se 20 minut koupel, aby tělo nahromaděných toxinů prostřednictvím potu

 • . Přidejte 10 kapek oleje z eukalyptu do vody, nebo topte na ručník, který bude po koupání vymazán.Trávit čas v přírodě, mezi stromy a jinou zelení. Je-li to možné, vyberte zelenou oblast někde mimo město.
 • Doufám, že se vám líbil náš článek o "dietě" pro detoxikaci plic!


Výhody Ricin oleje

Výhody Ricin oleje

Ricinový olej je dobře známý pro své přirozené laxativní vlastnosti, ale má také některé další zajímavé výhody, které by měly být vzaty v úvahu. Ačkoli lékaři tvrdí, že může být toxický v poměrně velkém množství, už dlouho se používá v lidové medicíně. Další informace o výhody ricinového oleje z tohoto článku.

(Lidových opravné)

Užitečné vlastnosti kokosu, které jste nevěděli dříve

Užitečné vlastnosti kokosu, které jste nevěděli dříve

Přírodní produkty Ovocné stromy kokosové mohou být konzumovány v mnoha směrech, ale především svou spotřebu vody (což je velmi osvěžující) a vlákniny. Můžete také zakoupit zem kokos pro dezert . Má stovky různých způsobů použití ve vaření, v řemeslné výrobě nebo v medicíně. V tomto článku se dozvíte o kokosu více.

(Lidových opravné)