Amazing krása Masážní


Amazing krása Masážní

Každý si je dobře vědom toho, že neexistuje žádný zázračný lék tsetsyulitu , takže někdy jediným řešením je chirurgický zákrok. Nicméně, ujišťujeme vás, že kvůli správnému cvičení, masáži a správné stravě, můžete snížit šance na získání zinku nebo částečně zbavit toho, co je již. Naučte se, jak udělat dobrou masáž proti celulitidě. Jak se vám tento nápad dostává?

Krok 1: Dobrý domácí krém proti celulitidě

Téměř všechny ženy trpí celulitidou. Vyskytuje se v důsledku stagnace tekutiny a nahromadění tuku v hýždí a svalstve a vypadá ven jako pomerančová kůra. Celulitida nejen mění svůj vzhled, ale také ukazuje, že máte problémy s cirkulací krve.

Tak co můžete udělat s zbavit celulitidy? Aplikujte na chirurga, strávit neuvěřitelné peníze na krémy? Je nepravděpodobné, protože to není pro vás kapsa, takže musíte udělat trochu většího úsilí. Naučte se vytvořit proti celulitidě krém s vlastními rukama a to bude první krok v boji proti problému. Ujišťujeme vás, že je velmi snadné vařit, a s pravidelným uplatňováním jeho účinnosti, budete příjemně překvapeni. Přečtěte si o ní níže.

Co potřebujete

 • Lžíce kávy, kterou jste dnes ráno pili. Používáte-li kávu v kapslích. Vezměte dva už používané a nalít kávu v misce.
 • Dva polévkové lžíce olivového oleje
 • Lžíce mandlového oleje
 • Šťávy z poloviny citronu

Jak vařit

Vše je velmi jednoduché. Káva dokonale tónuje a dokonale odfarbí pokožku, obnoví krevní oběh i na nejproblematičtějších místech. Někteří lidé ji používají k přípravě krémů, které bojují s nadbytečným tukem na žaludku, proto, jak již vidíte, je vhodná pro boj s celulitidou. Přidejte kyselou citronovou šťávu a výsledky budou ještě úžasnější.

Za prvé, namíchat všechny ingredience v misce. To, co se dostanete, může vypadat poněkud divně, ale ujišťujeme vás, že tento krém je velmi účinný.

Pak ve stejné misce přidat trochu sprchový gel, žádný rozdíl, co přesně. Nicméně pokud je to gel s hydratačními vlastnostmi, bude účinek ještě lepší. Dobře promíchejte a aplikujte je na ruku pro další krok, nebo jinými slovy na masáž proti celulitidě.

Krok 2: Masáž proti kazetě

Masáže - nejlepší pomocníci ke zlepšení krevního oběhu a obnovení lymfatické drenáže. Nikdo to nemůže popřít. Nic není tak uvolňující a zároveň stimulující, jako jsou masáže, ať už jde o nohy, hlavy nebo krky. Odbourávají bolest, napětí, tuhost, což vám také pomůže vyhnout stagnaci tekutin a snížit hladinu stresových hormonů.Neváhejte na minutu. Pokud děláte tuto masáž každý den, po nějaké době si všimnete, jak postupně klesá množství celulitidy. Ale musíte být konzistentní a dělat to každý den ráno a v noci.Začneme ? Kroky pro masáž proti celulitiděPrvní krok je udělat sprchu. Kůže musí být čistá a bez jakýchkoliv kontaminací.

Je velmi užitečné polknout nohy a telata se studenou vodou, pomůže zvýšit krevní oběh, zejména v případě křečových žil.

 1. Nyní svaly. Již máte kávu a olej, který byl připraven předtím, a také přidal trochu zvlhčující sprchový gel. Vezměte to dost v dlani a zahřejte ji.
 2. Spusťte masáž ze spodu, nebo jinými slovy z telat do svalové zóny. Vždy je lepší se pohybovat ve směru "ke srdci", protože zlepšíte krevní oběh. Věnujte větší pozornost oblasti nad kolenem a svaly, protože tam se hromadí celulitida.
 3. Pohyby by měly být dlouhé a pomalé . Pokud máte také nadbytečný tuk v oblasti břicha, prozassage a této oblasti. Nezapomeňte však, že břišní masáž by měla být koloidní a snadná. Při masáži se ujistěte, že jste připravili dostatek krému na kávu.
 4. Pro tuto masáž použijete palmy a špičky obou rukou. To je důležité, protože skrz kosti a trsy prstů můžete masáž mnohem hlouběji (ale buďte opatrní, neměli byste mít pocit bolesti). Pohyby by měly být dlouhé a kruhovité, jemně stlačit kůži, shromáždit se a pak se protáhnout prstem a malým prstem. Je to velmi efektivní.
 5. Pokud je místo, kde se nemůžete dostat, nebo kde je těžké udělat hlubokou masáž, můžete použít dřevěný kartáč, obvykle je to masáž nohou. Tento kartáč výrazně pomůže zlepšit krevní oběh.
 6. Jak můžete vidět, tato masáž je velmi snadná.Podstatou je pravidelné plnění: ráno a večer každý den. Snažte se držet zdravé výživy, pít dostatek tekutin, jíst velké množství antioxidantů a ovoce každý den provádět nějaké cvičení, i když máte jen půl hodiny cvičení. Začneme hned teď?

 7. 4 Přírodní prostředky z tmavých kruhů

  4 Přírodní prostředky z tmavých kruhů

  Neustále věnujeme pozornost vzhledu. Nehovoříme o extrémech nebo tónech make-upu, ale o kráse, kterou každý člověk přirozeně vydává. To lze dosáhnout nekonečným množstvím způsobů. Existuje několik nástrojů, které poskytují výhody pokožce a tělu. Ale když mluvíme o přírodní krásy, je kladen důraz na to, co jsme se přenést na ostatní, protože jsme vlastně záleží na sebe.

  (Krása)

  Jednoduché účesy, které můžete udělat doma

  Jednoduché účesy, které můžete udělat doma

  Někdy nemají čas na návštěvu holiče, ale zítra budete potřebovat na party, nebo ne dost peněz na změnu stylu před důležitým setkáním s kolegy, nebo když jdou na rande. To znamená, že se musíte naučit dělat účes doma, rychle a krásně, i když nemáte žádné profesionální stylingové schopnosti. V tomto článku budeme sdílet některé nápady jednoduchých účesů, , které můžete udělat doma sami, protože strávil jen pár minut!

  (Krása)