10 Produktů, které urychlují proces stárnutí


10 Produktů, které urychlují proces stárnutí

Můžete si myslet, že když budete jíst méně kalorií a nahradit cukr, syntetická sladidla, budete pomáhat vaše tělo zbavit nadbytečných kilogramů, ale ve skutečnosti stimulují jen chuť k jídlu a hlad, a ve skutečnosti zvyšují problém.

Pokud budete jíst správné a pečovat o své tělo, je důležité mít na paměti, že nejlepší způsob, jak - je držet výživné a dobře navržen dietu.To, co žijete vaše tělo, je velmi důležité. Některé produkty mohou ve skutečnosti bránit vaše svaly a orgány fungovat, což znamená, že bude velmi obtížné vyrovnat se s jejich každodenní povinnosti.

"Jsme to, co jíme." Není to jen dobrá věta. To, co jíte, má skutečně velký vliv na vaše celkové zdraví a život. Výživa musí být výživná a vyvážená a vylučovat všechny tyto toxické a škodlivé, ale takové svůdné produkty. V tomto článku budeme hovořit o určitých produktech, které urychlují proces stárnutí.

Výrobky, které kradou let svého života

Každý má tyto návyky, které jsme přesvědčeni, aby život lepší, ale ve skutečnosti jedinou příčinou nás škoda v důsledku může zkrátit délku života. Dej příbory stranou a zjistit, které potraviny urychlit proces stárnutí a které je velmi škodlivé a ve skutečnosti vedou k tomu, že činnost normálních tělesných funkcí zpomalit.

Maso šunka, salám, párky v rohlíku, salám, oběd svačinka s mletého masa obsahuje velké množství tuků, zejména nasycených tuků.výrobky, ve kterých nasycených mastných kyselin na 100-gram slouží více než 1,5 g, je velmi nezdravé, protože mohou zvýšit riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění, obezity, obezity a mrtvice. A pravděpodobně nevěděl, , že tyto potraviny jsou často vysoké hladiny dusičnanů, které při pravidelném používání může být karcinogenní. Nezapomeňte také na vysoký obsah sodíku, který může vést k srdečním onemocněním a zvýšenému krevnímu tlaku.

Sladké nápoje

Nápoje, které obsahují hodně přidaného cukru, přispívají k nadváze a rozvoji diabetu. Ačkoli cukru a je nezbytný pro nadměrných dávek organismus prvků, například v nealkoholických nápojů může mít vliv na vaše zdraví, a dokonce i na aktivitách nesmírně důležitých tělesných systémů.

hranolky až po okraj plné nasycených a nenasycených tuků, hranolky, bez ohledu na to, jak to bylo chutné, i když ne nejlepší volbou pro lidi, kteří chtějí dodržovat zdravý životní styl. Každá porce 100 gramů hranolky obsahuje asi 500 kalorií, což znamená, že tento svačinek může být dalším krokem na cestě k obezitě a nadváze. Pizza a hamburgery

Co by se mohlo stát z několika kusů pizzy v pátek večer nebo Burger grilované o víkendech? A co nadměrné množství nasycených tuků, sodíku a cukru? Pizza a hamburgery jsou neustále jíst po celém světě, je vlastně jeden z nejhorších potravin volby, protože mají nízkou nutriční hodnotu, a navíc zvyšují riziko vzniku různých onemocnění.

Zmrzlina

Bez ohledu na to, jak chutná a osvěžující je, zmrzlina je vyrobena z nasycených a nenasycených tuků a cholesterolu. Pravděpodobně nemusíte uvádět počet kalorií obsažených ve zmrzlině. Ujistěte se však, že zmrzlina může být neuvěřitelně chutné jídlo, ale je škodlivé pro vaše zdraví.

Sladkosti

Víte, co dělají s cukrem, že? Tato rychlá spokojenost bude mít dlouhotrvající účinky. V cukrách, které se vám líbí, vysoké hladiny cukru, které zvyšují riziko vzniku cukrovky, obezity a mohou vaše tělo odolné vůči inzulínu.

Sůl

I když vaše tělo a sůl jsou nezbytné pro normální fungování, to, co se používá k vaření a obsažené v denní spotřebě, není ve skutečnosti užitečné. V technické soli existují složité chemické sloučeniny, které mohou mít toxické účinky na tělo. Dieta bohatá na sůl může způsobit stagnaci vody nebo tekutiny nebo škodlivých sekretů svalů.Doporučená denní dávka soli - 6 gramů.

Umělé sladidla

Umělé sladidla působí jako stimulanty a probouzejí vaši chuť k jídlu. To znamená, že když jste starayetes jíst méně cukru a přírodní strava, umělá sladidla způsobily hlad, a tak zvýšit riziko toho, co jíte špatné potraviny s vysokým obsahem cukru a tuku.

Červené maso

Všechno je správné, nemůžete jíst steak každý den na večeři. Červené maso je rozhodně součástí vyvážené stravy, ale doporučuje se omezit jeho používání. V červeném maso, vysoký obsah škodí srdci nasycených tuků. Tělo pomalu tráví červené maso, to znamená, že pro něj je důležitá energie, což není pro ty, kteří chtějí zhubnout, velmi dobré.

Rafinované sacharidy

Zpracované potraviny obvykle ztrácejí svou celkovou nutriční hodnotu, takže když je budete jíst, můžete také konzumovat škodlivé složky obsažené v nich. Corn, například, může být výživné přírůstek do svého jídelníčku, pokud jedí organické nebo neléčí, ale zpracovaných zrn na jejich cestě k pultech již dávno ztratil téměř veškerou výživnou hodnotu. Spotřeba rafinovaných sacharidů může vést k nárůstu hladiny cukru v krvi ak stání v tělesném tuku.

Je třeba vzpomenout

Abyste mohli žít dlouho a zdravě, musíte jíst správně. Vaše strava by měla obsahovat vyvážené produkty, které pomáhají udržovat základní funkce těla. Poté uvidíte a budete cítit dlouhodobé výhody konzumace správných a nejužitečnějších produktů a odmítání urychlení procesů stárnutí.


85% Dámská hygiena obsahující glyfosát

85% Dámská hygiena obsahující glyfosát

Zábavná fakta po celá desetiletí, mnoho společností po celém světě produkují ženské hygienické výrobky, včetně tampony, hygienické vložky, kondicionéry a mýdla pro intimní použití. Všechny tyto nástroje poskytují komfort a bezpečnost v kritických dnech, ale některé z nich nejsou pro vás výhodné. Ve skutečnosti mohou dokonce obsahovat látky škodlivé pro zdraví.

(Zajímavosti)

12-Rok-stará dívka vytvoří app mluvit se svou babičkou s Alzheimerovou

12-Rok-stará dívka vytvoří app mluvit se svou babičkou s Alzheimerovou

Emma Young je zvláštní dívka. Ve věku 12 let se musí vyrovnat se složitostí života, které miliony lidí stále více prožívají. Téměř před pěti lety byla Emma babička diagnostikována s Alzheimerovou chorobou. V současné době žije v Hongkongu. Někdy Emma na dálku, a někdy i na osobních návštěvách, viděla, jak postupně babička zapomene na důležité věci.

(Zajímavosti)