Podivnost - někdy tento efekt exkluzivity


Podivnost - někdy tento efekt exkluzivity

Zajímavá fakta Veličenstvo není běžné v dnešním světě. Je to proto, že lidem postrádá odvahu, nikoliv dovednost.

muž, který se odvažuje být trochu podivné, že se těší jeho bytí v každém okamžiku dosahuje skutečnou autenticitu.

Nepochybně znáte někoho, jehož styl je neobvyklý. Nezajímá je, že jdou proti trendu- prostě dál, rozhodovat sami za sebe, zatímco jiní věří, že jejich šílené životní styl.

Tito lidé jsou nádherní, odvážní a svobodní. Ve skutečnosti je možné, že jste již jedním z nich. Ale pokud máte pocit, touhu ve svém srdci a dosud se rozhodli jít na to, doporučujeme pokusit se iniciovat změny ve svém životě.

Nebojte se být podivnou osobou, kterou vaše duše chce být. Nebojte se být skvělý každý den svého života.

být překvapivé ve společnosti, která chce, abychom všichni být stejný

zajímavé vědět, že žijeme v době, ve které sociologové a antropologové klasifikována jako „znalostní společnosti“.

Naše technologické a vědecké pokroky učinily významný pokrok a bezpochyby změnily mnohé z našich zvyků života. Avšak lidské hodnoty a vztahy byly druhotným těmto úspěchům.

také číst nemusíte vysvětlovat

základních hodnot, jako je solidarita, respekt a tolerance stávají vzácné a jejich vyjádření - rarita.

Obáváme „těch druhých“, který pochází z jiné země, ti, kteří se odváží proti ideologii, mocenské struktury nebo tradiční způsob myšlení.

Žijeme ve skutečnosti tam, kde se oblékáte, má vyšší hodnotu než ta, kterou jste. Opakovaně bylo vysvětleno koncept navržený Zygmunta Baumana, sociologa známo, že nás je definován jako „tekuté společnosti“.

  • Většina lidí je řízena impulzivní spotřebou a materialismem. Sotva jsme našli čas setkat se s lidmi, se kterými jsme se dostali do kontaktu; rychlé vztahy a jednorázová spokojenost jsou normou.
  • člověk, který je jiný dojem vyvolává zvědavost a podezření, protože nedodržuje pravidla a nevejde model společnosti, která tvrdí, že bychom měli zůstat ve své zóně komfortu a zaměřit se na trendy, které vytvářejí další a spotřebu.

Nebojte se být jiný a rozbít způsoby, které se vážou jste

Mnoho dětí sedí v zadní části třídy a sledovat své spolužáky směsí smutku a nepochopení.

  • Je možné, že tyto výjimečné děti byly nazývány "podivnými". Jejich schopnosti mohou být tak výrazný, že i jejich učitelé si toho všiml, ale věří, že tyto děti jsou prostě líní nebo obvyklé výtržníci.
  • V naší společnosti bylo spousta lidí, kteří byli nazváni "divnými", když byli nebo byli skvělí.

Viz také: Naučte se být osamělý

Think Steve Jobs nebo Bill Gates, který neskončilo školu a nebojí se věřit svým instinktům, a to i v době, kdy byly ostatní nerozumí, nebo dokonce kritizovány.

Tyto sofistikované a neporovnatelné jednotlivce jsou nadále příkladem pro mladé lidi dnes.

jsme vše závisí na šňůry, které nás oba jemně a plynule řídit:

  • Způsob, jakým jsi byl vychován, a co vaše rodina očekává stále
  • módní průmysl se svou velikostí, díky čemuž si myslíte, že budete muset zhubnout; ideály krásy a chování, v rámci kterého musí být úspěšná
  • Když lidé kolem zavolat někoho „divné“ tento muž často mají pocit, že se nehodí, tam je něco velmi špatně je uvnitř , protože ostatní nepřijímají své výjimečné neobvyklé kvality.

To je marná příčina utrpení, které se musíte naučit ignorovat. Ve světě lidí, kteří jsou totožní, je skutečnou hodnotou schopnost porušovat pravidla a mít svůj vlastní hlas.

  • Ti, kteří nepřijímají své speciální vlastnosti, myšlenky nebo životní volby, nebo se na ně dívat s pohrdáním, není hoden vaší upřímné náklonnosti.
  • Musíte jim ukázat respekt, ale to je vždy lepší, aby se zabránilo utrpení vyplývající z pocitu, že nepřijímají.
  • Přečtěte si také: I když vím, kdo jsem, nemám co dokazovat

Věřte tomu nebo ne, bez ohledu na vaše úžasné schopnosti, bude šílenství nebo genius být vždy někdo, s kým se o ni podělit a který bude pochopit a přijmout ji.

Koneckonců jsme všichni skvělí a výjimeční lidé a vše, co potřebujeme, je odvaha a odhodlání. Udělejte krok. Nebojte se být tím, čím jste každý den svého života.


Vysoké hladiny kortizolu v těle: 6 příznaky

Vysoké hladiny kortizolu v těle: 6 příznaky

Zajímavá fakta hydrokortison nebo kortizolu - hormon produkovaný v nadledvinkách. Vysoká hladina kortizolu může ovlivnit vaše zdraví. Kortizol slouží ke zvýšení hladiny cukru v krvi, ale může také zpomalit tvorbu kostí a způsobit onemocnění, jako je obezita. Vysoká hladina kortizolu je známá jako hyperkortikismus nebo Cushingův syndrom.

(Zajímavosti)

Jak klíčit semínko citronu doma Zajímavá fakta

Jak klíčit semínko citronu doma Zajímavá fakta

Lemon je jedním z nejcennějších citrusů po celém světě, a to díky rozšířenému používání plodů v kuchyni, a to díky své léčivé vlastnosti. Jednou z největších přínosů citronů je, že jsou velmi snadné růst a jsou k dispozici všem. Pokud máte dostatek místa na zahradě, můžete ze semínek pěstovat citron.

(Zajímavosti)