Diagnostika a léčba


Diagnostika a léčba

Dyverkuly přírodní prostředky - malý sáčky, které vyčnívají na vnitřní membráně tlustého střeva. Když se stanou zanícené nebo infikované, může to být dvě choroby: dyverkulit a dyverkuloz. Další informace o nich naleznete v dnešním článku.

Co byste měli vědět o dyverkulit

To nastane, když se kapsičky v tlustém střevě dochází k zánětu a zablokovat výkaly. Toto často se stane po 60 letech, a přesná příčina onemocnění není známa.

Předpokládá se, že to může způsobit špatnou dietu po dlouhou dobu. To je vzhledem k nedostatku vlákniny, příliš těžkou zácpu a drogové přípravků.

Jeden dyverkulitu hrozby, které často nemá příznaky, až se stane chronickou. V případě, že stav komplexní onemocnění u pacienta, je možno uvést následující vlastnosti. Krev ve stolici

 • plyn nebo nadýmání zimnice horečka
 • Přecitlivělost pod břicha nevolnost a zvracení
 • nechutenství bolesti zad pod

Fakta Divertikulóza Divertikulóza může komplikovat odstraňování výkalů.

Když se hromadí v tlustém střevě, zvyšuje se riziko toxicity. Někdy způsobuje jiný druh onemocnění. Infekce se může rozšířit na jiné orgány, včetně peritonea. Divertikulóza

Důvody jsou následující:

 • špatné stravě s vysokým obsahem toxických látek a dráždivých
 • slabé svaly střeva v důsledku nadměrné hmotnosti, zácpa nebo nedostatku pravidelného WC
 • sedavý způsob života, špatné návyky a nedostatek pohybu
 • emocionálních faktorů: negativní, stres, tlak a podráždění příznaky divertikulóza

:

 • zácpa bolesti břicha při pohybu střev zánět žaludku
 • pevné kých plynů

nejlepší přírodní prostředky pro divertikulóza a divertikulitida

Jaká vyléčí divertikulitida Divertikulóza a změny v jídelníčku a pravidelným cvičením může být také užitečná pro doplnění přírodních prostředků.

lněná semena Lněná semínka a mouka z této rostliny obsahují hodně vlákniny. Nezapomeňte, že to musí mlátit malý a potřebuje vodu, jinak se stav může zhoršit pouze.

Konzumujte 1 lžíce mletého lněného semínka půstu a další před spaním, pít hodně vody.

Tento přírodní recept není vhodný pro použití během těhotenství nebo při poruchách kardiovaskulárního systému a střevní obstrukce.

Pšeničné otruby

To je další velký zdroj vlákniny, které by měly být využity. Díky tomu můžete snížit zácpu. Nejlepší způsob, jak konzumovat pšenici, je jíst pšeničný chléb. Některé mleté ​​pšeničné otruby přidává:

 • koláče, polévky, krémové polévky
 • saláty, džusy band

Heřmánek Tato rostlina má schopnost odstranit zánět a zmírnit příznaky divertikulitidy a divertikulóza. Může být konzumován ve formě čaje.

 • Složení 1 lžíce heřmánku květ
 • 1 šálek vody

Příprava Vařit heřmánku a vody a nechte stát po dobu několika minut. Pijte, když se dostatečně ochlazuje. Oslaďte med, který má také antiseptické a protizánětlivé vlastnosti. Mint

Tato rostlina má mnoho prospěšné vlastnosti, které pomáhají při léčbě problémů s trávením a střev. Mátový čaj po jídle může zmírnit nadýmání, bolest žaludku a nevolnost.

Doporučujeme pít až tři šálky denně.

 • Složení 1 lžíce máty 1 šálek vody

Příprava Připravte si čaj s mátou peprnou. Míchat med nebo Stevia. Nepoužívejte tento lék, pokud máte kyselý reflux. Oregano

Tento vonný rostlina má schopnost léčit infekcítlustého střeva. Nejenže mohou být přidány do potravin (koření, který je často používán ve vaření), ale pít jako čaj, to dělá hodně lidí.

 • Složení 1 lžíce sušené nebo čerstvé oregano listy 1 sklenky vody

Tymián je vynikajícím zdrojem vlákniny, což je příkladem toho, co je obsaženo nejen v semenech. Má také analgetický, antispazmodický a protizánětlivý účinek.

Chubrez velmi dobře pomáhá lidem s problémy, jako je divertikulitida. Přidejte ji do salátů, krémových polévek nebo omáček.

kmín kmín, také známý jako indický šafrán a kari složky, je vynikající protizánětlivé činidlo. Musí se spotřebovat do té míry, protože zvyšuje tělesnou teplotu a má velmi jasnou chuť.

Tento koření snižuje otoky střev způsobené divertikulitidou.

Jablka

Tyto plody mají mnoho užitečných vlastností. Obsahují jak nerozpustné a rozpustné vlákniny, kromě toho, jablka udržovat správnou funkci trávicího systému a střev.

Divertikulóza Pacienti potřebují jíst syrové jablka oloupané a vždy důkladně žvýkat je tak, aby byly snáze peretravlyuvalysya.

Ještě švestky čerstvé nebo sušené švestky - skvělý lék na zácpu. Obsahují hodně celulózy a doporučují je používat u pacientů s divertikulitidou.Toto ovoce přispívá k vyprazdňování.

Co nemám jíst, jestliže mám divertikulitidu nebo divertikulózu?

Pokud vy nebo divertikulitidy Divertikulóza, že tyto produkty nekonzumují dále: Jahody

 • celozrnné popcorn Sezamová semínka
 • Sunflower Pomegranate Blackberry
 • Malyn Chocolate Coffee
 • sycené nápoje Polotovary
 • Rafinovaný cukr a mouka


ÉTerický olej: jak používat, nemusí vědět

ÉTerický olej: jak používat, nemusí vědět

Tento přírodní léčiva keře opravdu ideální pro použití při léčbě různých onemocnění a nádorů. Můžete ji použít různými způsoby, například, vařit čaj, ale esenciální olej z rozmarýnu má další úžasné estetické a rekreační objekty. Další informace o použití oleje Rosemary v tomto článku. Fakta o esenciálním oleji z rozmarýnu Tato rostlina byla používána lidmi po tisíce let.

(Lidových opravné)

5 Přírodních způsobů, jak bělit oblečení bez bělidla

5 Přírodních způsobů, jak bělit oblečení bez bělidla

Bílé oblečení se velmi snadno dostat špinavé, prostě se něco dotknout. A jestliže jej často nosí, pak nakonec začne být nažloutlý odstín. Pro údržbu prádla je obvykle třeba používat chemikálie pro skladování, zejména s obsahem prádla. Výrobci tvrdí, že toto je nejlepší řešení pro obnovení původního jasného bílého odstínu vašeho oblečení .

(Lidových opravné)