Ztráta meloun hmotnosti a lepší spánek, ztráta hmotnosti


Ztráta meloun hmotnosti a lepší spánek, ztráta hmotnosti

Pokud chcete zhubnout a získat lepší spánek, začít přidávat meloun ve své každodenní stravě - lahodné a osvěžující ovoce. I když jíst meloun vyrobené především v letním období, můžete si ji vychutnat v chladných dnech a získat stejnou výhodu z jeho používání. V tomto článku se dozvíte o prospěšné vlastnosti melounu a jak to může pomoci v urychlení hubnutí a zlepšený spánek. Čtěte dál.

Chcete se dozvědět více o melouny?

Meloun - skvělý ovoce a to nejen kvůli své velikosti. Patří do skupiny „obří zeleniny,“ spolu s meloun, tykev a cukety. Meloun dobře roste v písčitých půdách zavlažovaných a je považován za vynikající letní ovoce.

To má mnoho vlastností, které jsou velmi prospěšné pro naše zdraví, a také si nedělají velké úsilí najít meloun v obchodech s potravinami a místní trhy, protože v letních odrůd melounů rozmanitosti je evidentní.

ale nejpopulárnější jsou evropské a americké meloun.Mohou vážit až jeden kilogram a je obvykle nažloutlý a zaoblené. Obvykle tělo barva je odlišná od barvy kůže, je poměrně měkké a šťavnaté. Ve středu má dutý prostor pokrytý semen.

 • Vlastnosti těchto nízkých meloun. Kalorií meloun - 34 kalorií na 100 gramů. Jsou také nízký obsah tuku a je velmi bohatá na živiny, vitamíny a minerály.
 • Ty obsahují velké množství vitamínu A, což je nejvyšší mezi ovoce. Meloun je silný antioxidant, který je dobré pro pokožku a sliznice.
 • Melouny obsahují flavonoidy, které chrání buňky před volnými radikály, pomáhá snižovat riziko rakoviny slinivky, rakoviny prsu a rakoviny tlustého střeva.
 • Zlepšují zrak a pomáhají předcházet makulární degenerace, která může nastat u starších pacientů.
 • Pomáhají kontrolovat srdeční frekvenci a krevní tlak, jako melounu obsahují draslík, který pomáhá předcházet onemocnění srdce.
 • Pomáhají nemoci tělu bojovat způsobené infekcí, virů a bakterií v důsledku vitamínu C a manganu.

Jak mohou melouny pomoci zhubnout?

Vzhledem ke své vynikající čistící vlastnosti, melouny nám může pomoci zhubnout a vést nahromaděné toxiny z těla. Vlastnosti tohoto ovoce poskytují řadu výhod, zejména zapojit se do procesu detoxikace a funguje jako diuretikum.

Zapnutí meloun ve své každodenní stravě, vaše tělo bude lépe fungovat bez akumulovaných přísad, konzervačních látek a jiných škodlivých složek obsažených v naší stravě. Navíc ale meloun je plně nasycen, a jen proto, že mají 90% vody.

Startovní jíst toto ovoce v průběhu dne, budete pozorovat výrazný pokles chuti k jídlu a také melouny pomůže udržet přiměřenou rovnováhu vody, čímž brání zadržování tekutin a výstup toxiny močí.

Druhy očistu těla diet, které zahrnují melouny

velmi přísnou dietu na jeden den byste měli jíst jen meloun - stejně jako vy chcete pro sebe. A pokud chcete pít (což je nepravděpodobné, ale to by se mohlo stát), pít pouze vodu. Uvnitř

nízkou kalorickou stravu během dne můžete jíst melouny s jinými druhy ovoce a zeleniny, ale syrové, bez přidání koření, sůl a cukr. Můžete sledovat tuto dietu po dobu pěti po sobě jdoucích dnů, pak pauzu.

také můžete vařit lahodný meloun pás s několika málo minut. To se stane vaším nepostradatelným v boji proti obezitě, budete překvapeni s výsledky. Můžete si vychutnat tento nádherný nápoj kdykoli během dne, zvláště doporučený pruh skleničku před večeří, to vám umožní jíst mnohem méně.

U varné zóny budete potřebovat následující ingredience:

 • dva šálky nakrájený meloun buničiny
 • One Plátky zelené jablko
 • One oloupané a nakrájené kiwi
 • lžíce citronové šťávy
 • šálku nebo sklenice ledové vody
 • trochu medu nebo stevia ochutnat umístit všechny

přísady v mixéru a míchá se do vytvoření hladké pyré. Koktejl má jen 150 kalorií, a vy sami budete cítit, jako kdyby jste právě jedl také.

Je dobré jíst meloun před spaním?

Díky své vysoké nutriční hodnotě, proužek meloun vám pomůže lépe spát. Meloun je ideální pro lidi s poruchami spánku, jako je nespavost. Tyto cenné ovoce pomáhá eliminovat žízeň, což je jeden z důvodů, proč se lidé probudí v noci, plně uspokojující pocit sytosti a nemusejí zazyvayuchy noční návštěvy ledničky.

Někteří lidé mají tendenci se domnívat, že jíst meloun v noci je špatný nápad, protože to může způsobit zažívací potíže; To však nebylo prokázáno. meloun se skládá hlavně z vody a jediná věc, která se může stát při převzetí, pokud budete jíst příliš studený meloun přímo z ledničky v horkém dni - to by mohlo vést k tepelnému „šoku“. V případě, že meloun není úplně zralé nebo přezrálé již, ale také může způsobit žaludeční potíže.

dlouho, jak budete jíst správné množství melouny denně, neměla by zasahovat do vašeho spánku. Jen vyhnout melouny hned po večeři, nebo těsně před spaním.


Kolik byste měli chodit zhubnout

Kolik byste měli chodit zhubnout

Hubnutí Každý z nás chtějí vykonávat, ale ve skutečnosti vzít krok jít ven a jít na procházku, jak zhubnout - to je jiná věc. Snad důvodem je, že náhlá změna zavedených návyků je velmi obtížná. Změna nezdravého jídla na vyváženou stravu a fyzickou aktivitu vyžaduje sílu vůle, ale především vyžaduje vytrvalost.

(Ztráta váhy)

Jíst mandarinky - spalovat tuk

Jíst mandarinky - spalovat tuk

Když chcete zhubnout, je velmi důležité za každou cenu snížit spotřebu potravin s vysokým obsahem cukru. Tak co přirozené náhrady je lepší nahradit touhu jíst něco sladkého? Tangerines - rozšířený výrobek, který je naštěstí skvělý pro lidi, kteří mají dietu . Také mandarinky jsou dostatečně sladké, aby je pojídají jako občerstvení nebo dezert, což z nich dělá neuvěřitelnou náhražku sladkostí, které obsahují mnoho kalorií.

(Ztráta váhy)