Některé kosmetické triky vypadat štíhlé obličej


Některé kosmetické triky vypadat štíhlé obličej

Health mnoho žen, kteří tvoří zaoblenou tvář s plnými tvářemi, plná budou poněkud ubývat. Jak mohu učinit, aby člověk vypadalhudishym žádné oběti a bez tvrdé práce o tomto problému? V tomto článku se budeme snažit, aby vás naučí několik jednoduchých kosmetické triky, které učiní nádherné transformaci vašeho obličeje. Tak číst.

1. nejlepší účes, aby obličej vypadal štíhlý

Pokud chcete, aby vaše tvář vzhled hudishym, měli byste se vyhnout kudrnaté nebo vlnité vlasy. Pokud tento typ vlasů pádu na vaší tváři, to dělá to vypadat silnější linky, a proto, aby dobrý účes, měli byste, aby vaše vlasy rovné nebo investovat jej ve vrstvách.

Přímé vlasy způsobí, že vaše tváře budou trochu horší. Pokud máte přirozeně vlnité vlasy, který má větší objem kvůli neostrosti, zkuste mu dát lehké jemné zvlnění, tedy mírně narovnat.

Měli byste také vyhnout délce vlasů na bradě. To může být delší nebo kratší, ale ne až do této části obličeje, protože to je délka činí bradu vypadat širší.

nejlepší je, když děláte vlasy o něco kratší než délka bradu, a pak, pokud lidé budou dívat na vás, jejich oči se zaměří na lícní kosti, a to vytváří jemný vizuální efekt, což učiní rysy obličeje horší

A co bangy? Musí to být dlouhá, krátká, nebo vůbec musí být s vámi? přesně tam, kde byste měli využít těchto kosmetických technikami, jako je asymetrie, tedy dal své rány do boku, jako zde na obrázku výše.

Oříznutí vlasů tímto způsobem, můžete udělat tváře tvář mírnější a ne tak kulatý. Budete určitě užívat tento typ účesu, a zejména jak to vypadá.

A jedním z našich tipů pro styling vlasů je, že byste měli vždy rozdělovat vlasy na stranu a ne uprostřed. rozdělena opticky rozděluje střední vlasy a svou tvář na dvě stejné části, které poskytují tuhost do svého vzhledu obecně.

2. Nejlepší makeup pro horší tvář

1. Měkké barvy na rtech

To je rozhodně nejlepší rady pro make-up. Můžete rád intenzivní barvy, jako je jasně červenou rtěnku, ale měli byste použít měkčí barvy, chcete-li změkčit vaše obličejové rysy, hladký tvar brady a přidat harmonické rovnováhy na váš obličej.

Pokud zvolíte růžové maso tón nebo krásný odstín rtěnky, bude vaše rty vypadají větší, poskytuje lepší rovnováhu a aby váš obličej hodně hudishym. Tak poznám: budete vypadat skvěle, pokud používáte růžové a tělové tóny rtěnky.

2. Nenechávejte zneužívání červenou barvou

Používáte vždy červenat? Pokud ano, je to skvělé, protože ruměnec je pro vás skvělý nástroj. V tomto případě můžete také použít kosmetické pomůcky pro umělé opálení, které dodají určité barvy do tvaru vašich tváří.

Jednoduše přejeďte přes obličej kartáč diagonálně z tváře do vlasové linie, jen proto, aby v oblastech, kde jste začali rozloučení vlasy na hlavě. Uvědomte si, že byste měli vždy dělat to diagonálně, ne rovné svislé nebo vodorovné čáry jako červenat nebo zařízení na opalovacím efektem vytvoří jemný, tenký vzhled, maskování všechny ostré rysy obličeje.

Zaměřte se na takové rozmazané tóny, které osvětlí váš obličej a zůstanou daleko od tmavých tónů. Například, můžete použít lesklé ruměneček k trochu tmavší prostředky umělé spálení slunce. Budete mít nezapomenutelný vzhled! Zkuste to!

3. Jaký oční stín bych měl použít?

Pravděpodobně už znáte zlaté pravidlo makeupu. Pokud používáte mnoho make-upu na oči, použijte na rty světlejší barvy. A naopak, pokud si vyberete intenzivní barvu pro vaše rty, makeup vašeho oka by měl být trochu mírnější odstíny.

Od našeho poradenství jsme se zaměřili na měkčí odstíny pro rty, měli byste experimentovat s make-upu a kosmetiky použít tmavší odstíny.

Použijte oční tužku, aby se vaše oči vyčlenily a přitáhli světlo a pozornost k vašemu vzhledu, zejména horní části obličeje. Vyberte barvy, které by vaše oči vypadaly širší a mohutnější. Použijte oční stín, který má atraktivní změkčovací účinek.

4. Mohou mé obočí pomáhat dodat tenkrát do tváře?

Samozřejmě, co může, více a jak. Pravděpodobně již víte, že móda je široká, atraktivní obočí, a to je skvělá zpráva pro vás, pokud chcete dát tvář vypadat štíhlé, široké obočí, protože jistě pomůže dosáhnout cíle.

Samozřejmě, že to není o tom, co chtějí ponechat osudu obočí a ať rostou jak se vám líbí, nebo opustit praxi odstranění chloupků navždy. Naopak, je třeba vytvořit obočí takovým způsobem, že z široké středu obočí tvář se stanou zužuje směrem k uším. Bude přesně načrtávat oči a přitáhne pozornost lidí k horní části obličeje.

Takže shrňme. Zkombinovat s přímým nebo mírně zvlněné vlasy v délce nad nebo pod bradou měkké česané paruce stranou k hladkému vzhledu vašeho obličeje.

Použití měkké barvy rtěnky a červenat se, na rozdíl od světlými a tmavými tóny make-upu na oční víčka a okolo očí. Zvýrazněte tvář širokými obočími, jen abyste upoutali pozornost.

Existuje další způsob, jak dosáhnout štíhlé tváře. Můžete také snížit velikost vašich tvářích, jíst potraviny s nízkým obsahem tuku a sodíku, protože sůl přispívá k zadržování tekutin v těle, a jako výsledek, vaše tvář vypadá oteklé a kulatější.

Takže pokud budete kombinovat zdravou stravu s těmito jednoduchých a cenově dostupných triků, které jsme popsali v tomto článku, budete určitě vypadat lépe a rychle.


Jak vytvořit prostor pod podpaží lehčí?

Jak vytvořit prostor pod podpaží lehčí?

Oblast pod podpaží je velmi jemná a citlivá. Některé ženy se snaží skrýt skutečnost, že kromě použití deodorantů, holení a pocení, podpaží je tmavší než kůže na rukou. Budeme mluvit o možné příčiny takového jevu a přírodní prostředky pro pro boj s problémem tmavší kůže pod podpaží. Nadměrné pocení Pokud je příčinou tmavé kůže pod podpaží nadměrné pocení, měli byste vědět, že pot je jedním ze způsobů, jak bojovat s tělem toxiny.

(Krása)

Rinocerové řasenka pod očima

Rinocerové řasenka pod očima

Jednou z hlavních obav žen o jejich vzhled je vzhled obyčejných a napodobujících vrásek na obličeji. Ačkoli takové změny jsou součástí biologického stárnutí pokožky, mnoho lidí se o to později pokouší odložit, aby mladý vzhled byl co nejdéle. Ale je to těžší a těžší pokud neustále zažijete vystavení slunci a jiným environmentálním faktorům, které urychlují proces poškození kůže.

(Krása)