Detoxikační dietu s okurkou, zázvoru a citronu


Detoxikační dietu s okurkou, zázvoru a citronu

dobré kondici hubnutí a emocionální zdraví je jedním z klíčů k dobré kvalitě života, bez ohledu na věk. Existuje mnoho kroků, které můžeme podniknout, abychom zlepšili naše zdraví a zabránili vzniku mnoha nemocí, které se mohou objevit s věkem. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak zlepšit kvalitu života, je pravidelné používání čistící detoxikační stravy pro odstranění všech škodlivých látek a odpadů z těla.

Naše tělo se hromadí velké množství znečišťujících látek a toxinů, které mohou nepříznivě ovlivnit důležité orgány, ale s časem a obecný stav našeho zdraví. Důvodem výskytu toxinů v těle je špatná výživa, kontaminované prostředí, používání některých léků, sedavý životní styl a další negativní faktory.

To je důvod, proč očistit tělo a odstranit ho z toxinů by mělo být prováděno pravidelně. Tímto způsobem pomůžete tělu zbavit všech nahromaděných škodlivých látek.

Existuje mnoho různých přirozených způsobů čištění těla, které pomohou zlepšit vaši pohodu. V tomto článku se budeme sdílet nabídce čistící detoxikační dietu založenou na citron, zázvor a okurkou, nejen pomáhají vylučovat odpad, ale také zlepšit kvalitu života.

Co je to čistící detoxikační strava?

Hlavní součástí stravy je citron, okurky a zázvorový nápoj. Tyto tři přírodní produkty mají čistící vlastnosti. Takový nápoj by měl být užíván na prázdný žaludek každé ráno. Během dne byste měli vypít až dva litry nápoje.

Během výživy musíte ze stravy odstranit supermarket, cukr, tuky, mléčné výrobky a sůl. Kromě detoxikačního nápoje byste měli přidat do svého obvyklého menu velké množství ovoce, zeleniny, obilovin a chudého masa.

voda s citronem, okurkou a zázvorem

Tento nápoj je velmi jednoduché na přípravu, ale jeho příznivý účinek na tělo, je neuvěřitelné. Ginger, citrony a okurky nejen pomáhají odstraňovat toxiny z těla, ale také pomáhají zhubnout. Ingredience

:

  • 1 z citronu nebo limetky
  • 0,5 0,5 okurka kořen zázvoru 1
  • snítku čerstvé máty 1 šálek vody (200 ml)

Metoda:

, aby se tento přírodní čistící prostředky, je nutné nejprve důkladně propláchnout a dezinfikujte citrón, okurku, zázvor a lístky máty. Řezat všechny potraviny na malé kousky bez jejich vymazání z kůže a vložte je do hrnce s vodou. Nechte směs stát na noc. Následujícího rána bude připravena ke konzumaci. Můžete přidat led a med dle vašeho vkusu.

Jaké příznivé vlastnosti má tento detoxikát?

Každá složka tohoto nápoje má prospěšné vlastnosti, které jsou nezbytné pro udržení dobrého zdraví. Lemon

  • - citrus je známý pro svou schopnost čistit, takže to pomáhá vylučovat toxiny a škodlivé látky. Toto ovoce je oblíbené téměř v každém koutě světa. On je považován za léčivá rostlina, protože obsahuje velké množství vitamínu C a antioxidantů, které posilují imunitní systém a pomáhají předcházet vzniku mnoha nemocí. Citrony přispět ke zlepšení trávení, prevenci zácpy a nadýmání těla a odstraňuje přebytečné tekutiny. Vzhledem k vysokému obsahu vlákniny a pektinu citronů brání ukládání tuku.
  • Zázvor je přírodní produkt s protizánětlivými účinky, který má schopnost zlepšit trávení a má pozitivní vliv na nervovou soustavu. Jednou z hlavních aktivních složek zázvoru je gingerol. V sušené formě gingerol převede shohaol kterými zázvor je tak přínosem pro tělo. Kromě toho, zázvor stimuluje produkci žaludečních šťáv a umožňuje lepší vstřebávání živin z potravy. Zázvor zlepšuje látkovou výměnu, a tím spalování tuků a odstranění přebytečné tekutiny z těla. Okurka
  • - je rostlinný známé pro své močopudné vlastnosti, což rovněž podporuje vylučování přebytečné tekutiny. Kromě toho zlepšuje trávení a pomáhá zbavit tělo škodlivých látek, čímž se zlepšuje celkovou pohodu. Okurka je nízkokalorický zelenina (pouze 13 kcal / 100 g), která obsahuje velké množství vody a živin, které jsou nezbytné pro tělo:vitamínu A v malých množstvích, vitamínů B, C a E, a také na takových užitečných minerálů, jako je draslík, vápník, fosfor, hořčík a železo.


5 Přírodní prostředky pro štíhlejší břicho

5 Přírodní prostředky pro štíhlejší břicho

Hubnutí získat ploché břicho není tak jednoduché, jak to je, bohužel, jeden z částí těla, které mají tendenci držet hodně tuku. Zdravé stravování a cvičení jsou skvělé způsoby, jak se zbavit tuku z tohoto místa. Nicméně, nestačí k boji s břišním tukem ve všech případech nebo k dosažení ideálních parametrů.

(Ztráta váhy)

5 Cvičení pro pružné a silné hýždě

5 Cvičení pro pružné a silné hýždě

Hubnutí Chcete-li být pružné a krásné hýždě, to je důležité si uvědomit, že je třeba vést zdravý životní styl natrvalo. Daily tělesné cvičení v kombinaci se zdravou stravou, když jsou s vysokým obsahem bílkovin a zdravé tuky dietní potraviny pomáhá posilovat svaly této oblasti, což je atraktivní . Mnoho lidí navštíví tělocvičnu, aby dosáhlo cíle, protože simulátory a odborné školení pomáhají k dosažení výsledku v krátkém čase.

(Ztráta váhy)