Detox stravě citronu na bázi recepty


Detox stravě citronu na bázi recepty

Kromě této dietě odstraňuje toxiny a další toxiny, které brání tělu fungovat dobře, velmi rychle zhubnout, pokud propojíte ji se zdravou stravou a cvičením.

detoxikační dietu na bázi citronu je účinný způsob vylučování toxinů a nahromaděné toxiny, které zároveň podporuje zdravé hubnutí. Tato strava je asi půl století, ale stala se populární až v posledních letech.

O založeného

detoxikační dietu Tento citron detoxikační dietu na bázi citronu stal se populární po jeho developer, Stanley Burroughs začal doporučovat to k léčbě žaludečních vředů.Ve své knize „Master Cleanse“Burroughs podělil o své zkušenosti léčení jednoho pacienta, který se snažil tuto dietu po třech letech trpí žaludečními vředy.

Po 11 dnech detoxikační dietu citronu na bázi pacient překvapivě lékařizcela vyléčit. Vzhledem k tomu, že bylo zaznamenáno mnoho podobných případů, kdy byl výsledek po 10-11 dnech diety patrný. V anamnéze onemocnění těchto pacientů bylo také poznamenáno, že mnoho z nich ztratilo váhu.

Jak funguje letální detoxikační dieta?

Tato detoxikační dieta pomáhá tělu regenerovat nahromaděné toxiny. Jak mnozí z vás vědí, tělo se hromadí toxiny přes špatné stravovací návyky, znečištění, negativního myšlení a sedavý způsob života. Tato strava může být proto považována za pomocnou metodu pro udržení zdravého životního stylu. To znamená, že by měl být kombinován szdravou stravou a pravidelným cvičením, stejně jako snížení stresu, protože tyto faktory ovlivňují hladinu hromadění toxinů v těle.

Jak se připravit na letální detoxikační dietu?

K ovládání tuto dietu, je třeba nastavit si cíle získat výsledky. K dosažení cíle, by měl jasně definovat a vyjasnit všechny relevantní faktory na cestě. Některé se připravuje na této dietě, přechod na vegetariánskou stravu, který bude celý proces méně stresující pro tělo.

Pozor, mějte na paměti:

Tato dieta je kontraindikován u těch, kteří měli chirurgie nebo transplantaci orgánu bere imunosupresiva, stejně jako ti, kteří se v poslední době chirurgický zákrok.

Než začnete dietu, odhlásit kofein, sycené nápoje, cukr, mouku a vysoce kalorické potraviny.

limonáda detox Tato detoxikační dietu na bázi citronu je čistící program, který pomáhá čisté tělo. K přípravě limonádu, budete potřebovat následující ingredience: Citrony

  • čisté organické javorový sirup
  • Net kayenskyy pepř Minerální voda

Tato dieta je určena po dobu nejméně 10 dnů.

Poznámky:

  • Mix ve stejném množství vody, citronové šťávy a javorového sirupu. Směs v nádobách z tmavého skla v lednici udržet.
  • Přidejte 4 lžíce směsi do sklenice vody kayenskyy Put pepř a dobře se míchá, dokud se nerozpustí. V ideálním případě
  • , budete pít 6-12 sklenic limonády denní, táhnoucí se přes tento počet dnů a samozřejmě vypít sklenku, když máte hlad.
  • javorový sirup a citrónová šťáva drží brání oxidaci vitaminu C a enzymy v něm obsažené.

Také byste měli vzít projímadlo ráno a večer. Jednoduše míchat tři polévkové lžíce mořské soli v jednom litru vody, a pokud je to nutné vypít sklenici.

Jak jíst během detoxikační dietu na bázi citronu?

Dodržování této diety je dlouhodobý proces, který vyžaduje trpělivost.První den byste měli pít pouze limonádu. Později můžete začít pít pomerančový džus. Příští den, podávaných v potravě, zeleninových polévek a vývarů. Na třetí den můžete jíst zeleninu a ovoce. Pak postupně přidávat maso, ryby, mléčné výrobky, vejce a další potraviny k vyvážení stravy.

Po dokončení čištění těla (po 10-11 dnů), můžete jíst všechno, ale držet se zdravé výživy. Tento čistící dieta vám pomůže změnit své stravovací návyky a rozloučit se nezdravé potraviny.


Pít pro rychlé bolesti hlavy

Pít pro rychlé bolesti hlavy

Bolest hlavy je jednou z nejčastějších onemocnění, která postihuje lidi po celém světě a má mnoho příčin. Tato bolest se může kdykoli objevit a může být tak hrozná, že naruší každodenní záležitosti. Jak víte, nejčastějším typem bolesti hlavy je hromada bolesti hlavy. způsobuje bolest a nepohodlí v hlavě, pokožce hlavy a krku a obvykle je spojena se svalovým napětím v těchto oblastech.

(Recepty)

Banán smoothie pro neuvěřitelné hubnutí recepty

Banán smoothie pro neuvěřitelné hubnutí recepty

Po celá desetiletí, lidé nejsou přidány do banánové diety na hubnutí. Nicméně, mnoho studií ukazují, že na rozdíl od všeobecného přesvědčení, banány jsou dobré pro tělo a může pomoci těm, kteří se snaží zhubnout. Banány jsou výborné, ale protože obsah draslíku, jsou také vhodné pro potírání zánětu a zadržování tekutin.

(Recepty)