10 Potraviny, které bojují s rakovinou


10 Potraviny, které bojují s rakovinou

přírodních produktů Rakovina - chronickým onemocněním, které po staletí utrpělo lidí. Vzhledem k tomu, že je velmi obtížné a obvykle postihuje životně důležité orgány, jeho největší strach. Jedná se o jednu z nejnebezpečnějších onemocnění, která se může vyvinout.

V mnoha případech je příčinou rakoviny je genetická predispozice, ale také zjistili, že životní styl má stejný účinek jako cokoliv jiného. Mezi tyto faktory

konstantní působení toxinů a škodlivých látek z prostředí, které může zvýšit riziko vzniku rakoviny. Kromě toho, sloučeniny, které se používají pro zpracování potravin, nebo ji změnit na genetické úrovni, může být spojena s tímto onemocněním.

Není pochyb o tom, spotřeba přírodních produktů, které jsou 100 procent organické a neobsahují žádné pesticidy, může zabránit řadu poruch a zdravotních problémů.

To je důvod, proč dnešní článek chceme mluvit o 10 potravin, které bojují s rakovinou. Každý by je měl přidat do své stravy, aby vedl zdravější způsob života. Zjistěte více právě teď!

1. Červené víno sklenka červeného vína denně - skvělý způsob, jak zajistit tělu důležité antioxidanty a vitamíny.

I když obsah alkoholu, červené víno je resveratrol, aktivní sloučenina, která byla prokázána, inhibuje růst nádorových buněk v různých částech těla. 2.

Tento granátového jablka, který může být jeden celek nebo pít jeho džus, slavný vysoký obsah antioxidantů, které zpomalují účinky volných radikálů (škody Hlavními příčinami cell).

Pravidelná konzumace granátového jablka zpomaluje migraci nádorových buněk, čímž se snižuje pravděpodobnost vzniku metastáz.

3. Zelený čaj Zelený čaj se stal velmi populární díky své schopnosti podporovat hubnutí a boj s rakovinou.

obsahuje polyfenoly a další antioxidanty, které zabraňují dělení rakovinných buněk, bojovat s nádory a snížení rizika rozvoje v těchto částech těla: tlusté střevo

  • konečník pankreas plíce
  • jater hrudníku

4. Brokolice brokolice - jedná se o zelenou zeleninu, kterou by měla každý člověk nejednout nejméně několikrát za měsíc. Mají vysokou koncentraci vlákniny, která pomáhá odstranit škodlivý odpad ze střeva.

Brokolice obsahuje také složku známou jako sulforafanu, která pomáhá jater detoxikaci a zabraňuje růstu nádorů v gastrointestinálním traktu. 5.

spotřeba Káva a dokonce i lokální aplikace kávy má pozitivní vliv na prevenci rakoviny kůže. To vše je způsobeno tím, že kofein působí proti protein zvaný ATR, který ničí buňky poškozené UV zářením. 6. Česnek

Tento mocný terapeutický produkt je nejen jedním z nejlepších přírodních antibiotik, to je také známé jako způsob, jak bojovat s rakovinou.

Vzhledem k obsahu síry a mnoho vitaminů a minerálních látek, česneku, aby se zabránilo různé druhy rakoviny, včetně rakoviny: jícen

  • plic tlustého střeva v žaludku

7. matice matice obsahovat určité molekuly známé jako fytosteroly, které blokují estrogenové receptory, zpomaluje růst maligní buňky.

Pokud je přidat do svého jídelníčku, můžete snížit riziko, rakoviny prsu

  • rakovina prostaty rakoviny tlustého střeva

8. citrusové citrusových plodů, citrony, pomeranče a grapefruity - mnoho limonen, což je sloučenina, která stimuluje práce lymfocyty, které oni bojovali s některými typy rakoviny. 9. broskve

Podle několika studií, v broskví určité živiny, které zabíjejí rakovinné buňky, které způsobují poškození důležitých tkání.

broskev extrakt je potenciálním prvkem pro vývoj léků proti rakovině prsu v budoucnosti, protože působí na poškozených buněk bez ovlivnění těch, které jsou zdravé.

Doporučujeme vám přečíst: „hlavních příčin rakoviny prsu

Oregano 10. Tato aromatická bylina, která se tak často používá v kuchyni také obsahuje karvakrol, což je sloučenina, která zabíjí zhoubné buňky nalezené v prostatě.

Kromě toho bylo zjištěno, že oregano bojuje se zánětem a infekcí. A jak důležité pro snížení rizika vzniku rakoviny.

měli jíst tyto produkty ve velkém množství?

Dávejte pozor. Jen proto, že tyto produkty mají určité vlastnosti, které zabraňují rakovině nebo proti němu bojovat, nemají jíst celý den. Jde o to, přidat do svého jídelníčku (vždy u zdravých částech).

Kromě toho, že je důležité mít na paměti, že i když mají pozitivní vliv na léčbu rakoviny, to jejich zázračné léky.

Snažte se dodržovat zdravou stravu, a pokud jste opravdu v nebezpečí, navštivte svého lékaře.


Léčba ledvinových kamenů zázvorový čaj s kurkumou přírodních prostředků

Léčba ledvinových kamenů zázvorový čaj s kurkumou přírodních prostředků

Ledviny - je vyměšovací orgány, odpovědný za filtrování toxinů a nečistot v krvi, pak dovést močí. Tyto vlastnosti jsou velmi důležité v procesu detoxikace, a tak je klíčem k udržení zdraví. Kameny v ledvinách, také známé jako ložiska, se rozvíjejí v této důležité části těla. To pevnou část vytvořenou z látek obsažených v moči, Mohou být tak malé, jako zrnka písku nebo velké jako perly.

(Lidových opravné)

Zapomeňte na nespavost pomocí těchto pět dýchací techniky

Zapomeňte na nespavost pomocí těchto pět dýchací techniky

Přírodních produktů Všichni po celý den zažívá hodně stresu, který ve večerních hodinách změní v kouli stresu. V důsledku toho lidé v noci trpí nespavostí a nemohou plně spát a odpočívat. Samozřejmě, že příčiny nespavosti je mnoho, včetně chronické bolesti, změny související s věkem v lidském těle nebo nezdravým životním stylem.

(Lidových opravné)