Ten nápoj očistit tělo


Ten nápoj očistit tělo

přírodní prostředky obvykle naše tělo hromadit toxiny , produkované živými buňkami nebo bytosti, jako jsou zvířata, bakterií a jiných biologických organismů. Tyto toxiny mají schopnost způsobovat jak mírné, tak závažné onemocnění.

Existují dva typy toxinů:exogenní toxiny, které se dostanou do vašeho těla při dýchání, například v případě znečištění kůží a trávicím traktem; aendogenní toxiny, které se vyrábějí v těle v důsledku přítomnosti střevních bakterií, volné radikály, parazity, nebo proto, že stres a úzkost.

Je zcela nezbytné odstranit toxiny z těla, aby se udrželo zdraví ve správném stavu. Naše tělo má přirozenou funkci odpovědný za odstranění toxinů, ale někdy to nestačí. přebytek toxinů v těle může vést k významnému únavě, stresu a dokonce i alergie. Naštěstí existuje mnoho rostlin, které vám pomohou při procesu stažení. V tomto článku se budeme seznam deseti rostliny, které můžete použít, aby se přírodní výtažkyočistit tělo a říct jim, jak vařit.

jmelí jmelí z čistíren odpadních vod, která odstraňuje toxiny a působí jako diuretikum. Vařte dva listy v jednom litru vody. Po Kmen vývar přes síto a necháme stát na chvíli předtím, než pití. Pokud se vám to zdá být velmi hořké, můžete ho oslabit malým medem.

Artyčok Artyčok pomáhá ledviny a trávicí funkce těla. To je jeden z nejlepších závodů, které pomáhají v procesu čištění, takže artyčok se také doporučuje pro lidi, kteří trpí nadváhou. Tato rostlina se také doporučuje pro diabetiky, protože obsahuje inulin, nikoli škrobu. Artičok má také hypoglykemické vlastnosti, které pomáhají snížit přebytek cukru v krvi.

přípravy infuze, nalít sklenici vody v pánvi, umístěte artyčoky zpět 3 listy, vaří se po dobu několika minut, odstraňte listy nebo kmen vývar přes sítko, nechte mírně vychladnout a pití. Udělejte to každý den, aby vaše tělo mohlo využít všech výhodných vlastností této rostliny.

zelený čaj

Užitečné vlastnosti zeleného čaje jsou nekonečné, ale jak víme, z nichž hlavní je jeho diuretikum akcea jeho účinnost při snižování hladiny cholesterolu. Umístěte 3 listy do sklenky vařené vody, nechte je vařit a pít. Borůvky

infuze borůvek, i když nemluvíme o stejné rostlině, ale pouze bobule jsou opravdu účinné, protože to přispívá ke snížení zadržování tekutin v těle. Infuze doporučená pro použití lidmi, kteří trpí infekcí močových cest, jako je zánět močového měchýře. Grapefruit

My nejsme mluvit v tomto případě o rostlině, ale pouze o ovoce, ale infuze grapefruitové ideální pro stimulaci trávení a snížení chuti k jídlu, tak to pomáhá při hubnutí. Přidejte několik plátků grapefruitu do vody a uvaříme, odstraňte vařené plátky a pití infuzi.

tymián Tymián pomáhá očistit tělo a zlepšit váš trávicí systém. Trpíte-li těžkým menstruační křeče, tato rostlina budete také užitečné, aby jim usnadnila. Jehose používá také ke snížení celulitidy a úbytku hmotnosti. Vezměte lžíci sušených rostlin a přidat ji do vroucí vody, nechte nastoyitsya bit, a pak pít pivo.

Fenykl Fenykl dělá zázraky při čištění ledviny, a tím i vynikající diuretikum. Vaří se stonky a listy ve vodě, nalijeme přes síto a pití.

Dandelion Dandelion pomáhá čistit játra a urychlit trávicí systém. Přidejte lžíci pampelišky v šálku vařící vody, nechte stát a před infuzní nápoj, nalijeme přes síto. Petržel

Je ideální pro urychlení stažení tekutiny z těla. Litr vody, přidejte dvě polévkové lžíce petrželovou natí a dusíme na mírném ohni po dobu pěti minut. Vidtsidit závod přes síto a pravidelně pít v průběhu celého dne. Celer

Vzhledem k tomu, celer má čistící vlastnosti, může být považována za vynikající nástroj pro odstraňování nečistot a toxiny. Pomáhá také při snižování hmotnosti a při čištění jater. Připravte infuzi, vařte několik stonků v litru vody. Pijte neustále po celý den.

Nezapomeňte ...

Většina těchto rostlin se nachází v supermarketu. Navíc, většina z těchto infuzí pomoci při hubnutí, ale měly by být používány s výhradou vyváženou stravu. Pokud jste těhotná, je lepší tyto nápoje nepít. Také si pamatuji, i když některé z nich by se jíst pravidelně, ale ne zneužívají kvůli nadbytku, mohou mít projímavý účinek.


Přírodní prostředky z kukuřice na nohou

Přírodní prostředky z kukuřice na nohou

Lidské nohy jsou velmi obtížné zvládnout. Oni mohou být nazýváni nějakým technickým zázrakem, protože mají velkou fyzickou aktivitu. V jistém smyslu je to dokonce velmi dobré, protože naše nohy jsou součástí těla, které nejvíce používáme a nadužíváme. Jejich povaha je dobře promyšlená, ale ani to jim neumožňuje odolat všem nákladům.

(Lidových opravné)

Prostředky pro snížení vrásek na krku

Prostředky pro snížení vrásek na krku

Většina přírodních opravné prostředky, které dráždí ženy, když se nosí hezké šaty s výstřihem nebo rozepnul několik tlačítek na hrudi - A vrásky na krku. Samozřejmě, s věkem, naše kůže ztrácí tón a elasticitu a kromě toho existuje mnoho dalších vnějších faktorů, které také ovlivňují stav kůže. Je zřejmé, že se tyto účinky nebudou moci zcela zbavit, ale můžete použít jednoduché vlastní nástroje, které snižují vzhled vrásek kolem krku.

(Lidových opravné)