Deprese a úzkost - znamení síly


Deprese a úzkost - znamení síly

Zajímavá fakta Tam je falešná víra, že deprese a úzkost jsou příznaky slabosti a omezit možnosti pro život. Ale to není pravda; lidé s úzkostí, depresí nebo smíšené příznaky šílených nebo zdravotně postižené, a bod není, že „nemá charakter.“

Je to smutné a vyčerpávající pro boj, ale je to společenská realita, kterou nelze ignorovat. Tak, a to navzdory pokroku vědy, a to prostřednictvím bezvědomí vstřebávání informací naší moderní společnosti stále tvrdí, že emocionální a psychické problémy jsou synonymem slabosti a zranitelnosti.

Proto s ohledem na skutečnost, že deprese a úzkost, nejsou považovány za rány, které potřebují léčení, často slyšíme takové argumenty: „just relax“, „není všechno tak špatné“, „život nemá být smutný po celou dobu "," Ne, kvůli kterému plakat "," je to jen část zrání "a podobně.

Zní to dobře? Ve skutečnosti je velmi pravděpodobné, že jsme na obou koncích tohoto typu uvažování. Je proto důležité zvýšit povědomí a poskytnout emocionální bolest pozornost, kterou si zaslouží.

Stejně jako byste ignorovat bolest břicha nebo migrénu, neměla ignorovat emoční bolesti.

Ujistěte se, že číst Top semena k léčbě migrény

Nemůžeme očekávat emoční zranění uzdravili. Musíme na nich pracovat a identifikovat je.

Možná se budete muset obrátit na psychologa o pomoc a některé strategie vyrovnat se s těžkou emocionálníbolesti, vytváří úzkost a deprese.

Navíc náš příklad, stejně jako byste již jíst mléčné výrobky se dozvěděl, že trpíte nesnášenlivostí laktózy, měli byste se vyvarovat myšlenky a okolnosti, které infikují vaše citové rány. ❑ Bandáže nestačí: musíte vyčistit a vyléčit své emoce.

Takže v tomto článku se budeme snažit pomáhat lidem, kteří trpí těmito zraněními, aby jejich emoce pod kontrolou. Zvážit další potíže ...

-

špatné horská dráha pocity, které přicházejí s úzkostí, podobné těm, které by mohly být pocit, jakoby na horské dráze se něco pokazilo.

Představte si, že jste v této situaci. Strávili jste jeden den v zábavním parku kvůli jezdci oblíbené atrakce. Abyste se k němu dostali, je třeba dlouho počkat, dokud nenastane vaše kolo.

Je to horký den a slunce hoří hlavu, což způsobuje bolest a fyzické nepohodlí. Cítíte se unavený a opravdu nechcete jít do snímků, ale stále to udělejte, protože jste zde, abyste měli radost.

Jakmile se posadíte, srdce začne bojovat, vše kolem otáčí, sedadla se několikrát otáčí o 360 °. Jste ponořeni do temných tunelů a balóny na vás letí, jako by chtěly zaútočit.

Dýchání zrychluje a srdce nadále tvrdě bojuje. Cítíte, že by se mělo něco kdy stát. Pocit smíšené, v hrudi se stává těsně, nemůžete se pohybovat a vůbec nic nemůžete udělat.

Nemůžete se vyhnout negativnímu myšlení. Vykřikněte, plakejte a stěžujte si, ale nikdo vás slyší, ani sami. Zoufale žádáte, abyste přestal a cítil, jak už umíráte.

Tuto událost však nemůžete zpomalit, protože se zastavíte až po skončení cesty.

V tomto smyslu je úzkost jako špatná horská dráha.

Nakonec se zastaví, ale nevíte, kdy a jak, takže udržet si pod kontrolou v podmínkách nejistoty je obtížné.Deprese - dark soul

Každá osoba, která trpí depresí se cítí jako je zabalen do tmy. Postupně tato temnota zachytí vše, co vás obklopuje, není nic, co by vás motivovalo nebo povzbuzovalo. Školení nebo práce vyžadují spoustu úsilí a vy jste buď neustále rozrušení nebo naštvaní.

Chcete vědět více? Číst: 9 tipů pro efektivní ochranu

překonat deprese Deprese - poslední kapka do poháru trpělivosti nákladu, který se stal mnohem obtížnější obtížných situací a okolností, které dělaly hluboký dojem na vás a zanechal vám cítit zmatený.

Je důležité, abyste pochopili, že něco není v pořádku, pak se vztahuje na profesionální pomoc a podporu

poskytnout vám emocionální pochopení toho, co se děje.Emocionální problémy nejsou volbou. Člověk s depresí neříká:

„Chci se cítit špatně a ponořit se do studny smutku, aby zjistil, jestli bych mohl utopit v něm.“ to nefunguje tímto způsobem. Ve skutečnosti se to může stát každému z nás. Nikdo není prostý chrupu úzkost a deprese

Deprese a úzkost jsou známky síly, ne slabosti.

Tyto emocionální problémy nejsou jen tam přes noc, neboť kované v pekle žijí s emocionálními problémy a vyčerpání. Oni nejsou také výsledkem osobních rozhodnutí. Nechceme se rozhodnout, zda budeme cítit, nebo ne. Oba emocionální problémy přicházejí z toho, jak se vyrovnávají s životními potížemi a snaží se zůstat silné příliš dlouho.

Nesmíme zapomenout na to, protože bez utrpení z úzkosti nebo deprese v určitém okamžiku svého života nikdo

, přímo nebo nepřímo.Zvyšte uvědomění, naučte se pochopit tyto problémy a především nikdy neodsuzujte ...


Pravidelné testy v krvi mohou detekovat přítomnost nádoru v těle

Pravidelné testy v krvi mohou detekovat přítomnost nádoru v těle

Zajímavá fakta Včasná diagnóza rakoviny - je jedním z nejdůležitějších úkolů lékařské komunitě, protože je důležité, aby předčasně detekovat přítomnost nádoru. Navzdory pokroku v medicíně je stále potíže s prováděním speciálních studií, když lékaři podezřívají rakovinu. V současné době existují klinické studie a analýzy, které pomohou identifikovat maligních buněk v těle.

(Zajímavosti)

Chlorofyl - nádherné přírodní prostředek

Chlorofyl - nádherné přírodní prostředek

Zajímavá fakta šťávy rostlina má mnoho pozoruhodných blahodárné vlastnosti lidského těla. Když krev zadá chlorofyl šťávu, zvyšuje metabolismus, pomáhá bojovat s nemocí, podporuje regeneraci buněk a tak dále. Chcete vědět více o přínosných vlastnostech tohoto nádherného přírodního léku - chlorofylu? V tomto článku vám o tom řekneme.

(Zajímavosti)