10 Produktů od bolesti v krku


10 Produktů od bolesti v krku

přírodní prostředky se mohou objevit bolest v krku velmi náhle, jako symptom bakteriálními nebo virovými infekcemi, jako je nachlazení, chřipky, hrdlo strep a mononukleózy. To může také být výsledkem kouření, dýchání úst v průběhu spánku, kontaminovaného vzduchu nebo dokonce různých druhů alergií.

Ať už je příčinou bolestí v krku, to je důležité, aby se ty správné kroky k řešení hlavní infekcí a nenechá se stát vážným problémem. I když jídlo, které nemají tendenci se obvykle myslí, když máte bolesti v krku, pravda, že některé potraviny mohou skutečně pomoci zotavení rychlosti.

V dnešním článku se chceme podělit o 10 potravin, které dodají tělu živiny potřebné k uklidnění bolestí v krku a zklidnění nepohodlí.

Banana Banány obsahují živiny: vitamín B6, draslík, a samozřejmě vitamín C. Vzhledem k tomu, ovoce je měkké, snadno spolknout, to nebolí v krku, a nízká kyselost nevadí, když jsi ho žvýkat. Med a citron

To je jeden z nejznámějších starověkých prostředky pro úlevu od bolesti v krku a v boji proti infekcím. Může dokonce pomoci odstranit další příznaky, jako je kašel a nazální kongesce. Abyste to udělali, mixujte dvě lžíce citronové šťávy s lžící medu. Můžete se jíst samostatně nebo zředit sklenicí teplé vody.

zázvorový čaj nebo čaj s medem

zmírnit bolest a podráždění v krku, měl by pít zázvorový čaj nebo čaj s medem.

Zázvorový čaj má silné protizánětlivé vlastnosti, které rychle uklidňují bolest v krku. Med je přírodní antibiotikum, které pomáhá bojovat s infekcemi, uklidňující krk. Ovesné

Tento jemný jídlo snadno prochází krku a mohou být kombinovány s medem nebo banán ke zlepšení výhod. Oves obsahuje rozpustnou vlákninu, která pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a významné množství proteinu, který má zlepšit svou fyzickou výkonnost a poskytují pocit plnosti, která bude trvat až do dalšího jídla.

celozrnné těstoviny celozrnné těstoviny obsahuje živiny, jako jsou vlákna, železo, zinek a vitamíny B1, B2, B3 a E. Pomáhají zmírnit bolest v krku, protože jsou snadno k jídlu, a můžete je naplnit se smetanovou omáčkou nízký obsah tuku.

Vařené mrkve

Tato zelenina obsahuje živiny jako vitamíny A, C a K, stejně jako vlákniny a draslík. Posiluje imunitní systém a pomáhá řešit bolest v krku, zejména ve vařené formě. Sýrový mrkví může být pro hrdlo příliš tvrdý a zhoršuje problém. Kuřecí polévka

Tento klasický recept pomáhá posílit obranyschopnost organismu proti virovým infekcím, a zmírňuje příznaky, jako je bolest v krku a překrvení nosní sliznice. Měkké protizánětlivé vlastnosti neumožňují, aby viry přicházely do styku se sliznicemi. Dobrý recept na kuřecí polévku obsahuje mrkev, cibuli, celer, okurky, brambory a česnek.

Vaječné bílkoviny

Vejce - je potravinářský výrobek, který je snadno stravitelný tím, že tělu dodává bílkoviny a jiné důležité živiny. Vaječné bílky mohou pomoci při boji se zánětem a bolestí v krku, ale nepoužívejte žádné koření.

Shavliya

Shavliya je rostlina, která má mnoho léčebných vlastností, které byly po mnoho staletí používány ke zmírnění příznaků, jako je bolest v krku. Obsahuje mnoho enzymů, flavonoidů a fenolových kyselin. Můžete udělat šalvěj čaj nebo přidat do polévek.

Česnek a cibule česneku a cibule obsahují sloučeniny síry, které se potýkají s hlenu a usnadnit její stažení z dýchacích cest. Oni jsou považováni za nejmocnější přírodní antibiotika schopné bojovat proti virovým a bakteriálním infekcím, stejně jako zmírnit příznaky jako bolest v krku.


Kráterkovitosti: 5 alternativa využívá přírodní prostředky

Kráterkovitosti: 5 alternativa využívá přírodní prostředky

Lidé obvykle vyřazeny pomerančová kůra, oranžová nebo jíst vydavyvshy šťávu, ale nevědí, že mohou být použity k vaření přírodní prostředky a úklid domu. Oranžová kůra nemusí být dost chutna, ale jsou důležitým zdrojem vitamínů, minerálů a esenciálních olejů, které mohou zabránit a léčit zdravotní problémy.

(Lidových opravné)

Péče o vlasy s cibulí a medem pomůže vyhnout se vypadávání

Péče o vlasy s cibulí a medem pomůže vyhnout se vypadávání

Cibule a med vlasy lék je ideální pro boj s lupou. Nadměrná ztráta vlasů a potíže jsou jedním z nejčastějších estetických problémů, kterým lidé čelí. Ačkoli bylo prokázáno, že ztrácí z 50 až 100 nití vlasů každý den normálně , případy, kdy osoba ztratí více než tato částka se zvyšuje. Vše ukazuje, že je to hlavně kvůli špatné výživě a stálému stresu, který postupně oslabuje a činí vlasy tenčí.

(Lidových opravné)