10 Produktů od bolesti v krku


10 Produktů od bolesti v krku

přírodní prostředky se mohou objevit bolest v krku velmi náhle, jako symptom bakteriálními nebo virovými infekcemi, jako je nachlazení, chřipky, hrdlo strep a mononukleózy. To může také být výsledkem kouření, dýchání úst v průběhu spánku, kontaminovaného vzduchu nebo dokonce různých druhů alergií.

Ať už je příčinou bolestí v krku, to je důležité, aby se ty správné kroky k řešení hlavní infekcí a nenechá se stát vážným problémem. I když jídlo, které nemají tendenci se obvykle myslí, když máte bolesti v krku, pravda, že některé potraviny mohou skutečně pomoci zotavení rychlosti.

V dnešním článku se chceme podělit o 10 potravin, které dodají tělu živiny potřebné k uklidnění bolestí v krku a zklidnění nepohodlí.

Banana Banány obsahují živiny: vitamín B6, draslík, a samozřejmě vitamín C. Vzhledem k tomu, ovoce je měkké, snadno spolknout, to nebolí v krku, a nízká kyselost nevadí, když jsi ho žvýkat. Med a citron

To je jeden z nejznámějších starověkých prostředky pro úlevu od bolesti v krku a v boji proti infekcím. Může dokonce pomoci odstranit další příznaky, jako je kašel a nazální kongesce. Abyste to udělali, mixujte dvě lžíce citronové šťávy s lžící medu. Můžete se jíst samostatně nebo zředit sklenicí teplé vody.

zázvorový čaj nebo čaj s medem

zmírnit bolest a podráždění v krku, měl by pít zázvorový čaj nebo čaj s medem.

Zázvorový čaj má silné protizánětlivé vlastnosti, které rychle uklidňují bolest v krku. Med je přírodní antibiotikum, které pomáhá bojovat s infekcemi, uklidňující krk. Ovesné

Tento jemný jídlo snadno prochází krku a mohou být kombinovány s medem nebo banán ke zlepšení výhod. Oves obsahuje rozpustnou vlákninu, která pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a významné množství proteinu, který má zlepšit svou fyzickou výkonnost a poskytují pocit plnosti, která bude trvat až do dalšího jídla.

celozrnné těstoviny celozrnné těstoviny obsahuje živiny, jako jsou vlákna, železo, zinek a vitamíny B1, B2, B3 a E. Pomáhají zmírnit bolest v krku, protože jsou snadno k jídlu, a můžete je naplnit se smetanovou omáčkou nízký obsah tuku.

Vařené mrkve

Tato zelenina obsahuje živiny jako vitamíny A, C a K, stejně jako vlákniny a draslík. Posiluje imunitní systém a pomáhá řešit bolest v krku, zejména ve vařené formě. Sýrový mrkví může být pro hrdlo příliš tvrdý a zhoršuje problém. Kuřecí polévka

Tento klasický recept pomáhá posílit obranyschopnost organismu proti virovým infekcím, a zmírňuje příznaky, jako je bolest v krku a překrvení nosní sliznice. Měkké protizánětlivé vlastnosti neumožňují, aby viry přicházely do styku se sliznicemi. Dobrý recept na kuřecí polévku obsahuje mrkev, cibuli, celer, okurky, brambory a česnek.

Vaječné bílkoviny

Vejce - je potravinářský výrobek, který je snadno stravitelný tím, že tělu dodává bílkoviny a jiné důležité živiny. Vaječné bílky mohou pomoci při boji se zánětem a bolestí v krku, ale nepoužívejte žádné koření.

Shavliya

Shavliya je rostlina, která má mnoho léčebných vlastností, které byly po mnoho staletí používány ke zmírnění příznaků, jako je bolest v krku. Obsahuje mnoho enzymů, flavonoidů a fenolových kyselin. Můžete udělat šalvěj čaj nebo přidat do polévek.

Česnek a cibule česneku a cibule obsahují sloučeniny síry, které se potýkají s hlenu a usnadnit její stažení z dýchacích cest. Oni jsou považováni za nejmocnější přírodní antibiotika schopné bojovat proti virovým a bakteriálním infekcím, stejně jako zmírnit příznaky jako bolest v krku.


Příznaky a léčba pneumonie

Příznaky a léčba pneumonie

Už jste někdy měli pneumonii? Pokud ano, pak víte, jak vážné to může být. Navíc pravděpodobně víte, že je důležité, abyste byli schopni rozpoznat symptomy, které doprovázejí tuto nemoc. Měli bychom být ještě opatrnější, pokud jde o děti a starší, kteří se mohou cítit vážně, pokud se dostanou pneumonií.

(Lidových opravné)

Nejlepší esenciální oleje pro prevenci cévních žláz

Nejlepší esenciální oleje pro prevenci cévních žláz

Cévní hvězdičky: Může být něco nepříjemnější, pokud jde o to, jak vypadají vaše nohy? Kromě toho, že vedou k nevzhlednému vzhledu, jsou cévní řetězce vážným zdravotním problémem a často vedou k nepohodlí v každodenním životě. Existuje mnoho případů, kdy vedle chirurgického zákroku není nic jiného. Někdy je nutné, aby se snížilo riziko trombózy nebo krevních sraženin a aby se zlepšil krevní oběh v nohou.

(Lidových opravné)