Pečujte o své skalp denní


Pečujte o své skalp denní

zdraví Většina lidí (zejména ženám) chtějí mít spoustu krásné vlasy jako obrázky v časopisech a módních přehlídek. To je důvod, proč tam jsou stovky krémy a léků, které lze zakoupit v obchodech.

Ale mnoho z nich nepovažuji za něco důležitého - místo, kde se „rodí“ prameny. V dnešním článku se dozvíte, jak pečovat o pokožku hlavy každý den. Bude se jednat o prevenci lupů a vám umožní vychutnat si mnohem krásné vlasy.

zdravé skalp vlasy =

krásné vlasy vypadat jako byste právě opustila salon, nemusíte trávit štěstí na zařízení pro péči nebo léčení. Za prvé, musíte se postarat o skalp.

Samozřejmě, můžete si vybrat vlasy tak, že se vám líbí, ale pokud nemáte dostatečně záleží na oblasti, kde vlasy začíná svůj život či znehodnocení, bude žádná vozidla nedá pozitivní výsledky.

Sucho, nadměrná těžba ropy, účinky slunečního záření a špatnou péči o vlasy - tyto Nejbezprostřednější způsobuje problémy, jako je ztráta vlasů nebo alopecie, lupy, řídnutí vlasů, svědění, dermatitidy a dalších. Pokud opravdu chcete mít krásné vlasy, nejprve upozornit na vlasovou pokožku a „útok“ Kořen problému (to je slovní hříčka).

Tipy pro péči o pokožku hlavy

doporučení pro zdravou pokožku hlavy vám dá vynikající výsledky. Ujistěte se, že dávat pozor na ně a pečlivě sledovat. Čištění

Pokud jste si nevšiml, toto místo nazbyruyetsya stejné znečištění (prach, odumřelé kožní buňky, vyvážení šampon, atd.) To může ucpané póry pokožky hlavy, folikuly jsou špatně krmena a tam efekt „dusí“ vlasy, což je slabší a křehčí.

Vlasy by se měly mýt častěji než jednou týdně, ale ne každý den. Najít střední cestu, která vám bude vyhovovat. Pokud si umýt vlasy každý den, může to způsobit, že některé nežádoucí vedlejší účinky, zmírnit vás užitečných živin a udržet kořeny.

nejlepší pokusit se umýt si vlasy každé tři dny a používat přírodní šampon a kondicionér (například ovesné vločky, avokádo nebo medem) na vlasovou pokožku mohl vyrábět vlastní přírodní oleje.

dobrá masáž masáž hlavy - je nejen skvělý způsob, jak relaxovat po dlouhém dni, ale také má úžasné přínosy pro zdraví a krásu.

Zkuste každý den dělat masáž prst (v žádném případě nesmí být hřebíky), aby podporovaly lepší cirkulaci krve, kyslíku a vstřebávání živin, a odstraňte všechny nečistoty a prach, který se nashromáždil. To vždy jemně zatlačte dolů, a pokud máte například potíželupy, můžete mít trochu esenciální oleje nebo olivového oleje.

Look Roušky domácí verzí skalp, protože mohou zlepšit stav vlasů. Každý týden dát takové směsi na hlavě: 1 sklenice

  • bílý jogurt 2 lžíce med (60 g)

Ty by měly získat pasty, které lze aplikovat na pokožku hlavy a nechat po dobu 15 minut. Poté opláchněte teplou vodou. Tento antiseptický oživení a obnovení pleti. Pokud je příliš suchá, nahradit malé množství medu aloe gelu.

Food nikdy zapomenout, že krása začíná zevnitř. Všechny masky, krémy a šampony, bude přirozený svět nepomůže, pokud budete jíst správně. Musíte jíst hodně ovoce, zeleniny, semena, fazole, ořechy a celá zrna. V případě, že tělo nemá potřebné živiny, bude jistě mít vliv na váš vzhled.

Nezapomeňte přidat tyto potraviny do svého jídelníčku. Celer Mrkev

  • řasy ryby (např. Losos)
  • ořechy Almond Milk
  • Rostlinné oleje z avokáda

Olive Běžné problémy

skalp lupénka, dermatitidy a lupů jsou tři nejčastější problémy vlasové pokožky. Obvykle jsou nejzřetelněji projevuje ušima a kolem čela, vlasové a krku. Když už mluvíme o lupů, to je složeno z odumřelých kožních buněk, které oloupat a vypadají ošklivě. Například to může být vyléčeno bylinné šampony.

Lidé s psoriázou trpí tabletové off buněk a zánět pokožky hlavy. V případě, že problém se týká vás, snažte se česat si vlasy příliš často a vždy použít kartáč s štětinami. Nepoškrábejte a nedráždí pokožku hlavy, umýt si vlasy jemně a nepoužívejte vysoušeč vlasů ani jiné agresivní produkty pro vlasy.

Oznámení pocit stresu či úzkosti, máte obavy, protože může dojít k odlupování pokožky hlavy. Také důvod, proč je špatný mycí péči o vlasy nebo používání některých kosmetických přípravků.

příklad, ne vždy doporučuje barvit vlasy nebo svázat ho pevně, dokud je ještě vlhký. Můžete prát rožni slanou vodu pro vyrovnání množství oleje, který produkuje pokožku hlavy. To je také užitečné pro masáž této oblasti za použití malého množství olivového oleje nebo rostlinného oleje arniky.

Oznámení příznaky a symptomy v těle a co je nejdůležitější - změna návyků, které způsobují nepříjemný pocit na pokožce hlavy nebo poškození. Pokud se budete držet těchto rad, budete mít úžasný nádherný vlasy, je to, jako jste vždy chtěli.


Přírodní prostředky pro růst vlasů

Přírodní prostředky pro růst vlasů

Zdraví Někdy naše vlasy ztrácí sílu, poškodí a začne padat, a určitě budeme dělat vše, co je v našich silách, aby ji obnovit a urychlit svůj růst. To je v tomto případě jsme pro Vás připravili několik užitečných doporučení, přírodní prostředky, které pomáhají dosáhnout požadovaného výsledku: mít opravdu husté vlasy a zdravé a lesklé a hebké vlasy.

(Krása)

Nejlepší přírodní vrásky

Nejlepší přírodní vrásky

Přírodní léky dobře fungují pro kosmetické účely. Kromě toho nemají žádné vedlejší účinky na pokožku nebo zdraví. Jsou účinné vzhledem k obsahu vitamínů, minerálů a mastných kyselin. Tyto látky také mají silné antioxidační vlastnosti, které pomáhají odstranit vrásky a bojovat proti dehydrataci a letargii.

(Krása)