Je špatné jíst moučné výrobky ve večerních hodinách?


Je špatné jíst moučné výrobky ve večerních hodinách?

Hubnutí je názor, který se spotřebovává při večeři, zůstává v těle. A to je opravdu možné, když půjdete spát hned po jídle. Pak tělo nemá schopnost trávit.

Z tohoto důvodu dojem, že jíst těstoviny k večeři velmi špatné. V tomto článku budeme popisovat, zda je tato hypotéza pravdivá. Potraviny a hormony

Než budeme hovořit o spotřebě pečivo k večeři, je nutné pochopit fungování hormonů. Kromě toho je třeba porozumět jejich roli v každodenním životě osoby.

tlustí lidé mají tendenci jíst ve stavu úzkostinebo přes závislost na jídlo, ne kvůli hladu. To je způsobeno produkcí serotoninu.

Tento hormon má několik funkcí. Reguluje chuť k jídlu, řídí tělesnou teplotu, ovlivňuje náladu.

Serotonin ovládá dvě mozkové oblasti: pinealna žlázy a hypothalamu. Tyto dvě části fungují podle světla a tmy.

Protože tento hormon má více aktivity po celý den. V noci, její úroveň se snižuje amůže způsobit deprese, úzkost nebo nervozita.

To znamená, že v noci budete jíst víc než ráno.

Ale zajímavé je, že tento hormon, „vybere“ jaké produkty chtějí konzumovat. Samozřejmě nedává přednost dobrému jídlu: ovoce a zeleninu. Místo toho, volba padá na sladkosti, sacharidů, tuků, slaných potravin. Pšenice a deprese

Mnoho lidí se snaží zhubnout, nebo se potýkají s obezitou, ve stavu úzkosti. Vzhledem k tomu, že konzumovat potraviny s obsahem mouky a cukru(nebo všechny dohromady) k odstranění stresu.

Toto jídlo má uklidňující účinek a je něco jako antidepresivum. Je velmi škodlivé pro zdraví, pokud spotřebujete takové výrobky před spaním.

smutek a zklamání přichází v několika neovladatelné touhy jíst mouku Smakolyk spaním. Spotřeba rafinovaných sacharidů pomáhá sadu nadváhy a ztěžuje zhubnout.

Jídelní večerní volby nejsou "škodlivé". Problém je jen. Také jít hned spát po jídle, ne dávat tělu šanci spalovat kalorie, vytváří možnost pro sadu kila navíc.

To je způsobeno skutečností, že složky jsou velmi pomalu tráveny. To může způsobit problémy s žaludku nebo střev (kyselost, nadýmání, zácpa, atd.).

Měli bychom také pamatovat na to, že je závislé na produktech obsahujících mouku.

Pokud nárok jíst, můžete si vybrat těstoviny, chléb, sušenky ... Je to proto, že mají schopnost plnitchuť k jídlu, a ulevit nervovosti a smutek.

Úplně odstraňte sacharidy ze stravy - neplatí. Doporučuje sesnížit množství jejich spotřeby ve večerních hodinách.

Vezměte snídani na snídani nebo večeři bezpečně. Poskytují energii potřebnou k provádění každodenních činností, při nichž sacharidy "spálí" za několik hodin.

Pokud mluvíte o večeři, pak je to trochu jiné. Přesto, během spánku, energie není zapotřebí.

Na druhou stranu, vybrat večeře potraviny, které jsou snadno stravitelné, jako je ovoce a zelenina.Díky možnosti večera bude spánek snadný a problém obezity vás neovlivní.

Jak překonat závislost na produktech mouky?

Teoreticky je použití mouky před spaním velmi snadné. Ale v praxi je to mnohem obtížnější, že?

Pojďme mluvit o několika "trikách", které pomohou snížit chuť k jídlu. Tyto tipy vám pomohou před přejíráním před spaním.Výrobky mouky nebudou do vaší večeře a postupně ztratíte váhu:

1. Fyzické cvičení

Fyzická aktivita je spásou v mnoha ohledech. Pomáhá například zlepšit fyzický stav a zhubnout.

Také zlepšuje náladu.

Přidejte půl hodiny denně ke střednímu cvičení a zapomenete na úzkost, stres a depresi. 2. Jezte více ovoce

Vždy držte talíř ovoce na stole, abyste se vyhnuli pokušení užívat si sladkostí a sacharidů.

Ovoce

stabilizovat krevní cukr a nasytit tělo . Jsou obohaceny vodou, vlákninou a vitamíny.Jakmile si budete chtít užít čokoládu, udělejte volbu ve prospěch lahodného jablka nebo banánu.

3. Pít více vody

Někdy mýlíme hladem s žízní

. Proto místo nasycení těla kapalinou otevřete chladničku a jíst.Pokud máte normální rovnováhu

vody v těle , je nepravděpodobné, že budete cítit hlad v noci.4. Poslouchejte své tělo

Naučte se pochopit signály vašeho těla, když žaludek zuří hladem. Hladový chmur se poněkud liší od pouhé touhy jíst něco.

Chcete-li pochopit rozdíl mezi těmito pocity, stojí za to

analyzovat to, co byste chtěli jíst.Pokud první věc, která se přemýšlí, je francouzské hranolky nebo sušenky, pak nemáte hlad.

Když je člověk hladný, může jíst něco, aniž by převzala.5. Nepřejívejte se

Cram plné břicho jídlo na večeři je velmi škodlivé pro zdraví.

Obvykle se lidé přejídají, protože oči jsou vždy hladové. Proces stravování jídlem je velmi rychlý a tělo nemá čas dát signál, že je již nasycený.

Dobře promíchejte a nejedete hlavní jídla.


Jak mít tenké ruce s několika cvičení

Jak mít tenké ruce s několika cvičení

Lidé často prožívají přes příliš tlusté nebo propadlé ruce. To nejsou zprávy . Chcete-li mít tenké ruce a vždy je udržovat ve správné formě, vyzkoušejte několik málo velmi účinných cvičení. Úroveň tuku v těle obecně klesá, a nikoli v určité oblasti . To znamená, že pokud se chcete zbavit nadbytečného tuku, takže vaše ruce ztratí váhu, musíte pracovat na celém těle.

(Ztráta váhy)

5 Cvičení, aby vaše hýždě a nohy v tónu

5 Cvičení, aby vaše hýždě a nohy v tónu

Kůže a nohy - Jedná se o dvě části těla, které vyžadují stálou práci zůstat silný v tónu. Jelikož se jejich formy liší od člověka k člověku, pokud se s nimi nerozdělí, tyto svaly oslabují a kůže na nich ztrácí. Nejvíce nepříjemné, když v těchto oblastech jsou obvykle striže, celulitida a další kosmetické problémy.

(Ztráta váhy)