Je pravda, že pocení vede ke ztrátě hmotnosti?


Je pravda, že pocení vede ke ztrátě hmotnosti?

Hubnutí je obyčejný mýtus říká, že čím více potu svůj sportovní, tím větší váhu ztratíte. To však není pravda. Množství spalovaných kalorií je spojeno nejen s pocením. Nakonec, kdyby to nebylo pravda, lidé, kteří se nepotknou, neztratí žádné gramy!

Zde odpovídáme na otázku: je to opravdu pocení dává štíhlou postavu?

Škoda, ztráta hmotnosti a cvičení

Podívejte se, co se děje v tělocvičně nebo ve cvičení. Když trénink je u konce, někteří lidé poskakují později, potřebují ručník a mění oblečení. Na druhé straně jsou ostatní lidé tak suché, jako by se nepohnuli prstem.

První ztratit větší váhu než druhý?

To je společný názor. I přes to, že mnoho lidí to myslí, to neznamená, že je to pravda. Chcete-li zjistit, zda pocení znamená více spálených kalorií, zjistěte, co se ve vašem těle děje během tréninku.

cvičení a tělo, aby si v pohodě, když tělesná teplota příliš vysoká,

vaše tělo má mechanismus, který nazýváme pocení. V podstatě uvolňujete vodu přes potní žlázy umístěné v kůži. Snižuje tělesnou teplotu. Počet potních žláz určuje geny a pracují odlišně u různých lidí. Studie prokázaly, že

Čím více se potíte, tím více potních žláz (průměrný počet 2-4 miliony po celém těle). Ženy obvykle mají více žláz než muži, ale mužské potní žlázy jsou aktivnější (o 50% více). Kromě toho, že mají odlišné složení těla:

tělo lidskou více vody, a jejich kyselé pot. Důvodem jsou hormonální rozdíly. Například, ženy sportovce začínají potit při vyšších teplotách a od hlubších tkání těla. Pro stejné úsilí a teplotu mají muži větší zábavy. Na druhé straně ženy mají více mechanismů pro ochlazování těla (včetně krevního oběhu).

To je důvod, proč, když se podíváte na posilovně, je pravděpodobné, že vidět zpocené muže a ženy se zarudlou pokožkou (zejména obličej). Důvodem je to, že

kapiláry na povrchu jejich kůže se rozšiřují a dávají teplo. Intenzita pocení závisí také na následujících faktorech:

počasí (vlhkost a teplo způsobit větší pocení)

  • pití kávy nebo kouření
  • potraviny (kořeněná jídla zvyšuje tělesná teplota)
  • hmotnost a množství tělesného tuku
  • Pokud potím, jsem zhubnout?

To je dokázáno, že

lidé nadváhu potu víc než štíhlých lidí. Nadbytečný tuk v těle zvyšuje tělesnou teplotu, protože působí jako "srst". Když se uplatní úsilí a pohyb, vaše tělo se potní, aby poskytlo teplo. To znamená, že pocení nespálí kalorie.

Úbytek hmotnosti je úzce spojen s dalšími faktory, jako je svalová hmota a mastné tkáně. Je pravda, že když se potíte, ztrácíte váhu, ale tyto ztracené kilogramy se skládají z vody a minerálů ztracených potu. Jinými slovy, kvůli potní žlázám neztrácíte tuk. Co ztratíte, vrátíte se, jen pijete vodu nebo sportovní nápoje. Ale

nikdy nezastavujte navlhčení před, během a po tréninku. Je důležité vysvětlit, že nadměrné pocení nezvýší spalování kalorií, takže pokud se potíte těžce během cvičení, můžete spálit méně tuku než člověk, který nemá kapku potu.

Tak proč cvičení podporují hubnutí?

Cvičení nebo aerobní činnost přispívá ke ztrátě hmotnosti, ale nikoliv díky pocení během tréninku.

Jak se chystá zhubnout?

Intenzita cvičení, kterou uděláte. Například,

běží po dobu 30 minut spálí 300 kalorií, bez ohledu na to, jak vaše t-shirt seje později. Nezapomeňte, že pot, je vaše tělo udržuje teplotní stabilitu. To je jeho funkce, která vám pomůže zhubnout, aby vypadala dobře v bikinách.

Pokud by se hubnutí snížena pouze na pocení, vše, co by bylo třeba udělat, je sedět v přední části trouby, nechte saunu nebo ležet na slunci v poledne. Ale to nefunguje.

Co cvičí spalovat tuk?

My jsme již vyvrátili tento mýtus, že pocení je ekvivalentní hubnutí. Také jsme říkali, že pokud chcete zhubnout, měli byste zvolit cvičení s vysokou nebo střední intenzitou. Jsme si jisti, že chcete vědět, jaké jsou tyto cviky! Jedná se o

:

  • aerobní cvičení chodí běhat
  • lyžování plavání jízda na kole
  • tančit boxu bojová umění
  • Po provedení některé z těchto cvičení, vaše svaly získat energii z tukových zásob , čímž je snižuje. Kromě správné stravy

vám pomohou získat požadované výsledky. Pamatujte: bez ohledu na to, jak moc se potíte. Je důležité, jak těžké trénujete.

Detox stravy na bázi citronu

Tato detoxikační dieta odstraňuje toxiny a další strusky, a také vám umožní rychle klesnout extra kilo


3 Nápojů pro očistu těla toxiny a hubnutí hubnutí

3 Nápojů pro očistu těla toxiny a hubnutí hubnutí

Usnadňují ploché břicho, protože tuk má tendenci hromadit nejvíce v této oblasti těla. Fyzické cvičení a zdravá výživa nestačí k dokonalému žaludku. To může být důsledkem mnoha faktorů, jako je zadržování tekutin a akumulace toxinů v těle. opravdu důležité držet pravidelné detoxikaci organismu, pomáhají eliminovat plýtvání a poskytne mu živiny potřebné pro správný provoz.

(Ztráta váhy)

Potraviny s negativním kalorií pro hubnutí hubnutí

Potraviny s negativním kalorií pro hubnutí hubnutí

Může zmást názvem „negativní kalorické potraviny“, protože se předpokládá, že všechny negativní nutně špatné. Nicméně, v tomto případě, všichni pravý opak, protože tento typ produktů pomáhá hubnout zdravě bez demontáže ty kalorie, které tělo potřebuje pro každodenní fungování. Jaká je negativní kalorie rovnováhu Ve skutečnosti neexistuje žádný některé výrobky, které obsahují negativní kalorie, protože kalorií - fyzikální jednotka, která nemůže být záporná.

(Ztráta váhy)