Co je láska a posedlost odlišná?


Co je láska a posedlost odlišná?

Láska - Je to tak intenzivní pocit, že se někdy dostává mimo kontrolu. Láska a posedlost jsou velmi úzce spjaty, takže je občas těžké rozlišit.

Je těžké pochopit, jestli jste v pasti závislosti nebo opravdu milujete.

Proto se dnes chceme podívat na některé klíčové rozdíly mezi láskou a závislostí . To vám usnadní vidět, co se děje s vámi.Láska a posedlost. Jaký je rozdíl?

Nemoci izolace

Některé věci se stávají, když začnete být posedlý jinou osobou.

Vytváříte stěnu kolem vztahu , které je obtížné překonat. Takový uzávěr vás začne utopit. Je to proto, že hlavně chcete ovládat všechno. Výsledkem je, žecítíte moře pochybností

a úzkost, namísto uvolnění a užívání vztahů. Pak láska, z jeho strany, oceňuje poctivost.

posedlost a sebevědomí, když se začnete cítit posedlost, je to částečně způsobeno sebeúcty.

Nemáme něco. Potřebujeme to, co nemáme, a v důsledku toho se stáváme závislí.

Neztrácejte sebe sama: nepotřebujete, aby vás někdo doplnil. Jste plnohodnotná osoba.

Pečlivě si přečtěte obě pozitivní návyky pro zlepšení vlastní Když mluvíme o lásce, my nemluvíme o někoho, kdo nás naplňuje. Místo tohostojí za to najít člověka, který vás doplní.

V lásce se vezme

Když se pár rozchází, lidé vždy musí zažít období bolesti.

Musíte projít touto

. Ale dříve nebo později přijmete realitu. Ale s posedlostí je všechno jiné. Existuje také bolest, ale nechceme propustit vztah.Zůstáváme spojeni nebo žijeme, jako kdyby byli uvězněni. Docela často bez léčby nemůžete dosáhnout přijetí.

Jiný člověk - ne vaše vlastnictví To by mělo být zřejmé. V případě posedlosti však není vše úplné.Když se cítíte závislá, pak se s někem zaobírat jako s jeho majetkem. Je to něco, co patří vám. Tato iluze vzniká, protože

chceš dostat něco, co ti chybí.

Hluboko ve svém srdci si myslíte, že někdo je za vás vinen a nemůže bez něj žít. Kvůli této potřebě

přestanete vnímat druhou osobu jako osobu a chovat se, jako by se jednalo o váš majetek. Chcete-li milovat to bylo zdravé,

je důležité si pamatovat, kdo je v blízkosti. Váš partner si může užívat svých práv a svobod.

Záměr manipulovat Někdy ve vztazích jeden z partnerů ztrácí zájem o další. Pokud to opravdu milujete, bude to bolet. Ale

nakonec se rozhodnete jít dál a dát si přestávku.

V některých případech se to však stává jinak. Pocity jsou používány jako zbraně proti jiné osobě.

Takže se snažíte, aby se někdo cítil provinile kvůli nedostatku zájmu. Význam komunikace

Komunikace a empatie jsou nesmírně důležité pro zdravý vztah.

Pak láska a posedlost nemohou být nikdy zmatená. Nicméně, když vztah je obsedantní, normální komunikace zmizí. Místo toho,

existuje strach, že jiný člověk může uniknout, uniknout nebo opustit nás.

Proto předstíráme, že je v pořádku. Pojďme se spokojeným vztahem,

takže nevidíme skutečný problém. Zaznamenali jste někdy tyto dvě "formy" lásky nebo víry v to, co máte rádi?

Lidé, kteří jsou příliš posedlí partnerem, mají špatný konec. Jejich potřeby nejsou spokojeny. Pokud se na chvíli vše změní, zcela ztrati kontrolu. Závisí na vztazích, lidé mají strašlivou stabilitu a jsou připraveni dát vše jinému, jen aby zůstal.

Ale zapomněli na sebe. V tomto případě jediným řešením je najít opět svůj vlastní "já".

4 buddhistická učení o lásce

Bez ohledu na to - jste duchovní člověk, nebo ne - vždy dobré dozvědět se o různých přístupech k vidění realitu, protože se vám může obohatit osobně.


Někdy je nejlepší způsob, jak najít sám sebe - je ztracen

Někdy je nejlepší způsob, jak najít sám sebe - je ztracen

Někdy je nejlepší způsob, jak najít sám sebe - je ztracen. prostý určitých vazeb, dusivého prostředí a tlaků, které se hromadí stres a úzkost ve vás, že . Pokud dojde ke ztrátě člověk, to není nutně pryč ze svého života cesty. To není úplně tak. Ve větší míře se jedná o to, že se opět ocitnete, a pak se ztratíte.

(Sex a vztahy)

Nemusíte vysvětlovat

Nemusíte vysvětlovat

Sex a vztahy Kognitivní psychologie nám připomíná, že nejsme povinni poskytnout vysvětlení nikomu o tom, co děláme, myslet nebo zvolte náš každodenní život. Před je vždy „zvýhodňují“ potřebují znát sami sebe a jednat podle svých vlastních zásad a hodnot, a pokud jde o ty kolem nás. Act vysvětlení je nutné v některých případech , kdy naše rozhodnutí ovlivňují ostatní, ale za předpokladu, že odpovědnost jde ruku v ruce s možností vědí, jak jednat a rozhodovat, aniž by museli ospravedlnit to, co děláme pro ostatní.

(Sex a vztahy)