Může slibovat zachránit vztahy?


Může slibovat zachránit vztahy?

Slíbili jste někdy změnit, abyste vrátili vztah nebo je zachránili? Udělal to někdo s tebou? Tato situace nastane, když víte, že došlo k poruše, ale odmítněte ji přijmout.

Nejzajímavější je, že když někdo slibuje změnu, někdy se nejlépe může stát, že končí vztahy.

Proč? Protože tyto sliby jsou někdy pokusem manipulovat.

příslib změny, aby nedošlo ke ztrátě

Například na osobu, kterou podvedl a jste právě dozvěděl o tom, že se rozhodnete ukončit vztah.

  • Váš partner se zoufale snaží udělat vše, co je potřeba, abyste si uvědomili, že je to chyba, která se nikdy nestane, že se změní. Slib vyrazil z úst a hledal souhlas.
  • to dokonce klesá na kolena, pokud je to nutné, se ptá, a to vše vytváří vám pocit lítosti a soucitu. Někdy to funguje a dáte mu druhou šanci.
  • Je však třeba si uvědomit, že bez ohledu na to, jak slibuje, dělá to pod vlivem situace. Jinými slovy, je to jen pokus neztratit vás.

Co to znamená? To znamená, že slib nebude trvat. Ve skutečnosti, jakmile mu dáš druhou šanci, všechno se může okamžitě vrátit k tomu, co bylo.

Tyto sliby měnit se vyskytují v různých situacích: Rozdíly spočívají, potíž rozumět loučení ...

V takových situacích se lidé bojí, že ztratí svého partnera nebo nechtějí vzít, když vztah je všechno v pořádku. Pokusí se všechno a slíbí, že se pokusí manipulovat s vašimi emocemi.

sebectví ve vztazích

Často nechceme vidět, jak špatné je všechno. Zaměřujeme se pouze na to, co chceme, a proto jsme také připraveni obětovat naše zdraví a partnerku v oblasti zdraví.

Často je součástí emoční závislosti. Slibujete, že se změní, abyste neztratili osobu, která je předmětem vaší závislosti.

Jsme sobectví. Někdo jsme s něčím svázali, když jsme ho krmenili jedem.

Nemůžete slibovat ty, kteří si nejsou jisti.

Protože sliby oklamají oba vás.

Vaše záměry mohou být dobré, ale jste si jisti, že budou realizovány? Nezasloužíš si to znovu. Nezasloužíš si, abys lhal a lhal.

Pokračování bolesti

Sliby na změnu mohou jednoduše prodloužit situaci, což způsobí ještě větší bolest.

Proto je důležité, aby nebyli závislí, ale aby byli objektivní a realističtí. Je to těžké, ale proč nevěnovat rady od přátel nebo členů rodiny? Nespouštějte radu jednoduše proto, že to není to, co chcete slyšet.

Nechcete slyšet, co mají říkat, že se mýlíte, ale časem budete rozumět situaci a jak je to správné.

Nedávejte tyto sliby, které se nikdy nestanou skutečnými.

Roztáhněte oči na tyto pasti a nenechte se upadnout do milosti a lítosti. Přemýšlejte o situaci.

Nikdo neříká, že teď musíte vyřešit. Dejte si čas vidět situaci jasnější a jasnější.

Ilustrace: Paula Bonet


Léčivé síly obejití

Léčivé síly obejití

Někteří lidé obejmou tolik, kolik budou zlomit vaše kosti, ale přesně tak vyjadřují svou lásku. Objetí vytváří zvláštní spojení mezi myslí, tělem a emocemi. Přijetí nic řeší, ale jsou uklidňující. Když někdo obrátí kolem nás náručí, může obnovit naše částice, které byly časem rozbité, odhánět osamělost a strachy, plnit nám štěstí.

(Sex a vztahy)

5 Chyb, které dělají lidé žárlí

5 Chyb, které dělají lidé žárlí

Sex a vztahy Mnoho lidí si myslí, že jen ukázat své partnery, jak moc je rád, když žárlivá. Existují však určité typy žárlivosti, které jsou velmi negativní. Žárliví lidé by si to měli pamatovat. V určitém okamžiku jsme byli všichni žárliví. Pokud máte bratry a sestry, ve vašem dětství jste pravděpodobně cítili zvláštní pocit, že vaši rodiče věnovali více pozornosti vašemu bratrovi nebo sestře nebo je chválili víc.

(Sex a vztahy)