Máte čas dělat sporty? Samozřejmě!


Máte čas dělat sporty? Samozřejmě!

V dnešním světě se sedavý životní styl promění v ostré nepřátele dobrého zdraví a pohody. Bohužel stále více lidí spadá do své zákeřné pasti každý den.

Pracujeme po celou dobu v práci u kancelářského stolu a domácí úkoly často vyžadují práci s papírem. Při studiu mladých lidí stráví spoustu času sedět u stolu. Po takové vyčerpávající práci samozřejmě neexistuje žádná síla ani čas na fyzickou aktivitu.

Postupně takový pasivní životní styl negativně ovlivňuje rychlost metabolismu, což zase vede ke snížení kvality života.

Pokud však nemáte čas navštívit tělocvičnu nebo fitness klub, nezoufejte. Existuje mnoho cvičení, které můžete dělat doma.

Nebojte se, že nebudete mít dostatek času na sport - budete potřebovat jen pár minut k tomu, abyste vykonali cvičení, ale jsou zaměřeni na práci všech svalů těla. S pravidelným tréninkem budete nejen vytáhnout tvar, ale také hodit další kilo.

Dělat sporty každý den. Nesnažte se odmítnout, najít několik minut pro sebe a vaše tělo.

Chcete vědět více?

Zůstaňte ve tvaru, aniž byste opustili domov

V tomto článku jsme zvedli několik cvičení pro každodenní cvičení. Zvláštnost takového tréninku je praxe intervalu výkonu, takže rovnoměrně rozdělíte zatížení na všechny svaly. Takové třídy jsou mimořádně účinné, protože nemají mnoho času na vykonání a tělo pracuje s vysokou intenzitou.

Samozřejmě, můžete pochybovat o tom, že takový přístup k sportu může dát výsledek. Nicméně,mnoho lidí již testovalo tyto cviky a ukázalo fantastický výsledek.

Gymnastika obvykle zahrnuje třídy na simulátorech po dobu nejméně jedné hodiny. Zachytili jsme pro Vás několik cvičení, které dávají stejný výsledek za pouhých 10-15 minut. Buďte však připraveni na tuto čtvrtinu hodinu tvrdě pracovat.

Poprvé budete potřebovat zapomenout na jakékoli zneužívání. Pokud přidělíte trochu času k výkonu těchto cvičení, brzy se budete táhnout a začnete se věnovat každodenním činnostem. Věřte mi, že cvičení, které jsme vám vybrali, lze provést kdekoli: doma, v kanceláři nebo dokonce venku.

Skok

 • Stojte správně, odrazte a přistáhejte na širokém odstupu vlevo od nohy. Ruce v tomto případě je třeba zvednout vysoko nad jeho hlavu. Potom udělejte další skok, ale po přistání noh se musíte spojit a spustit ruce pod kufrem. Snažte se držet ruce a nohy pohybující se ve stejném rytmu.
 • Opakujte toto cvičení po dobu 30 sekund, aniž byste snížili tempo (měl by zůstat rychlý během cvičení).

Squats

 • Stojte rovně a položte nohy na šířku ramen. Mírně ohnout kolena.
 • Pomalu začněte snižovat pánev, jako byste seděli na židli. Zadní strana v tomto případě musí zůstat rovná.
 • Sukně by neměly být pod kolenem.
 • Pomalu začněte stoupat.
 • Zopakujte cvičení maximálně třikrát za 30 sekund.

cvičení na břišní lis (zkroucení)

 • položit na koberec, ohýbat nohy v klíně. Stopy by se měly zcela dotýkat podlahy. Držte ruce za hlavou.
 • Začněte zvedat trup nahoru, jak se obvykle provádí během cvičení v břiše, ale pokuste se pokaždé dotýkat loket opačného kolena. Otočte pravé koleno / levého kolena a levého kolena / pravého kolena.
 • Zkuste udělat co nejvíce opakování v 30 sekundách.

Bridge

 • Lehněte si na zádech, přitáhněte ruce po kufru. Nohy se ohýbají v kolenou (nohy by se měly dotýkat podlahy zcela).
 • Zvedněte hýždě do maximální výšky, kterou máte k dispozici.
 • Držte v této pozici po dobu 20 sekund. Proveďte tři opakování.

Cvičení triceps

 • Vezměte židli a sedněte vedle něj a opřete se o ruce na sedadlo. Musíte udržet svou tělesnou hmotnost v rukách. Nohy by měly být umístěny v pohodlné vzdálenosti od židle, současně se ohýbat v kolenou.
 • Pomalu začněte dřepnout. Vaše lokty by měly tvořit přímý úhel. Nepřičděte ještě hlouběji. Potom pečlivě začněte stoupat a vrátit se do původní polohy.
 • Proveďte 3 přístupy s 15 opakováními.

Planck

 • Ležet na koberečku dolů, opřený o předloktí a prsty. Pamatujte, že během tohoto cvičení by měl být vždy ponechán rovný.
 • Uchopte tuto pozici po dobu 30 sekund. Nezapomeňte vytlačit hýždě a břišní svaly.

Strand

 • Umístěte širokou nohu, jako byste udělali velký krok nebo výstřel.
 • Začněte opatrně sevřít, tahat jednu nohu dopředu a druhou zpět.
 • Zopakujte cvičení maximálně třikrát za 30 sekund.

cvičení pro boční splétání břišních svalů

 • ležet na boku. Vaše váha by měla být zaměřena na předloktí a nohu, která se dotýká podlahy.
 • Pomalu zvedněte kufr nahoru a jemně dolů do výchozí polohy.

Další tipy pro udržení dobré formy

Pravidelné cvičení je zárukou dobré postavy a skvělé formy, ale kromě toho,o mnoha dalších faktorech ovlivňujelidské zdraví. Důrazně doporučujeme pečlivě zkontrolovat své každodenní návyky.

Nejdříve věnujte pozornost výživě - mělo by to být vyvážené. Ujistěte se, že jíte pouze potraviny s vysokým obsahem živin a nepřejívejte je.

Omezte používání alkoholických nápojů, protože jsou vysoce kalorické a toxické.

Snažte se vyhnout stresující situaci. Nezapomeňte, že ke zlepšení vašeho zdraví a vzhledu musíte být dobře vychováváni a uvolněni. Pro relaxaci doporučujeme používat speciální dýchací přístroje. Díky takovým užitečným zvyklostem můžete mít nejen požadovaný tvar, ale i vnitřní harmonii s vámi.


7 Praktických tipů pro rychlé odstranění zakladennnya nosu

7 Praktických tipů pro rychlé odstranění zakladennnya nosu

Uzavření užitečné návyky jsou otravné nosní příznaky způsobené alergií nebo dýchací stavu. To je zánět sliznice v nosu, přes který je obtížné dýchat, protože blokuje nosní průchody. Rychlé šíření viru a oslabení imunitního systému zhoršují tento problém a způsobují další příznaky. Zpravidla zmizí po týdnu nebo několika dnech, ale můžete urychlit oživení několika málo samoobslužnými léky na nosní kongesci.

(Užitečné návyky)

Jak večeře zhubnout

Jak večeře zhubnout

Užitečné návyky Pokud nejste jídelna, nebude to pomůže zhubnout, navzdory všeobecnému přesvědčení. Ve skutečnosti je to velmi škodlivé. Správně jíst znamená žít dobře. Budete se cítit dobře uvnitř i venku, pokud budete sledovat nejen to, co jíte, ale i to, jak budete jíst. Jedním z příkladů je čas: když sedíte na večeři - je to naprosto rozhodující faktor pro to, kolik váhy budete házet.

(Užitečné návyky)