Nádherné recepty na lékařské polévky


Nádherné recepty na lékařské polévky

Polévky - nejen chutné. Oni nás v zimě hřeje, pomůže uspokojit hlad a velký jako aperitiv nebo jako samostatný pokrm, který poskytuje naše tělo hodně živin. V tomto článku se naučíte nejlepší lékařské polévky recepty pro boj proti různým nemocem.

Recepty polévky polévky terapeutické krevní onemocnění (anémie)

chudokrevnost (anémie) - onemocnění charakterizované snížením počtu červených krvinek a hemoglobinu v krvi. Takže, abychom zlepšili krevní stav, nabízíme vám vařit tuto polévku. Ve velkém kastrolu orestujeme nejprve nakrájenou cibuli, jeden stroužek drceného česneku listy a tři šálky řeřichy. Přidejte sůl a pepř podle chuti. Přidejte předem vyčištěné a nakrájené brambory a čtyři sklenice vody. Vařte polévku, dokud nebude veškerá zelenina měkká.

Polévka pro čištění těla

Kompletní čištění těla - velmi důležitý a nezbytný postup. Pravidelné čištění těla umožňuje udržovat dobré zdraví a odpovídajícím způsobem mladistvost a krásu. Tak uvařte polévku. Zahřejte do misky čtyři sklenice vody a přivedete k varu. Přidejte tři stonky celeru, nakrájejte je, přidejte dva listy hlávkového salátu, dvě nakrájenou cibuli a čtvrtku hlavy zeleného zelí. Vařte tuto polévku po dobu 30 minut. Při ochlazování směsi vařené zeleniny, promícháme v mísiči, pokud polévka nevypadá jako kaše brambor.

Diuretika Diuretika polévky v poslední době získává stále větší oblibu, protože usnadňují rychlé hubnutí, ke kterému může dojít v důsledku vylučování přebytečné vody a snižuje otoky tkání a orgánů těla.

Odřízněte tři žárovky a smažte je v malém množství oleje. Vyčistěte a namočte polovinu kořene zázvoru. Přidejte rajčata, dvě loupané brambory, jednu vyčištěnou cukinu a malou hlavu zelí - vše nakrájené na kostky.

Nakonec přidejte osm zubatých česnekových zubů. Polévku ochucte makem, kurkumovým práškem, černým pepřem, 20 listovou bazalkou a některým oreganem a estragonem. Přidejte čtyři sklenice vody a vařte na nízké teplotě po dobu 45 minut.

Polévka, která zmírňuje bolesti plic žen

Menstruační křeče jsou nepříjemné, ale pokud jsou silné a ostré, je to ještě horší. A doporučujeme vám vařit polévku, která sníží bolest a budete je snadno nosit. Zahřejte lžíci oleje v hrnci a smažte jednu cibuli, nakrájenou velmi jemně.

Přidejte brambory nakrájené na kostky a jeden drcený salát. Přidejte čtyři šálky zeleninového vývaru a vařte na mírném zahřátí, dokud nebude zelenina měkká. Smíchejte směs do mixéru, abyste získali homogenní hmotnost a podávejte smaženými vlašskými ořechy nebo mandlemi.

Polévka pro energii a živost

Chcete-li být plná energie, nadšení a živosti, připravte tuto polévku pro sebe. Zahřejte lžíci oleje v hrnci a smažte jednu malou nakrájenou cibuli. Přidejte tři loupaná a nakrájená řepa, polovinu dýně, nakrájenou na kostky a čtvrtkou z jedné hlavy zelené zelí, nakrájené slámou.

Nalijte pět šálků vody do pánve a vařte zeleninu, dokud se nestarnou. Prožijte sůl, byliny a několik kapek citronové šťávy.

Polévka z zácpy

Aby bylo snazší vyprázdnit střeva, vařte zeleninovou polévku. Zahřejte lžíci olivového oleje do pánve a smažte půl kilogramu vysušeného špenátu a pěti stonků celeru, dokud se zelenina nezmění. Přidejte trochu vody a trochu zeleninového vývaru a vařte dalších deset minut. Dobře promíchejte a servírujte s obvyklým jogurtem.

Polévka z chřipky a chřipky

Položte tři kuřecí prsíčka do pánve, nalijte vodu a přivedete k varu. Minimalizujte oheň a přidejte dvě strouhaná mrkev a dvě řezané žárovky. Vařte polévku asi tři hodiny, přidáním vody podle potřeby. Přidejte tři stroužky nakrájeného česneku a sezonu se solí, kajenským pepřem a koprem. Chcete-li, aby tato polévka hustší, můžete přidat strouhanou zeleninu.

Polévka pro zlepšení krevního oběhu

Zlepšení krevního oběhu pomůže mléčné polévky z mouky. Smažte 3 polévkové lžíce mouky druhého stupně v malém množství olivového oleje. Smažte mouku, dokud stěna není sotva hnědá. Přidejte sklenici vody a stejné množství mléka. Přiveďte směs do varu a pak přidejte lžičku soli a rozdrceného kmínu.

Polévka na zadržování tekutin

Smíchejte dvě polévková lžíce mouky se dvěma polévkami lžíce oleje. Smažte velkou nakrájenou cibuli a přidejte čtyři sklenice vody. Přidejte dvě sekané rajčata a lžíci kvasnic a nakonec půl kilo dýňových kostek. Jakmile se veškerá zelenina stane měkkou, vyjměte z ohně, nasypte směs a ochucte sůl.

Polévka bojovat proti tuku

Zelená polévka, popsaná níže, vám pomůže rozvestit vás. Teplo lžíci oleje na pánvi, smažit nakrájenou cibuli, mrkev dvě a dvě opotřebované libra oloupané a nakrájené dýně.

Přidejte rajčata a dvě velké stonky celery (s listy). Zakryjte víko a nechte polévku vařit po dobu deseti minut při nízkém ohni. Ve velké misce smícháme šest lžící ovesných vloček se dvěma šálkami vody. Přidejte ho do hrnce a vařte dalších pět minut. Pro ochucení použijte mořskou sůl.

polévka z kardiovaskulárních onemocnění (ateroskleróza)

bylin, použitých pro přípravu této polévky je velmi užitečné pro léčení a prevenci aterosklerózy. Ohřejte dvě lžíce oleje v pánvi, smažte na ni jemně nasekané cibule na několik minut.

Přidejte půl sklenky odtučněného kuřecího vývaru, 1/4 čajové lžičky koriandru a 1/8 čajové lžičky kardamonu. Přiveďte směs do varu a pak přidejte sklenku loupaných a nakrájených jablek a trochu pánevníku nakrájeného na kostky. Podávejte s polovinou šálku pomerančového džusu nebo jablečného džusu a dvě lžíce nízkotučného jogurtu.

Polévka pro snížení stresu

Uložit dobrou náladu, zmírnit stres pomáhá brokolici polévku. Nalijte čtyři sklenice vody do hrnce s několika květy brokolice. Po vaření nechte směs stát pět minut a pijte jako vývar.

polévka pro posílení imunitního systému

Pak dva šálky zeleninový vývar přivedeme k varu s nakrájenou cibuli, tři stroužků drceného česneku a dvě opotřebované mrkev. Přidejte jednu citronovou šťávu a 15 listů špenátu, které chcete nakrájet na pásy. Když se zelenina stane měkkou, můžete požár odstranit. Nechte polévku přijít na několik minut před podáním.

Polévka na detoxikaci

Tato polévka vám poskytne přirozené odstranění toxických látek z těla. V kastrolu místo dva artyčoky a trochu citronové šťávy, a 400 gramů čerstvého hrachu a fazole.

Řez polovinu cibule a zpěnit zeleniny ve 20 g olivového oleje s malou nasekanou petrželkou po dobu několika minut, potom se přidá dva šálky zeleninový vývar. Kuchařte 15 minut a přidejte do polévky 250 gramů vařených těstovin. Ochutnejte sůl a papriku a podávejte s parmezánem.

Doufáme, že vám tyto skvělé recepty pro lékařské polévky!


7 Recepty pomoci zbavit kousání nehtů zvyk

7 Recepty pomoci zbavit kousání nehtů zvyk

Onihofahiya recepty - lékařský termín význam obsedantní zvyk kousat si nehty. Člověk začne to dělat z nudy, úzkosti nebo strachu. Kromě tohoto estetickým problémem, ale také může vyvolat vznik infekce kůži nebo pokožku bít prsty. Proto je velmi důležité, abyste nehýbali nehty. Níže máte možnost seznámit se s některými domácími prostředky, které vám pomohou vyřešit tento problém.

(Recepty)

2 Zeleninové polévky stojí za to vyzkoušet

2 Zeleninové polévky stojí za to vyzkoušet

Zeleninové polévky a vývary - čiré kapaliny. Jsou tvořeny jedním nebo více vaření zeleniny, živočišných bílkovin, jako jsou červené maso, drůbež nebo mořské plody a koření. Pokud obvykle nedostanete dostatek zeleniny, můžete zkusit polévky. Uvidíte, že existují nekonečné možnosti a budete moci vyzkoušet různé vkusy, dokud nezjistíte, co se vám líbí.

(Recepty)