Nádherný nápoj pro přirozené úlevu od bolesti, záněty a artritidu


Nádherný nápoj pro přirozené úlevu od bolesti, záněty a artritidu

Jeden z produktů s vysokou hladinou antioxidantů, které lze snadno získat je kurkuma. Tento koření je považován za jeden z nejužitečnějších pro tělo. Má protizánětlivé a analgetické účinky, kromě asi 300 antioxidantů.

Turmeric je složka mnoha receptů po celém světě, je také součástí mnoha přírodních léků a léčby zaměřené na zlepšení zdraví.

V tomto článku chceme sdílet recept s šťávou z kurkuma, kterou lze zakoupit jako prášek. Tento mocný nápoj má vysokou analgetickou a protizánětlivou sílu a mnoho dalších přínosů pro zdraví.

užitečný nápoj z kurkuma

Tento neuvěřitelný lék je součástí tradiční orientální medicíny. Jeho recept je rozšířen po celém světě, protože jeho účinnost byla vědecky prokázána. Všechny složky pocházejí z přírodních zdrojůa mají pozitivní vliv na tělo, které usnadňují různé typy bolesti a pomáhají předcházet nemocem.

Ingredience

 • 1 lžíce kurkuma
 • 5 cm zázvoru kořen
 • 5 mrkví
 • 2 citrony
 • 1 oranžová
 • 1 okurka

Jak vařit?

Očistěte citrusové plody, kořen zázvorů a mrkev. Smíchejte všechny ingredience v mixéru, dokud nezískáte džus. Pro dosažení nejlepších výsledků je nejlepší pít půl hodiny před snídaní.

Jaké jsou léčebné vlastnosti tohoto nápoje?

 • Boj proti artritidě: šťáva z kurkuma má silnou analgetickou a protizánětlivou sílu, která může pomoci při potírání artritidy a jejích příznaků. Turmeric, který je aktivní složkou v kurkumu, se aktivuje při chovu s jinými přísadami a ulehčuje tuhost a otoky v kloubech.
 • Při deprese a demence: Ve studiích vědci ve Spojených státech zjistili, že kurkuma může pomoci snížit riziko vzniku deprese a demence a také zmírnit některé z příznaků. Studie zjistila, že kurkuma je o 2,5% méně účinná než antidepresiva, ale nejdůležitější je, že nemá žádné vedlejší účinky.
 • Ačkoli účinky kurkumu stále nejsou dobře známy, se předpokládá, že blokuje enzymy, které zvyšují riziko deprese, a také snižuje hladinu cytokinů, které mohou ovlivnit reakci těla na stres.
 • Redukuje bolest: Curmeric působí jako přirozená analgetika, která pomáhá omezovat a kontrolovat různé typy bolesti. Kurkuma obsahuje protein NF-B, schopný aktivovat ochranné mechanismy těla, které pomáhají bojovat proti bolesti.
 • Antimikrobiální:Tento přírodní nápoj je bohatý na antioxidanty, takže může pomoci bojovat proti účinkům volných radikálů, které se hromadí v těle a vedou k mnoha nemocem, včetně rakoviny. šťáva z kurkuma může pomoci zabránit rakovině vaječníků, tlustého střeva, prostaty a prsu.

 • Trávicí problémy: Tento kurkumový nápoj pomáhá redukovat nadýmání, změkčuje kyselost a gastritidu. Kromě toho můžete do vaší stravy přidávat další kurkum, abyste plně využili této výhody.
 • Zabraňuje srdečním problémům: Spotřeba šťávy z kurkuma může pomoci snížit hladinu cholesterolu, chránit srdce a zlepšit zdraví krevních cév. Doporučuje se předcházet různým typům srdečních problémů.
 • Eliminuje toxiny: Turmeric nápoj má čisticí vlastnosti, které stimulují odstranění toxických látek z těla, pomáhá předcházet různým nemocem a zlepšuje zdraví pokožky.
 • Chrání játra: Turmeric tóny žlučníku a chrání játra kvůli vysokému obsahu kurkumin. Existují různé studie, které ukázaly, že kurkuma pomáhá odstranit žaludek z žlučníku, podporuje trávení tuků a má protizánětlivý účinek.


Přírodních prostředků k boji proti nadýmání

Přírodních prostředků k boji proti nadýmání

Přírodní prostředky plynatost nebo nadměrné žaludeční plyn - je jedním z hlavních problémů trávicího systému , které mohou způsobit celou řadu důvodů. Mnoho lidí se navíc potýká s tímto problémem, bez ohledu na věk. Problémy s žaludečním plynem mohou být způsobeny různými faktory. Mezi nimi, například, použití příliš mnoho kořeněných jídel, dopad stresu (příliš mnoho žaludeční kyseliny se vyrábí) a vdechování vzduchu při polykání jídla.

(Lidových opravné)

Lze zácpa způsobovat přibývání na váze?

Lze zácpa způsobovat přibývání na váze?

Přírodní prostředky, je pravděpodobné, že tam byly dny, kdy jste se podíval do zrcadla a všiml si, že jeho žaludek byl výraznější než obvykle, a to zejména ve dnech, kdy jste trpí zácpou a cítí nafouklý. Rozhodli jste se a pochopili, že dostali pár kilo. Jak je to možné? Může zácpa vést k nárůstu hmotnosti?

(Lidových opravné)