Nádherný nápoj pro přirozené úlevu od bolesti, záněty a artritidu


Nádherný nápoj pro přirozené úlevu od bolesti, záněty a artritidu

Jeden z produktů s vysokou hladinou antioxidantů, které lze snadno získat je kurkuma. Tento koření je považován za jeden z nejužitečnějších pro tělo. Má protizánětlivé a analgetické účinky, kromě asi 300 antioxidantů.

Turmeric je složka mnoha receptů po celém světě, je také součástí mnoha přírodních léků a léčby zaměřené na zlepšení zdraví.

V tomto článku chceme sdílet recept s šťávou z kurkuma, kterou lze zakoupit jako prášek. Tento mocný nápoj má vysokou analgetickou a protizánětlivou sílu a mnoho dalších přínosů pro zdraví.

užitečný nápoj z kurkuma

Tento neuvěřitelný lék je součástí tradiční orientální medicíny. Jeho recept je rozšířen po celém světě, protože jeho účinnost byla vědecky prokázána. Všechny složky pocházejí z přírodních zdrojůa mají pozitivní vliv na tělo, které usnadňují různé typy bolesti a pomáhají předcházet nemocem.

Ingredience

 • 1 lžíce kurkuma
 • 5 cm zázvoru kořen
 • 5 mrkví
 • 2 citrony
 • 1 oranžová
 • 1 okurka

Jak vařit?

Očistěte citrusové plody, kořen zázvorů a mrkev. Smíchejte všechny ingredience v mixéru, dokud nezískáte džus. Pro dosažení nejlepších výsledků je nejlepší pít půl hodiny před snídaní.

Jaké jsou léčebné vlastnosti tohoto nápoje?

 • Boj proti artritidě: šťáva z kurkuma má silnou analgetickou a protizánětlivou sílu, která může pomoci při potírání artritidy a jejích příznaků. Turmeric, který je aktivní složkou v kurkumu, se aktivuje při chovu s jinými přísadami a ulehčuje tuhost a otoky v kloubech.
 • Při deprese a demence: Ve studiích vědci ve Spojených státech zjistili, že kurkuma může pomoci snížit riziko vzniku deprese a demence a také zmírnit některé z příznaků. Studie zjistila, že kurkuma je o 2,5% méně účinná než antidepresiva, ale nejdůležitější je, že nemá žádné vedlejší účinky.
 • Ačkoli účinky kurkumu stále nejsou dobře známy, se předpokládá, že blokuje enzymy, které zvyšují riziko deprese, a také snižuje hladinu cytokinů, které mohou ovlivnit reakci těla na stres.
 • Redukuje bolest: Curmeric působí jako přirozená analgetika, která pomáhá omezovat a kontrolovat různé typy bolesti. Kurkuma obsahuje protein NF-B, schopný aktivovat ochranné mechanismy těla, které pomáhají bojovat proti bolesti.
 • Antimikrobiální:Tento přírodní nápoj je bohatý na antioxidanty, takže může pomoci bojovat proti účinkům volných radikálů, které se hromadí v těle a vedou k mnoha nemocem, včetně rakoviny. šťáva z kurkuma může pomoci zabránit rakovině vaječníků, tlustého střeva, prostaty a prsu.

 • Trávicí problémy: Tento kurkumový nápoj pomáhá redukovat nadýmání, změkčuje kyselost a gastritidu. Kromě toho můžete do vaší stravy přidávat další kurkum, abyste plně využili této výhody.
 • Zabraňuje srdečním problémům: Spotřeba šťávy z kurkuma může pomoci snížit hladinu cholesterolu, chránit srdce a zlepšit zdraví krevních cév. Doporučuje se předcházet různým typům srdečních problémů.
 • Eliminuje toxiny: Turmeric nápoj má čisticí vlastnosti, které stimulují odstranění toxických látek z těla, pomáhá předcházet různým nemocem a zlepšuje zdraví pokožky.
 • Chrání játra: Turmeric tóny žlučníku a chrání játra kvůli vysokému obsahu kurkumin. Existují různé studie, které ukázaly, že kurkuma pomáhá odstranit žaludek z žlučníku, podporuje trávení tuků a má protizánětlivý účinek.


Treat hemeroidy přírodní prostředky

Treat hemeroidy přírodní prostředky

Přírodní prostředky se může zdát, že problém není ovlivněn tolik lidí, ale jste velmi mýlí. Stále více a více pacientů je na jmenování k lékaři přes hemoroidy. V tomto článku vám poskytneme několik tipů, jak tuto chorobu vyléčit přirozeným způsobem. Hemoroidy: co, jak a proč Hemoroidy - hrozná boláky.

(Lidových opravné)

Tipy pro prevenci a léčbu cystitidou přírodních prostředků

Tipy pro prevenci a léčbu cystitidou přírodních prostředků

Cystitidou, také známý jako infekce močových cest je infekce močového měchýře a dalších souvisejících orgánů vyvolaných bakteriemi. Tato nemoc může být často bolestivá, frustrující a související s různými příčinami - většinou s reakcemi na drogy, špatnou hygienou nebo jinými nemocemi. V tomto článku vám řekneme, jak předcházet cystitidě a léčit to .

(Lidových opravné)