Miracle tipů pro krásné a hustými řasami


Miracle tipů pro krásné a hustými řasami

zdraví Může to být někdo, kdo nemá rád mít tlustší řasy? Rádi bychom se o ně postarat, a postarat se o své kráse ... Jsme připraveni jít na téměř možné všechno vypadat úžasně, vyzařuje zdraví a optimismus.

Ale počkejte, nemusíte utrácet celé jmění na perfektní řasy. Existují některé jednoduché nástroje, které můžete použít doma, abyste získali svěží a silnější řasy. Tyto postupy je možné provádět alespoň každý den!

Začněte správnou výživou

Možná jste jedním z vlastníků poměrně tenkých a slabých řas. To v žádném případě není problém, protože mnoho žen je již dlouho schopno najít řešení. Například si dobře uvědomujeme, že většina našich funkcí závisí na genetických faktorech.

Nicméně, vzhledem k správné výživy a tajemství vysoce kvalitní make-up, můžete získat řasy pro vaše sny. Ne, nikdy nepoužíváme falešné řasy. Naším vlastním úsilím, vytrvalostí a správnými návyky uděláme naše řasy svěží a objemné. Je to z toho a stojí za to začít.

Dermatologové z univerzity v Madridu dermatologii a estetické chirurgie připomínají, že správně vyvážená strava s nízkým obsahem tuků a vitamínů A, B, C a E, přispěje k většímu růstu řas, navíc rostou delší a zdravější. Tak proč neposlouchat jejich rady?

 • MandleA proč se nesnažíte jíst 6 mandlových arašíd denně? Obsahují spoustu vitamínu E,, který dokonale vyživuje vlasové folikuly řas. Obsahují také polyfenol, antioxidant, který zabraňuje oslabení a vylučování řas.
 • Olivový olej. Samozřejmě jste o tom slyšeli víc než jednou. Olivový posiluje řasy a dodává tělu s velkým množstvím vitamínu E a antioxidanty, které bojují proti stárnutí a oslabení řas.
 • Bean. Jsou přirozeným zdrojem železa, zinku a vitamínů komplexu B. Jaké jsou prospěšné vlastnosti fazolových nohou? Posilují je, vyživují a saturají kyslíkem ... Věřte mi, je to jen neuvěřitelný nástroj.
 • Brožury.Je to jedna ze zeleniny, která je nejen užitečná pro základní funkce našeho těla, ale také zlepšuje náš vzhled. Věděli jste, že Broccoli například obohacuje vaše tělo keratinem? To způsobuje, že řasy jsou tlustší, silnější a pružnější.
 • Avokádo Mnohé studie prokázaly, že denní pivavokado poskytnout vám více než 20 vitamínů a minerálů. Všichni dokonale podporují růst nádherných nádherných řas.

jednoduchých tipů pro krásné a hustými řasami

1. hřeben řasy každý večer před spaním

velmi jednoduchým, ale účinným způsobem. Opravujte řasy stejně jako vaše vlasy. Pěstování dokonale přispívá k jejich růstu. Díky tomu odstraňujete mrtvé řasy a zlepšujete krevní oběh v této oblasti. Tento jednoduchý denní postup vám dává skvělé výsledky.

2. Ricinový olej

Časově testovaný, efektivní a levný způsob nápravy. Určitě byste ji měli mít ve své kosmetické tašce. Mnoho oleje mají vlastnosti, které jsou tak užitečné pro řasy, jako jsou kolečka. Tento přírodní zdroj navlhčí vaše řasy co nejvíce.

Použijte jej řádně navlhčete disk bavlny v ricinového oleje a jemně masírovat vaše řasy. Postupujte podle pokynů ve večerních hodinách po kartáčování, a postupně se začínají všímat, jak jsou stále silnější.

3. Talc

To je jeden z tajných make-up nástrojů. Použijte to tak snadno, že nebudete ani věřit vašim očím.

 • První Aplikujeme řasenky na konečky řas, které jsou dobře a jasně rozdělené.
 • Potom posypte dětské řasy mastek.

  Takže budou silnější. Můžete jej použít s jiným štětcem na řasenku, jako na obrázku níže. Je to mnohem jednodušší.

 • Jsou-li řasy pokryty mastku (pozor, že to není trefil do oka), re-aplikovat řasenku. Víte, že nejlepší způsob, jak aplikovat řasenku od základu řas a nahoru, takže vypadají tlustší. Nepřestávejte na špičkách, ale blíží ke konci, bude to přidat délku vašich řas.

4. Musíte vždy používat černé jatečně upravené tělo?

To je často otázka milionu dolarů. Pravdou je, že ne, ne vždy. Existuje několik alternativ, které dávají výšku objemu a nádheru.

 • Maskara s průsvitným leskem.Dá jim záře, tloušťku a nádherný vzhled, zejména ráno. Pokud můžete zbavit tmavé kruhy pod očima, pak vše bude vypadat právě opustila salon.
 • směs černého a hnědého řasenky - další tajnévizážisté. Od poloviny řas kořeny použít hnědou barvu a opatrně kreslit černé tipů. Vaše řasy budou vypadat dlouhé a svěží. Vyzkoušela jste tuto metodu teď? Je to prostě úžasné.

5. Pozor na curling řasami a pidkruchuvannyavoděodolná řasenka

všichni víme, že za použití kleští na pidkruchuvannyařasy může učinit je velmi krásná. V žádném případě by však neměly být zneužívány. Pokud použijete žehličky každý den, může to poškodit řasy a aby byly slabší. Pokud z nějakého důvodu se rozhodnete použít pinzetu, nezapomeňte hydratuje řasy alespoň dvakrát denně s vazelínou nebo ricinový olej.

Totéž platí pro vodotěsné řasenku. Víme, že díky jeho složek, udržuje déle, takže můžete bez obav jít na pláž nebo do bazénu a nestarat se, že to smýt. Takže jaká je nevýhoda? Je obtížné umýt off, takže mezi řasami bude vždy trochu řasenky, který je může poškodit.

Proto je nejlepší neupravovat tyto dva způsoby. Můžete bezpochyby využít výše uvedených jednoduchých a ekonomických tipů. S nimi budou vaše řasy jistě svěží a krásné.


5 Přírodní prostředky, aby byla pleť obličeje

5 Přírodní prostředky, aby byla pleť obličeje

Zdraví Chronická expozice slunečnímu světlu a toxiny, špatné návyky ... To vše vede k kožní ztrácí pružnost a otázka: „Jak udržet tón pleti“ Na jedné straně, tyto změny jsou součástí přírodních procesů způsobených stárnutím našeho těla. Na druhou stranu, v některých případech může kůže předčasně stárnout kvůli nedostatečné péči o ni.

(Krása)

10 Jednoduché techniky ke zlepšení paměti

10 Jednoduché techniky ke zlepšení paměti

Zdraví zapomenout na různé maličkosti? Často obtížné soustředit se, nebo si myslíte, že ostatní lidé mají lepší paměť než vy? Nebojte se. třeba vzít v úvahu, že někdy stres a emoce mohou ovlivnit inteligenci. Dokonce i špatná strava někdy způsobí takové problémy . Myslete na své mozek jako sval. Sval, který můžete uplatnit a rozvíjet ji.

(Krása)