Zázračný přírodní prostředek s medem a kurkuma


Zázračný přírodní prostředek s medem a kurkuma

přírodních produktů kurkuma - Toto koření je oblíbená uzázvoru rodiny, jejíž součástí je dobře známý a užitečný produkt, jako je zázvor.

je nejběžnější v Asii, jako je Indie, kde výrobní pro vývoz všechny světové zásoby koření.

Obvykle se používá je kořen této rostliny, protože obsahuje účinné látky, čímž se kurkuma může být použit nejen kulinářské, ale i pro terapeutické účely.

Některé firmy dokonce použít kurkumu jako přírodní barvivo na oblečení, protože toto koření je známá pro svou bohatou oranžové barvě.

Pokud jde o lidské tělo, v tomto případě kurkuma působí jako silný přírodní protizánětlivé a analgetické a jeho použití pro prevenci různých onemocnění.

Vysoký obsah antioxidantů a kurkuminu, kurkuma je vynikající nástroj v boji proti mnoha onemocnění vnitřních orgánů.

Znalost těchto neuvěřitelných vlastností kurkumy, zastánci alternativní medicíny pro mnoho století před začali používat jej pro vaření léky.

Jeden z těchto produktů také obsahuje med, přírodní produkt, který zvyšuje účinek oranžového koření.

Jaké jsou výhody medu a kurkuma?

kombinující kurkumu s přírodním medem, dostanete známý lék s názvem „zlatý med.“ Tato směs má silné antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti, takže má schopnost posilovat imunitní systém a chrání tělo před různými nemocemi.

„Golden Honey“ věří silné antibiotikum, což znamená, že ničí různé bakterie a viry, které jsou patogeny.

To znamená, že je zde jedna obrovská výhoda nad všemi ostatními syntetickými drogami - to nemá žádné negativní účinky na flóru vnitřním člověku. kontrast, se rozumí med a kurkuma podporuje množení prospěšných bakterií v žaludku.

"Zlatý med" je bohatý na polyfenoly, vitamíny a minerály. Existuje více než 150 různých způsobů použití v terapeutice, včetně léčby zánětlivých procesů a rakoviny.

Vzhledem k vysokému obsahu vitaminů C a E znamená, med a kurkuma chrání tělo před škodlivými účinky volných radikálů a první příznaky předčasného stárnutí.

V Ayurveda, tradiční systém medicíny na východě, vozidlo s medem a kurkuma se používá k léčbě virových onemocnění, zažívací poruchy a onemocnění jater.

Nicméně, vzhledem k jeho protizánětlivé vlastnosti, „med zlato“ vhodné pro pacienty s artritidou, osteoartritidou a dnou.

Vědci objevili řadu výhodných vlastností medu a kurkuma. Zde jsou některé z nich:

 • pomáhají v boji proti bakteriím, jako sartsyna, hafkiya, korinebakteriya a Clostridium.
 • Zlepšuje funkci mozku a zabraňuje rozvoj poruchy paměti.
 • uvolňuje toxiny z těla.
 • Snižuje negativní účinky onkologických pacientů na tělo.
 • Usnadňuje příznaky chřipky, nachlazení a dalších onemocnění dýchacích cest.
 • Zabraňuje výskytu močových cest.
 • Redukuje příznaky duodenálního vředu.
 • Snižuje hladinu cholesterolu.
 • Zlepšuje metabolismus a schopnost těla spalovat tuky.

Jak nástroj s medem a kurkumy

Pokud máte alespoň jednu z výše uvedených zdravotních problémů, doporučujeme pokusit se připravit „zlatý med.“ Tento nástroj urychlí proces obnovy a zlepší vaše pohodlí.

Musíme však připomenout, že za účelem dosažení nejsilnější efekt produkty pro přípravu „zlaté medem“ by měla být jen zcela organický a přirozený. Složení

:

 • 4 lžíce medu bez přísad (100 g)
 • kurkuma 1 polévková lžíce (10 g) Příprava

:

 • Smíchejte lžíci kurkuma se čtyřmi lžícemi medu a směs nalije do skleněné nádoby uzavřené.
 • Před použitím by měl být přípravek znovu důkladně promíchán, aby se zabránilo stratifikaci a tvorbě sraženiny. Pokyny spotřeba
 • : Pro prevenci doporučujeme konzumovat jednu polévkovou lžíci medu a prostředky kurkuma denně před snídaní.
 • Pokud máte chladu, jíst neúplnou stolní lžíci "zlatého medu" každých půl hodiny během dne. Následující den by měla být dávka snížena na polovinu a lék užíván každé dvě hodiny.
 • Léčba by měla trvat nejméně tři dny. Pokud se objeví příznaky na konci tohoto období nezmizí úplně, pokračovat v používání „medové zlato“, dokud váš zdravotní stav zlepší.
 • Držte lék v ústech, dokud se úplně nerozpustí. Pokud se vám to zdá příliš sladké, můžete ho odstranit ve sklenici teplé vody.
 • Při trávení doporučujeme před každým jídlem vzít jednu polévkovou lžíci medu a prostředky kurkuma, předem rozpuštěný ve vodě.

Je důležité vědět!

 • Nepoužívejte toto nebo jakýkoli jiný prostředek založený na kurkuma, jestliže trpíte onemocněním žlučníku.
 • Pokud očekáváte dítě nebo kojíte, doporučujeme konzultovat s lékařem, než začnete používat "zlatý med".
 • Turmeric může neutralizovat terapeutický účinek léků pro ředění krve.Pokud používáte léky, které zlepšují krevní oběh a kardiovaskulární systém, doporučujeme poradit se s lékařem, než začnete nástroj s medem a kurkuma.
 • Před chirurgickým zákrokem není nutné používat zlatý med.


Jak uklidnit bolest pro lidi trpící křečovými žilami

Jak uklidnit bolest pro lidi trpící křečovými žilami

Unavené nohy, pocit tlaku, křeče, pálení, bolest ... Křečové žíly - není jen něco, co není užitečné, je to - a skutečností, že významně může narušit svůj život. Téměř padesát procent žen trpí touto nemocí. Mohou mít jen malou pletivo žil, které pokryjí kůži nohou, nebo nejvýznamnější a dilatační formulář při křečové žíly nakonec se stane nepříjemný a bolestivý problém.

(Lidových opravné)

Prostředky z mrkve a česneku bojovat proti únavě

Prostředky z mrkve a česneku bojovat proti únavě

Z času na čas bojujeme se silnou fyzickou a duševní únavou. Pokud to přijde, vyzkoušejte tento jednoduchý nástroj s česnekem a mrkví. Z důvodu změny sezón může být náš imunitní systém méně účinný než obvykle . Proto se cítíme unaveni, když děláme nějakou fyzickou námahu, a slabší imunitní systém znamená, že můžeme často zachytit nachlazení.

(Lidových opravné)