10 Produktů z astmatu


10 Produktů z astmatu

Astma - chronickénemoci,kterépostihujedýchací systémpráva.Tato nemoc je spuštěna spouštěči, které způsobují různé poruchy. Přestože tato choroba zatím nemůže být vyléčena, existují drogy a výrobky, které ji mohou ovládat.Níže nabízíme jídlo pro boj s astmatem.

1. Avokádo

Avokádo je skvělá volba pro astmatiky, zejména pro ty, kteří mají toto onemocnění spojené s alergií na ořechy.Navíc avokádo obsahuje glutathion - prvek, který chrání buňky před volnými radikály. Má také významné detoxifikační vlastnosti.

2. Brožury

Nedávné studie ukazují, že častá konzumace brokolice pomáhá astmatikůmvyhnout se projevům onemocnění. Rovněž bylo prokázáno, že použití brokolice pomáhá předcházet poruchám dýchacích cest a pomáhá neutralizovat volné radikály.

3. Jablka

Jablka - to je další přírodní produkt, který má příznivý účinek na astmatiky.Experti vysvětlují takové působení velkého množství bioflavonoidů v těchto plodech. Mezi další prospěšné vlastnosti mají přirozený antialergický a protizánětlivý účinek.

4. Banány

Banány mohou pomoci lépe dýchat.Tyto plody obsahují pyridoxin, známý jako vitamin B6. Jednou z jeho funkcí je relaxace průdušek hladkého svalstva.

5. Zázvor

Astma také může jíst zázvor.Specialisté vysvětlují, že obsahuje protizánětlivé látky, které pomáhají při boji s astmatem. Mimochodem, dávají zázvoru svou charakteristickou chuť.

6. Špenát

Špenát je velmi zdravý produkt.Mezi jeho přínosy, jak dokládá nedávná studie - schopnost předcházet astmatu.Není překvapující, protože tento výrobek obsahuje velké množství živin a vitamínů nezbytných pro správné fungování těla.

7. Rozmarín

Díky svým protizánětlivým vlastnostem a antioxidantům je rozmarýn zvláště doporučován pro astmatické použití.V důsledku jeho spotřeby bude dýchací systém zdravý. Zlepšuje tok kyslíku do vašeho dýchacího ústrojí.

8. Semena slunečnice

Slunečnicová semena mají různé živiny a vlastnosti, které velmi chrání před astmatem.Mezi ně patří vitamín E, draslík a hořčík. Měli byste však být opatrní, protože někteří lidé mohou způsobit alergie.

9. Mincovna

Mincovna má vlastnosti, které pomáhají volně dýchat.To je velký přínos pro lidi trpící astmatem. Mincovna je široce používána v medicíně pro léčbu respiračních onemocnění.

10. Vitamin C

Pro astmatiky je velmi užitečné jíst potraviny bohaté navitamín C.Jak víte, spolu s antiseptickým účinkem má tento vitamín důležité vlastnosti, které jsou dobré pro dýchací systém.


Jak bojovat s celulitidou na stehnech přírodních zdrojů

Jak bojovat s celulitidou na stehnech přírodních zdrojů

Přírodní prostředky Celulitida je obyčejný estetický problém, který postihuje 90% žen na celém světě. Někdy je příčinou tvar boků. Může se však objevit i na hýždích, břichu a rukou. Celulitida se skládá z tukových buněk, které jsou uloženy pod kůží, tvořící malé drobky, jako je pomerančový hrách. Obvykle se jeví pravděpodobnější u lidí s nadváhou a obezitou.

(Lidových opravné)

Kokosové mléko je dobré pro tělo

Kokosové mléko je dobré pro tělo

Natural kokos vodních zařízení, jakož i dalších kokosových produktů spojených s palmami a tropických oblastech, kde se pěstují. Tento osvěžující nápoj obsahuje 95% vody a 5% dalších živin, které jsou pro tělo velmi výživné. Na rozdíl od kokosového oleje je tato tekutina přirozeně extrahována z kokosu a nevyžaduje další ošetření.

(Lidových opravné)