ČTrnáct tipy, jak mít zdravé vlasy


ČTrnáct tipy, jak mít zdravé vlasy

Beauty Hair je velmi citlivý na mnoho věcí. Mezi ně patří: vlhkosti, tepla, vody, slanost, ultrafialovému záření, styling vlasů s lakem nebo jinými prostředky, stres ... Je těžké se k léčbě vlasy tak, aby byl vždy skvělý, krásný a vždy měl zdravý vzhled, ale můžete to udělat. Nebojte se příliš mnoho a vzít papír a tužku, protože dnes vám řekne o čtrnáct tipy, jak mít zdravé vlasy. Tyto skvělé tipy vám pomohou mít zdravé vlasy v žádném okamžiku!

Čtrnáct tipů pro zdravé vlasy

Tip číslo 1: česání a styling vlasů

V péči o vlasy je důležité použít kartáč s přírodními štětinami a velmi opatrně pročesávat to, aby nedošlo k poškození kořenů a vlasové vlákno. Vyhněte se česání vlasů, když je mokrá, protože je v takovém stavu, vlasy příliš citlivý a může snadno zlomit. Rozmotat mokré vlasy, použijte hřeben s hustými zuby a nezapomeňte vždy začínat česání konce vlasy.

Tip číslo 2: Které kosmetické výrobky bych měl použít?

Samozřejmě, víte, že existuje mnoho kosmetických chemických produktů, které poškozují vlasy každý den, ale vždy můžete nahradit je s přírodními produkty. Pokud máte suché vlasy, například velkým přínosem, že přinese dobré přírodní léčby s teplým olejem. Šampony a některé vlasové gely nebo pěny s obsahem alkoholu, že mají agresivní účinek na pokožku hlavy. A ostatok nikdy mýt vaše vlasy příliš horký nebo příliš studená voda je nejlepší používat teplou vodu. Pokud si všimnete, vypadávání vlasů by měla okamžitě zastavit trvalý barvení či jiné chemické ošetření vlasů, které mají negativní dopad nejen na vlasy, ale i na pokožku hlavy.

Tip číslo 3: Řez vlasy ve správném čase

nejlepším měřítkem pro stříhání vlasů - lunárního kalendáře. Víte o tomto tajemném spojení mezi vlasy a Měsíce? Nejvhodnější doba pro řezání Chcete-li urychlit růst vlasů je čtvrtá fáze rostoucí měsíc. Pokud však postryzhete jeho jednodenním propadem první čtvrtletí měsíc, vlasy poroste pomaleji. Ale měli byste vždy výbava roztřepené konečky ke zvýšení průtoku kyslíku na vlasy, dát mu větší sílu pro další růst.

Tip č. 4: Buďte opatrní při používání vysoušeče vlasů

Téměř každá žena si během sušení vlasů vybírá vysoušeč vlasů. Horký vzduch může poškodit vlasové kořeny, proto používejte vysoušeč vlasů ve vzdálenosti nejméně patnácti centimetrů od hlavy. Pokud potřebujete vlasy vyschnout, nejlépe nastavte vysoušeč vlasů na proud studeného vzduchu.

Tip č. 5: Brilantní vlasy

Kdo nechce mít brilantní, krásné vlasy? Bohužel, prach, nedostatek živin, účinek kouře z cigaret a doutníků může zatajit přirozený lesk vlasů. Ale pozor, aby vám nabídnout dnes, bude vaše vlasy návratu do brilantní přirozený lesk, stačí umýt vlasy s roztokem teplé vody a jablečného octa. Můžete také použít citronovou šťávu. Tato metoda také pomůže odstranit zvětšovací sklo a další bakterie přítomné ve vlasech.

Tip číslo 6: Špinavé hřebeny a kartáče

víte, jak prachu a mastnoty vliv na vlasy, ale měli byste si uvědomit, že nástroje, které používají ke špinavé vlasy a na oplátku, aby vaše vlasy špinavá. Doporučujeme, abyste je umístili do misky s teplou vodou, smíchané se čtyřmi lžičkami prášku na pečení. Nechte je dvacet minut a pak je opláchněte. A uvidíte, že po tomto postupu jsou mnohem čistší!

Tip č. 7: Nejlepší šampon pro běžné vlasy

Gel aloe vera má mnoho příznivých vlastností. Používá se v léčivech k výrobě lotion, hydratačního mléka, masáží, emulzí atd. Tento šampon nechá vlasy hedvábně hladké po jeho použití během pouhého týdne. Nezapomeňte však, že pokud máte suché nebo mastné vlasy, vyvarujte se delšímu používání šamponu s aloe vera.

Vezměte 100 ml šamponu na bázi medu, 200 ml aloe vera gelu a 2 lžíce vodky. Smíchejte tyto tři přísady a energicky protřepte. Uchovávejte ji v láhvi na tmavém místě po dobu šesti měsíců a poté použijte tento přípravek na péči o vlasy.

Tip číslo 8: Pro mastné vlasy a lupy

Tento mix je ideálním řešením pro posílení vlasů, lupy zmizí a budou přiděleny méně tuku. Za pouhý měsíc zjistíte, že vlasy rostou rychleji a stávají se zdravějšími a silnějšími. Pro přípravu směsi, budete potřebovat litr bílého vína, 10 g agar-agar z mořských řas 10 gramů Hidziki - mnohem druhů hnědé mořské řasy kombu mořských řas 10 gramů a melasy.

Přidejte víno a tři druhy mořských řas v rendlíku a vařte po dobu 15 minut. Horká směs se nalije do nádoby a pevně zavřít. Umístěte na suchém a tmavém místě a nechat po dobu tří dnů, pravidelně třepe směsí. Kmen kapaliny a přidá stejné množství sirupu, promíchejte dvojitý. Mix a uložte jej. Pít půl šálku třikrát denně, před každým jídlem. Vzhledem k tomu, řasy jsou velmi zhelatynopodibni, můžete, pokud chcete zahřívat směs mírně dříve, než ji pít.

Tip číslo 9 Vlasový kondicionér doma

chcete, aby vaše vlasy, aby bylo měkké a lesklé? Jen je třeba použít jednoduchý domácí vlasový kondicionér: vetřete do pokožky s domácí majonézou, nechte masku po dobu pěti minut a pak se umýt si vlasy, jako obvykle. Můžete si všimnout, jak vaše vlasy vypadají jasnější!

Tip №10: hydratační maska ​​na vlasy doma

myslel, že pouze suché vlasy potřebují vlhkost a výživu, špatného. Samozřejmě, že zvláštní pozornost je třeba na suché vlasy, která se stává proto, že z okolních podmínek, někteří šampon, tvrdá voda může také způsobit suché vlasy, ale můžete opravit pomocí hydratační masku. Představte si, že jste profesionální stylista a připravit masku. Ty by měly mít keramické mísy a vařečkou smíchejte dvě čajové lžičky medu, trochu olivového oleje a jeden vaječný žloutek. Naneste masku a jemně prsty, vetřete směs do pokožky hlavy a vlasů. Pokrývat hlavu s ručníkem a nechte dvacet minut. Pak opláchněte vlasy jako obvykle. Chtěl bych slyšet váš názor o hydratační masku!

Tip №11: Vlasy restaurování

Jak jsme truchlit poškozování vlasů, když se stane neovladatelný, jeví roztřepené konečky trčí všude! Nebojte se - pak se starat o to, co nyní víme, budou vaše vlasy hladké a obnovena. Smíchejte lžíci medu, dva žloutky, lžíci jogurtu a lžíci teplé vody. Udělejte si lehkou masáž, kdy použít tuto masku na hlavu a pak hlava zábal film. Čekat dvacet minut a poté opláchněte masku s teplou vodou.

Tip číslo 12: výživný krém

nic lepšího než výživný krém pro vaše vlasy a ani nemůže být. Koneckonců, posiluje kořeny síly a urychluje růst vlasů. byste měli protáhnout zralý banán a avokádo v misce. Opatrně třít směs do vlasů, pak kryt s šátkem a nechat po dobu patnácti minut. Pak je třeba omýt vodou a umýt si vlasy jako obvykle. Tento postup opakujte jednou týdně.

Tip číslo 13: Prevence vši

Hlavní potíž, která přinesla vši je nejen nepříjemné konstantní svědění a neestetické vzhled, vši jsou přenašeči nebezpečných chorob. Tato obtíž se týká především dětí, ale dospělí mohou také trpí. Jste připraveni vyřešit tento nepříjemný problém? Jen si vlasy dvakrát týdně umyjte octem. Použijete-li octa opláchněte po šamponování, budou vaše vlasy lesklé a hebké. Číslo Tip

14 Jiné návrhy a potom, zde jsou některé konečné tipy pro posílení a jejich dodávka vlasů:

  • vyhnout se stresu, protože to může oslabit vlasy a způsobit jeho ztrátu.
  • Nekuřte. Nikotin interaguje s proteiny v těle a může mít nepříznivý vliv na vlasy.
  • Přidat produkty do svého jídelníčku, které jsou bohaté na vitamin C a ovoce, které mají celou řadu vitamínů, jako jsou fíky, broskve, guava. Pro udržení výborné kondici vlasů musíme jíst více zrna s celými zrny.


A vedlejší výrobky pro slabé suchou pleť

A vedlejší výrobky pro slabé suchou pleť

I když existuje mnoho krémy a oleje, aby hydratují suchou pleť, nejlepší způsob, jak to udělat - zevnitř, zatímco spotřeba potravin a doplňků, které vyživují kožní buňky a vaše pokožka hladká, uniformy, mladý a krásné. Pak budeme hovořit o produktech, které pomáhají hydrataci pokožky a doporučit nějaké přirozené a velmi účinný doplněk pro lidi, kteří trpí suchou pokožku nebo jsou náchylné k vrásky a kožní problémy.

(Krása)

7 Esenciálních olejů, které vám pomohou zbavit bradavic

7 Esenciálních olejů, které vám pomohou zbavit bradavic

Chcete se zbavit bradavic? Bradavice - Jedná se o malé změny kůže, ke kterým dochází při infekci kůže. Infekční virus je podtypem lidského papilomaviru (HPV). Tento virus se hraje rychle. Pomalu stimuluje abnormální růst buněk, dokud nezpůsobí velmi infekční a hrubé změny kůže. Imunitní systém produkuje potřebné protilátky k boji proti viru.

(Krása)