ČTyři signály, že váš přítel používáte


ČTyři signály, že váš přítel používáte

Sex a vztahy každý den na našem způsobu života, jsme se potýkají s různými lidmi. Některé z nich jsou naši opravdoví přátelé, které můžete vždy spolehnout. Nicméně, tam jsou ti, kteří se snaží využít přátelství. Někdy

zjistit, zda osoba, kterou opravdu přátelé, nebo stačí použít poměrně obtížné. Nicméně určité charakteristiky nebo situace, chování může být docela snadné určit upřímnost přátelství. Někdy je snadné vidět, že lidé ve skutečnosti vás zachází špatně, nebo se snaží zavděčit se špatným úmyslem.

Jsou pocit, pouze tehdy, když je třeba něco od vás

To je hlavním znakem, který neupřímnými přátelé s vámi, nebo vaše použití - si myslí o vás pouze tehdy, když je třeba něco od vás. Může to být jen některé věci, jako je požadavek, aby půjčit knihu nebo nabídnout jít ven, nebo mnohem vážnější situace - půjčit peníze, např.

pomoci identifikovat tento přáteli je i dobrý přístup ráda, ale pokud začnete všímat, že se člověk obrací k vám, jen když něco potřebuje, je na čase zbavit se zvyku nebo úplně zastavit komunikace.

Oni tě zvou při chůzi s dalšími přáteli

Je zřejmé, že skvělé, když všichni moji kamarádi znají a dobře komunikovat. Ale pokud někdo, kdo se nedávno připojila firmu začíná chodit se svými přáteli, ale skrývá ji a nejste pozván, může být alarmující zvon.

V této situaci je důležité, aby bylo objektivní, protože někdy velmi snadno nafouknout a cítí v ohrožení s žádnou skutečnou zjevného důvodu. Proto by bylo dobré zamyslet se nad situací, než někdo rozbít vazby zvážit výhody a nevýhody.

používat vaše osobní údaje pro své vlastní účely

třel někteří falešní přátelé věřit s cílem nalézt informace, které potřebují pro své vlastní účely.Takové případy jsou poměrně zřejmé, ale někdy nemůžete brát vážně.

To se může projevit v mnoha různých situacích, což je důvod, proč byste měli mít na pozoru. Možná, že váš kamarád používá své pracovní vztahy, nebo použít název pro svůj vlastní prospěch. Z tohoto důvodu, pak můžete dostat do zvláštní situace, nebo dokonce potýkají s vážnými problémy, ani věděl, proč se to stalo.

jste neustále popíral upřímné a opravdové přátelství netoleruje sobectví. Nicméně, tam jsou časy, kdy se musíme naše přátele. může potřebovat někoho, kdo tě neslyší, nebo z tebe nějakou službu či pomoc v určitých situacích. Pokud zjistíte, že váš přítel je stále odmítá, aby vám pomohl, je možné, že skutečná přátelství.

Tento puknt velmi úzce souvisí s první, protože velmi často falešní přátelé jsou neustále vás s žádostí o pomoc, a když budete potřebovat pomoc - prostě zmizí.

Samozřejmě, že ne všichni, kterým se setkáváme v životě nás chtějí použít, nebo způsobit škodu nám, je však důležité neztratit ostražitost, aby se nestali obětí, který by. Obrázek se svolením


Poslech něčí stížnosti vlastní energie, kterou strávíte

Poslech něčí stížnosti vlastní energie, kterou strávíte

Sex a Vztah současný životní styl klade lidem šílené nároky, a tak není divu, že většina z nich neobstojí a začít si stěžovat na své neúspěchy a problémy. Stížnosti - je přirozená reakce, která snižuje stres při obtížném nebo nepříjemné situace. Nicméně, velmi často jsme si nevšimnete, jak konstantní stížnosti bereme energii.

(Sex a vztahy)

5 Tipů, které pomáhají udržovat vztahy

5 Tipů, které pomáhají udržovat vztahy

Každá dvojice má obtížné časy. Rodinný život se stává složitější, práce začíná mít více času, navíc v určitém okamžiku přijde povědomí o významných rozdílů mezi způsobem si zvednuté a kdo jste teď, nebo počkat, prostě se neshoduje s realitou. Každý den - je to jak test, tak příležitost zlepšit sebe a své vztahy.

(Sex a vztahy)