Proč se cítíš v paži a nohou?


Proč se cítíš v paži a nohou?

Je pravděpodobné, že více než jednou došlo k brnění po dlouhé kříži. To je normální záležitost a není třeba se jich bát.

Pokud však trpíte brnění v pažích a nohách pravidelně, měli byste mu věnovat pozornost.

Není obvyklé, aby se tento pocit neustále vyvíjel. Pokud k tomu dojde, musíte zaznamenat příznaky a vyhledat lékařskou pomoc.

uvízl nervu v krku nebo zadní

špatné držení těla při spánku nebo sportovních úrazů mohou špetka nervu v krku nebo zad.

Ačkoli to není vážný problém, může způsobit brnění v rukou a nohou. Možná máte pocit, že spíte na nesprávném rameni nebo máte v určitých pozicích bolestivé pocity.

Je důležité okamžitě pečovat o tento problém, protože to může vést k závažnějším onemocněním, jako je artritida.

I když existují léky, které vám pomohou vypořádat se s bolestí, lépe pracovat s fyzioterapeutem uvolnit prostor nervy a vrátit se do místa.

Stojí za to pamatovat jednu důležitou věc - nikdy se nesnažte problém vyřešit sami pomocí masáže nebo nekontrolovaných cvičení. Můžete způsobit ještě vážnější škody kvůli nedostatku povědomí.

naleznete v tomto článku: Jak zmírnit příznaky artritidy vitamin B12

máte pocit mravenčení v rukou a nohou? Nedostatek vitaminu B12 může být problémem. To vede k anémii kvůli neschopnosti produkovat červené krvinky.

Pokud je to váš problém, máte také následující příznaky: závratě

 • únavy během cvičení nebo bledé pleti stojící
 • neschopnost soustředit se dýchací potíže Deprese

Podívejte se na svůj jídelníček a začít dělat některé potřebné změny. První věc, kterou můžete udělat, je jíst více potravin bohatých na vitamín B12, jako například:

 • Bird Hovězí
 • plody jogurt
 • Vejce Dairy
 • Lamb Liver
 • Tuna

Trout Tento nedostatek je velmi běžný mezi těmi, kteří má extrémní vegetariánský nebo veganský způsob života.

Může to být ty? Změnili jste radikálně svou stravu a nyní ucítíte brnění a nohy? V tomto případě musíte přidat:

 • Obiloviny (včetně cereálních tyčinek)
 • sóji Tofu a sójové výrobky

Milk syndrom karpálního tunelu

Trávíte příliš mnoho času psaní zpráv na telefonu nebo psaní na počítači? pohyby a vibrace, opakované zápěstí nervy mohou zmenšovat, způsobuje syndrom karpálního tunelu, a brnění v rukách.

Co můžete dělat: Dejte

 • ruce odpočinout. Krátké přestávky každou půlhodinu nebo každou hodinu. Během této doby, změna pozice rukou, otáčet je a otevřít a zavřít své ruce.
 • Pokud je to možné, použijte příležitost dělat protahovací cvičení ramena se uvolnit celé tělo.
 • Ujistěte se, že máte správné držení těla. Pokud pracujete u stolu, je třeba zajistit, aby ruce ve správné poloze. Můžete si vybrat stůl, který není příliš vysoká nebo nízká, a právo židle pro něj.

Diabetes Pokud máte cukrovku, pre-diabetes, nebo inzulín imunita je důležité, aby si dávat pozor na hladinu glukózy v krvi. To je nutné proto, že hladiny glukózy v krvi jsou toxické pro vaše nervy a může způsobit mravenčení v rukou a nohou.

Tato toxicita, pokud není léčena, vede k diabetické neuropatie a trvalé zvýšení hladiny glukózy v krvi.

Pokud jste diabetik, doporučujeme:

 • pravidelně podstoupí testy ALC (glykosylovaný hemoglobin) odhalit skutečné hladiny glukózy v krvi v průběhu posledních tří měsíců.
 • Mělo by být přísnou kontrolu nad vaší stravy, aby se zabránilo nárazům v glukózy v krvi.
 • Sledovat zdravou a vyváženou stravu.
 • provádět cvičení pro udržení normální funkce svalů.

Hypothyroidism Štítná žláza nepracuje správně, může způsobit mravenčení, únavu, citlivost na chlad, přibývání na váze, suchá kůže a vypadávání vlasů.

najdete všechny tyto příznaky v posledních několika měsících? Pokud ano, měli byste se poradit s lékařem co nejdříve, aby se tento problém bude ještě horší, pokud nechcete sledovat správnou léčbu.

Lékař bude muset provést krevní testy, aby zkontroloval stav štítné žlázy. Doporučujeme úplně, jak je předepsáno, aby se zabránilo komplikacím v budoucnu.

Viz také: Symptomy hypokalcémie - tichou nemoc

Roztroušená skleróza Roztroušená skleróza vzniká častěji u žen než u mužů, ve věku 20 až 40 let. Je to nemoc, která stále nemá známé příčiny. Mezi nejčastější příznaky s výjimkou mravenčení v rukou a nohou jsou:

 • Problémy s bilanční pohybu Necitlivost
 • závažnosti rukou a nohou
 • Double Vision
 • svědění obtížné soustředění

Pokud mravenčení v rukou a nohou spojené s roztroušenou sklerózou, je třeba jednat se svým lékařem. To je proto, že existuje několik orgánů, které trpí touto nemocí, a můžete nejen zlepšit jedním z příznaků, bez přihlédnutí k jiným.

Nyní, když víte, některé z běžných příčin mravenčení v rukou a nohou, je na čase, aby zjistili, zda je problém je pouze dočasný, nebo vaše tělo vám řekne, že váš zdravotní stav není v pořádku.


6 Neobvyklých způsobů, jak používat sóda na pečení

6 Neobvyklých způsobů, jak používat sóda na pečení

Soda pečení. Opakovaně jsme se zmínili o jejích přínosech pro zdraví a bydlení. Faktem je, že velmi často utrácíme peníze na drahé čistící prostředky, zatímco soda je zcela přirozená, úsporná, která nás může ušetřit z mnoha běžných problémů v celém domě. Tajemství tohoto výrobku spočívá v jeho nízké alkality, díky čemuž je skvělé pro čištění, eliminuje pachy a dokonce i péči o tělo.

(Zajímavosti)

McDonald hamburgery: 5 let později

McDonald hamburgery: 5 let později

Zajímavá fakta V červenci 2009, ředitel amerického deníku „Elkhart pravda“, Marshall V. Král, provedl experiment, ve kterém držel hamburger od McDonald v zásuvce po dobu 5 let. Navrhl, že by si hamburger, bude zlomený, ale to nebylo ani shnilé ani pokryté plísní a neměl žádné známky rozkladu. Marshall popisoval stav Burger „hokejový puk s mírným zápachem zvětralého chleba hovězího masa.

(Zajímavosti)